KNOWLEDGE HYPERMARKET


Конспект уроку до теми: « Редагування деформованого тексту»
 
Строка 5: Строка 5:
<br> '''План-конспект уроку з курсу «[[Інформатика 4 клас|Інформатика 4 клас]]» з теми «[[Робота з деформованим текстом. Копіювання і переміщення фрагментів тексту|Редагування деформованого тексту]]»'''  
<br> '''План-конспект уроку з курсу «[[Інформатика 4 клас|Інформатика 4 клас]]» з теми «[[Робота з деформованим текстом. Копіювання і переміщення фрагментів тексту|Редагування деформованого тексту]]»'''  
 +
<br> <br>
-
<br>
+
'''&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Урок №25'''
-
'''&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Урок №25'''
+
'''&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Тема: Редагування деформованого тексту'''  
-
'''&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Тема: Редагування деформованого тексту'''
+
<br><u>Мета уроку:</u>
-
<br><u>Мета уроку:</u>
+
•&nbsp;&nbsp; &nbsp;закріпити навички роботи з текстовим редактором;<br>•&nbsp;&nbsp; &nbsp;розвивати увагу, логічне мислення, пам'ять;<br>•&nbsp;&nbsp; &nbsp;виховувати любов до природи.
-
•&nbsp;&nbsp; &nbsp;закріпити навички роботи з текстовим редактором;<br>•&nbsp;&nbsp; &nbsp;розвивати увагу, логічне мислення, пам'ять;<br>•&nbsp;&nbsp; &nbsp;виховувати любов до природи.
+
<br><u>Обладнання:</u> пpoгpaмa "WordPad", файл "Урок 26.doc".  
-
<br><u>Обладнання:</u> пpoгpaмa "WordPad", файл "Урок 26.doc".
+
<br>'''&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Хід уроку'''
-
<br>'''&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Хід уроку'''
+
<u>'''<br>I.&nbsp;&nbsp; Організаційний момент.'''</u>
-
<u>'''<br>I.&nbsp;&nbsp; Організаційний момент.'''</u>
+
Повторення правил з техніки безпеки.  
-
Повторення правил з техніки безпеки.
+
Складіть прислів'я, поясніть його значення(з допомогою Smart-дошки).  
-
Складіть прислів'я, поясніть його значеннядопомогою Smart-дошки).
+
''як, з водою, риба, з тобою, Ми.<br>(Ми з тобою — як риба з водою.)''
-
''як, з водою, риба, з тобою, Ми.<br>(Ми з тобою — як риба з водою.)''
+
''Ніхто, має, коли, усміхнутись, не знає, йому, щастя.<br>(Ніхто не знає, коли йому щастя усміхнутись має.)''  
-
''Ніхто, має, коли, усміхнутись, не знає, йому, щастя.<br>(Ніхто не знає, коли йому щастя усміхнутись має.)''
+
''правди, коли, Не шукай, в, тебе, нема, її, інших, в.<br>(Не шукай правди в інших, коли в тебе її нема.)''  
-
''правди, коли, Не шукай, в, тебе, нема, її, інших, в.<br>(Не шукай правди в інших, коли в тебе її нема.)''
+
''роботі, то, вона, Як, на, шию, не сядеш, сяде, тобі.<br>(Як роботі на шию не сядеш, то вона тобі сяде.)''  
-
''роботі, то, вона, Як, на, шию, не сядеш, сяде, тобі.<br>(Як роботі на шию не сядеш, то вона тобі сяде.)''
+
''від, природи, його, за, гроші, Розум, не, купиш.<br>(Розум — від природи, його за гроші не купиш.)''  
-
''від, природи, його, за, гроші, Розум, не, купиш.<br>(Розум — від природи, його за гроші не купиш.)''
+
'''''Перевірка домашнього завдання.'''''  
-
'''''Перевірка домашнього завдання.'''''
+
1.&nbsp;&nbsp; &nbsp;Перша мавпочка віддала другій 4 банани.<br>2.&nbsp;&nbsp; &nbsp;4 горошини.  
-
1.&nbsp;&nbsp; &nbsp;Перша мавпочка віддала другій 4 банани.<br>2.&nbsp;&nbsp; &nbsp;4 горошини.
+
<br><u>'''IV.&nbsp;&nbsp; &nbsp;Актуалізація опорних знань.'''</u>
-
<br><u>'''IV.&nbsp;&nbsp; &nbsp;Актуалізація опорних знань.'''</u>
+
&nbsp;&nbsp; &nbsp;Як виділити текст? (Провести по ньому натиснутою лівою клавішею миші або, тримаючи клавішу Shift, переміщувати клавіші стрілки&nbsp;[[Image:21.03-7.jpg]] по тексту).  
-
&nbsp;&nbsp; &nbsp;Як виділити текст? (Провести по ньому натиснутою лівою клавішею миші або, тримаючи клавішу Shift, переміщувати клавіші стрілки , , ,  по тексту).
+
<br><u>'''V.&nbsp;&nbsp; &nbsp;Вивчення нового матеріалу.'''</u>
-
<br><u>'''V.&nbsp;&nbsp; &nbsp;Вивчення нового матеріалу.'''</u>
+
За підручником стор.52.<br>Порядок абзаців: 4, 1, 2, 3.<br>Розповісти про переміщення та копіювання тексту з допомогою кнопок на Панелі інструментів, з демонстрацією всіх операцій на Smart-дошці.
-
За підручником стор.52.<br>Порядок абзаців: 4, 1, 2, 3.<br>Розповісти про переміщення та копіювання тексту з допомогою кнопок на Панелі інструментів, з демонстрацією всіх операцій на Smart-дошці.
+
'''''Домашнє завдання.'''''
-
'''''Домашнє завдання.'''''
+
Виконати завдання "Для розумників i розумниць" (з підручника на сторінці 53(2)).  
-
Виконати завдання "Для розумників i розумниць" (з підручника на сторінці 53(2)).
+
'''''Фізкультхвилинка.'''''  
-
 
+
-
'''''Фізкультхвилинка.'''''
+
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Ми планетою мандруєм, <br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Океанами пливем,<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Як пінгвіни ми пірнаємо,<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Як кенгуру – пострибаємо,<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Як&nbsp; жирафи – голови понахиляємо,<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Як колібрі політаєм<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; І додому повертаєм!  
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Ми планетою мандруєм, <br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Океанами пливем,<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Як пінгвіни ми пірнаємо,<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Як кенгуру – пострибаємо,<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Як&nbsp; жирафи – голови понахиляємо,<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Як колібрі політаєм<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; І додому повертаєм!  
-
<br><u>'''VI.&nbsp;&nbsp; &nbsp;Робота за комп'ютером. Пpoгpaмa "WordPad".'''</u>
+
<br><u>'''VI.&nbsp;&nbsp; &nbsp;Робота за комп'ютером. Пpoгpaмa "WordPad".'''</u>  
-
Запуск программ ПУСК -&gt; ПРОГРАММЫ&nbsp; -&gt; СТАНДАРТНЫЕ&nbsp; -&gt; WordPad.
+
Запуск программ ПУСК -&gt; ПРОГРАММЫ&nbsp; -&gt; СТАНДАРТНЫЕ&nbsp; -&gt; WordPad.  
-
Виконати завдання стор.53.
+
Виконати завдання стор.53.  
-
'''''Релаксація.'''''
+
'''''Релаксація.'''''  
-
'''''Вправи для очей.'''''
+
'''''Вправи для очей.'''''  
У середньому темпі зробити 3-4 кpyгові рухи очима праворуч, а потім ліворуч. Послабивши м'язи очей,&nbsp; подивитись вдалечінь на рахунок 1-6. Повторите 1-2 рази.  
У середньому темпі зробити 3-4 кpyгові рухи очима праворуч, а потім ліворуч. Послабивши м'язи очей,&nbsp; подивитись вдалечінь на рахунок 1-6. Повторите 1-2 рази.  
-
'''''Вправи для рук.'''''
+
'''''Вправи для рук.'''''  
-
Покласти руки, зігнутіi в ліктях, на край столу. Кисті рук підняти вгору долонями одну до одної. На рахунок раз – роз'єднати палці в сторони, на рахунок два – поступово зібрати вci пальці разом.
+
Покласти руки, зігнутіi в ліктях, на край столу. Кисті рук підняти вгору долонями одну до одної. На рахунок раз – роз'єднати палці в сторони, на рахунок два – поступово зібрати вci пальці разом.  
-
<br><u>'''VII.&nbsp;&nbsp; &nbsp;Закріплення знань учнів. Підсумок уроку.'''</u>
+
<br><u>'''VII.&nbsp;&nbsp; &nbsp;Закріплення знань учнів. Підсумок уроку.'''</u>  
-
•&nbsp;&nbsp; &nbsp;Як відбувається переміщення тексту?<br>•&nbsp;&nbsp; &nbsp;Як відбувається копіювання тексту?<br><br><u>Зразок деформованого тексту</u>
+
•&nbsp;&nbsp; &nbsp;Як відбувається переміщення тексту?<br>•&nbsp;&nbsp; &nbsp;Як відбувається копіювання тексту?<br><br><u>Зразок деформованого тексту</u>  
-
Урок 25
+
Урок 25  
-
<br>'''&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Рушник'''
+
<br>'''&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Рушник'''  
-
<br>4У дорогу сину чи доньці мати давала рушник, оздоблений різнокольоровими смугами: червона смуга – щоб завжди подорожньому світило сонце і добрі люди допомагали; коричнева – щаслива дорога; синя – чисте небо;жовта – ясне сонце, здоров' я
+
<br>4У дорогу сину чи доньці мати давала рушник, оздоблений різнокольоровими смугами: червона смуга – щоб завжди подорожньому світило сонце і добрі люди допомагали; коричнева – щаслива дорога; синя – чисте небо;жовта – ясне сонце, здоров' я  
-
2Називали рушник залежно від його призначення: для утирання рук і обличчя – утирачем, для посуду і столу – стирачем, для оздоблення житла – покутником, для пов’язування сватів – плечовиком. Традиційно у кожній родині був свій, родинний, надзвичайно барвистий рушник, з тонкого білого полотна.
+
2Називали рушник залежно від його призначення: для утирання рук і обличчя – утирачем, для посуду і столу – стирачем, для оздоблення житла – покутником, для пов’язування сватів – плечовиком. Традиційно у кожній родині був свій, родинний, надзвичайно барвистий рушник, з тонкого білого полотна.  
-
1Рушник – національний оберіг, символ України. Вишиті рушники були в кожній селянській хаті: ними вшановували появу дитини, зустрічали гостей, відряджали в далеку дорогу.
+
1Рушник – національний оберіг, символ України. Вишиті рушники були в кожній селянській хаті: ними вшановували появу дитини, зустрічали гостей, відряджали в далеку дорогу.  
3У народі кажуть: „ Тримай хаточку, як у віночку, а рушничок – на кілочку”.<br><br>  
3У народі кажуть: „ Тримай хаточку, як у віночку, а рушничок – на кілочку”.<br><br>  
Строка 90: Строка 89:
<br>  
<br>  
 +
<br>
-
 
+
<br>
-
 
+
<br>  
<br>  

Текущая версия на 12:19, 29 марта 2011

Гіпермаркет знань>>Інформатика >> Інформатика: Робота з деформованим текстом. Копіювання і переміщення фрагментів тексту


План-конспект уроку з курсу «Інформатика 4 клас» з теми «Редагування деформованого тексту»



                                                                               Урок №25

                                                  Тема: Редагування деформованого тексту


Мета уроку:

•    закріпити навички роботи з текстовим редактором;
•    розвивати увагу, логічне мислення, пам'ять;
•    виховувати любов до природи.


Обладнання: пpoгpaмa "WordPad", файл "Урок 26.doc".


                                                             Хід уроку


I.   Організаційний момент.

Повторення правил з техніки безпеки.

Складіть прислів'я, поясніть його значення(з допомогою Smart-дошки).

як, з водою, риба, з тобою, Ми.
(Ми з тобою — як риба з водою.)

Ніхто, має, коли, усміхнутись, не знає, йому, щастя.
(Ніхто не знає, коли йому щастя усміхнутись має.)

правди, коли, Не шукай, в, тебе, нема, її, інших, в.
(Не шукай правди в інших, коли в тебе її нема.)

роботі, то, вона, Як, на, шию, не сядеш, сяде, тобі.
(Як роботі на шию не сядеш, то вона тобі сяде.)

від, природи, його, за, гроші, Розум, не, купиш.
(Розум — від природи, його за гроші не купиш.)

Перевірка домашнього завдання.

1.    Перша мавпочка віддала другій 4 банани.
2.    4 горошини.


IV.    Актуалізація опорних знань.

•    Як виділити текст? (Провести по ньому натиснутою лівою клавішею миші або, тримаючи клавішу Shift, переміщувати клавіші стрілки 21.03-7.jpg по тексту).


V.    Вивчення нового матеріалу.

За підручником стор.52.
Порядок абзаців: 4, 1, 2, 3.
Розповісти про переміщення та копіювання тексту з допомогою кнопок на Панелі інструментів, з демонстрацією всіх операцій на Smart-дошці.

Домашнє завдання.

Виконати завдання "Для розумників i розумниць" (з підручника на сторінці 53(2)).

Фізкультхвилинка.

                                           Ми планетою мандруєм,
                                           Океанами пливем,
                                           Як пінгвіни ми пірнаємо,
                                           Як кенгуру – пострибаємо,
                                           Як  жирафи – голови понахиляємо,
                                           Як колібрі політаєм
                                           І додому повертаєм!


VI.    Робота за комп'ютером. Пpoгpaмa "WordPad".

Запуск программ ПУСК -> ПРОГРАММЫ  -> СТАНДАРТНЫЕ  -> WordPad.

Виконати завдання стор.53.

Релаксація.

Вправи для очей.

У середньому темпі зробити 3-4 кpyгові рухи очима праворуч, а потім ліворуч. Послабивши м'язи очей,  подивитись вдалечінь на рахунок 1-6. Повторите 1-2 рази.

Вправи для рук.

Покласти руки, зігнутіi в ліктях, на край столу. Кисті рук підняти вгору долонями одну до одної. На рахунок раз – роз'єднати палці в сторони, на рахунок два – поступово зібрати вci пальці разом.


VII.    Закріплення знань учнів. Підсумок уроку.

•    Як відбувається переміщення тексту?
•    Як відбувається копіювання тексту?

Зразок деформованого тексту

Урок 25


                                                                             Рушник


4У дорогу сину чи доньці мати давала рушник, оздоблений різнокольоровими смугами: червона смуга – щоб завжди подорожньому світило сонце і добрі люди допомагали; коричнева – щаслива дорога; синя – чисте небо;жовта – ясне сонце, здоров' я

2Називали рушник залежно від його призначення: для утирання рук і обличчя – утирачем, для посуду і столу – стирачем, для оздоблення житла – покутником, для пов’язування сватів – плечовиком. Традиційно у кожній родині був свій, родинний, надзвичайно барвистий рушник, з тонкого білого полотна.

1Рушник – національний оберіг, символ України. Вишиті рушники були в кожній селянській хаті: ними вшановували появу дитини, зустрічали гостей, відряджали в далеку дорогу.

3У народі кажуть: „ Тримай хаточку, як у віночку, а рушничок – на кілочку”.





Надіслано вчителем інформатики Кириченко В. М.

Планування з інформатики, матеріали з інформатики 4 класу скачати, підручники онлайн

Предмети > Інформатика > Інформатика 4 клас > Робота з деформованим текстом. Копіювання і переміщення фрагментів тексту > Робота з деформованим текстом. Копіювання і переміщення фрагментів тексту. Конспект уроку і опорний каркас