Гіпермаркет Знань>>Я і Україна>>Я і Україна 5 клас>>Я і Україна: Будівництво і зв'язок Аж до 18 ст. м. Київ не був єдиною територією. Причина цього полягала в географічному положенні міста. Об'єднання Верхнього міста, Печерська і Подолу в одне ціле було передбачено Генеральним планом забудови Києва, розробленим у 1837 р. під керівництвом видатного архітектора В. Беретті. План передбачав забудову міста красивими кам'яними спорудами. За цим планом було прокладено кілька основних вулиць: Володимирську, бульвар Тараса Шевченка, Велику Васильківську. Забудова Хрещатика почалася із спорудження дерев'яних будинків. У 19 ст. тут зводилися переважно триповерхові будинки з крамницями, приміщеннями для контор і банків. Хрещатик сполучив усі частини зростаючого міста і фактично став головною його вулицею. Значно оновилася вулиця і до першого десятиріччя незалежності України. Сьогодні Київ - місто новобудов. В останні роки велика увага приділяється житловому будівництву. Його здійснюють значною мірою будівельні організації "Київміськбуд" та "Позняки-житлобуд". Вони зводять сучасні багатоповерхові будинки з великими світлими квартирами, поліпшеним плануванням - у центрі міста і на житлових масивах "Позняки", "Осокорки", "Оболонь", "Біличі", "Троєщина". Сучасного вигляду набув Центральний залізничний вокзал, Майдан Незалежності, а на черзі - реконструкція автовокзалу на Московській площі. Останніми роками реконструюються, відновлюються та зводяться нові храми. У Києві є такі мости: Патона, "Метро", Південний, Московський, Парковий пішохідний, Подільський і Дарницький залізничні мости. Перший у Києві поштамт (головне підприємство зв'язку) створено в 1849 р. на Хрещатику. Київський телеграф засновано в 1854 р. (лінія Київ- Москва). Зараз телеграми можна відправляти в будь-яку країну світу. Але швидшим і надійнішим є телефонний зв'язок. Першу телефонну станцію введено в дію в 1886 р. на 60 абонентів. Зараз у Києві всі установи та заклади, а також більшість квартир забезпечені телефонним зв'язком. Цей зв'язок є стаціонарний (провідниковий) і стільниковий (безпровід-никовий). Швидкими темпами завойовує популярність стільниковий вид зв'язку. Сьогодні в Україні кожний 40-й житель має стільниковий телефон. Значно збільшується кількість користувачів послугами Інтернет. Найбільшим підприємством у галузі зв'язку є «Укртелеком».
Зміст уроку конспект уроку і опорний каркас презентація уроку акселеративні методи та інтерактивні технології закриті вправи (тільки для використання вчителями) оцінювання Практика задачі та вправи,самоперевірка практикуми, лабораторні, кейси рівень складності задач: звичайний, високий, олімпійський домашнє завдання Ілюстрації ілюстрації: відеокліпи, аудіо, фотографії, графіки, таблиці, комікси, мультимедіа реферати фішки для допитливих шпаргалки гумор, притчі, приколи, приказки, кросворди, цитати Доповнення зовнішнє незалежне тестування (ЗНТ) підручники основні і допоміжні тематичні свята, девізи статті національні особливості словник термінів інше Тільки для вчителів ідеальні уроки календарний план на рік методичні рекомендації програми обговорення
Если вы хотите увидеть другие корректировки и пожелания к урокам, смотрите здесь - Образовательный форум. |
Авторські права | Privacy Policy |FAQ | Партнери | Контакти | Кейс-уроки
© Автор системы образования 7W и Гипермаркета Знаний - Владимир Спиваковский
При использовании материалов ресурса
ссылка на edufuture.biz обязательна (для интернет ресурсов -
гиперссылка).
edufuture.biz 2008-© Все права защищены.
Сайт edufuture.biz является порталом, в котором не предусмотрены темы политики, наркомании, алкоголизма, курения и других "взрослых" тем.
Ждем Ваши замечания и предложения на email:
По вопросам рекламы и спонсорства пишите на email: