Гіпермаркет Знань>>Інформатика>>Інформатика 8 клас>> Інформатика: Список контактів (адресна книга).про комп’ютерні мережі, їх призначення.
Список контактів (адресна книга).про комп’ютерні мережі, їх призначення.
Адреси, які ви часто використовуєте, можна занести до списк контактів (адресної книги). Список контактів дозволяє автоматизувати введення адреси поштової скриньки у відповідне поле.
Для додавання адреси до списку контактів слід: 1. Вибрати посилання 2. У вікні, що відкрилося, ввести необхідні дані у відповідні поля області 3. Вибрати кнопку Додати
Іноді під час роботи, наприклад, групи людей над одним проектом, доцільно об'єднати окремих адресатів в групи. Таке об'єднання дозволяє вставляти у відповідні поля адреси всіх членів групи одночасно, а не по-одній. Для того, щоб створити групу, слід: 1. Вибрати посилання Конференції 2. У вікні, що відкрилося, вибрати посилання Управління группами 3. У вікні, що відкрилося, ввести у поле Створити групу ім'я нової групи, адресу і вибрати кнопку Зберегти. 4. Вибрати посилання Всі ; 5. У вікні, що відкрилося, слід (рис. 111):
- встановити позначки прапорців біля тих адрес, які ви хочете включити в групу;
- відкрити список поля і вибрати ім'я групи, до якої необхідно
- включити виділені адреси; вибрати кнопку
Для завершення поточного сеансу роботи з поштовою скринькою слід вибрати посилання Вихід
Практична робота 1. Відкрийте вікно браузера. 2. Уведіть у рядок адреси freemail.ukr.net 3. Виберіть посилання отримати скриньку на freemail.ukr.net 4. Заповніть реєстраційну форму аналогічно до того, як показано на рис. 112. Зрозуміло, що в поле замість крапок потрібно ввести ваш майбутній пароль і в полі Поі повторити його. За бажанням, ви можете вказати вашу іншу електронну адресу, якщо ви її маєте. 5. Виберіть кнопку реєстрировать. Якщо реєстраційна форма заповнена правильно, то відкриється вікно. 6. Ще раз уведіть у рядок адреси freemail.ukr.net 7. У вікні, що відкрилося, введіть своє ім'я користувача та пароль і виберіть кнопку Увійти. 8. У вікні, що відкрилося, виберіть посилання Написати листа 9. У вікні, що відкрилося: у поле Кому уведіть адресу, на яку вам потрібно надіслати листа; уведіть через коми адреси в поле Копія, якщо вам потрібно надіслати копії цього листа; уведіть через кому адреси в поле , якщо вам потрібно надіслати копії цього листа так, щоб ніхто не знав, що цим адресатам також надісла¬ні копії листа; вкажіть у полі короткий зміст листа або від кого він надісланий; виберіть кнопку і виберіть файл, який потрібно приєднати до цього листа (до листа можна приєднати кілька файлів, але слідкуйте за тим, щоб загальний обсяг листа з файлами був не дуже великий); напишіть текст листа; виберіть кнопку Відправі 10. Завершіть поточний сеанс роботи. 11. Закрийте вікно браузера.
Практична робота 1. Відкрийте вікно браузера. 2. Уведіть у рядок адреси freemail.ukr.net 3. У вікні, що відкрилося, уведіть своє ім'я користувача та пароль і виберіть кнопку Увійти 4. Якщо ваша поштова скринька містить непрочитані листи, виберіть посилання Вхідні. У вікні, що відкрилося, виберіть посилання на непрочитаний лист (воно виділяється жирним). 5. Прочитайте листа (рис.115). 6. Якщо цієї адреси немає у ваших , виберіть посилання із зображенням людини і знака плюс праворуч рядка рядку і збережіть адресу в своїх Контактах. 7. Виберіть посилання . Створіть лист-відповідь і надішліть його. Адресу в поле можна вставити автоматично, якщо вибрати праворуч від поля посилання Лист , і у вікні , що відрилося, вибрати потрібну адресу. 8. Якщо ви хочете видалити лист, виберіть посилання Видалити 9. Перешліть лист іншому адресату, вибравши посилання Переслати 10. Створіть групу з трьох адрес учнів вашого класу 11. Створіть лист, вставивши в поле Кому адреси всіх членів групи Однокланики 12. Додайте до цієї групи ще одну адресу. 13. Видаліть з цієї групи дві адреси. 14. Завершіть поточний сеанс роботи. 15. Закрийте вікно браузера.
Запитання та завдання
1. Для чого призначена поштова служба? 2. Які протоколи використовує поштова служба? 3. Які переваги поштової служби ви знаєте? 4. Яким чином записується поштова адреса? 5. Яким чином можна отримати поштову скриньку при роботі з електронною поштою? 6. Для чого використовується : ? Назвіть приклади таких програм. 7. Яким чином можна отримати поштову скриньку при роботі з веб-поштою? 8. Які переваги веб-пошти ви знаєте? 9. Назвіть основні об'єкти вікна поштової скриньки та їх призначення. 10. Як перевірити наявність нових надходжень? 11. Як написати й відправити нове повідомлення? 12. Яким чином додати файл до повідомлення? 13. Яким чином можна створити акти)? 14. Що таке спам ? Як він виливає на роботу поштової скриньки? 15. Як завершити поточний сеанс роботи з поштовим веб-сервером? 16. Як розпочати новий сеанс роботи з поштовим веб-сервером? 17. Складіть алгоритм створення і відправлення листа за адресою зі списку ваших Контактів. 18. Створіть і відправте листа вашому другу, додавши до нього файл з малюнком. 19. Знайдіть в мережі Інтернет новорічні листівки з ефектами анімації. Відправте но¬ворічні привітання своїм друзям. 20. При написанні текстів повідомлень слід дотримуватися певних правил (етикет електронного листування). Знайдіть у мережі Інтернет ці правила та підготуйте їх короткий опис. Відправте повідомлення, яке буде містити правила етикету елек¬тронного листування, членам групи Однокласники. 21. З 1979 р. у текстах повідомлень почали використовувати смайлики (спеціальні значки, які служать для передачі емоцій). Знайдіть у мережі Інтернет інформацію про історію запровадження смайликів, їх види, посилання на сайти, які пропонують різноманітні смайлики. Підготуйте реферат з даної теми, відправте його членам групи та вашому вчителеві інформатики.
Ломаковська Г.В., Проценко Г.О., Ривкінд Й.Я. Інформатика 8 клас
Вислано читачаму з інтернет-сайту
Завдання та відповіді з інформатики по класам онлайн, планування уроків з інформатики 8 класу скачати, домашнє завдання та робота
Зміст уроку
конспект уроку і опорний каркас
презентація уроку
акселеративні методи та інтерактивні технології
закриті вправи (тільки для використання вчителями)
оцінювання
Практика
задачі та вправи,самоперевірка
практикуми, лабораторні, кейси
рівень складності задач: звичайний, високий, олімпійський
домашнє завдання
Ілюстрації
ілюстрації: відеокліпи, аудіо, фотографії, графіки, таблиці, комікси, мультимедіа
реферати
фішки для допитливих
шпаргалки
гумор, притчі, приколи, приказки, кросворди, цитати
Доповнення
зовнішнє незалежне тестування (ЗНТ)
підручники основні і допоміжні
тематичні свята, девізи
статті
національні особливості
словник термінів
інше
Тільки для вчителів
ідеальні уроки
календарний план на рік
методичні рекомендації
програми
обговорення
Если у вас есть исправления или предложения к данному уроку, напишите нам.
Если вы хотите увидеть другие корректировки и пожелания к урокам, смотрите здесь - Образовательный форум.
|