Гіпермаркет Знань>>Інформатика>>Інформатика 11 клас. Повні уроки>> Інформатика: Радіо, телебачення, і Web-камери в Інтернеті.
Тема
Мета
Тип уроку
Хід урокуВступЗі швидким розвитком Інтернету, так само швидко розширюються і його можливості. Використання Всесвітньої Мережі дає можливість людині не лише спілкуватися один з одним в реальному часі з будь-якої точки планети, але також і інші, глобальні і мультимедійні засоби. Так, на сьогодні, особливо популярні такі можливості Інтернету як передача радіо-, теле, потоків і використання web-камер для трансляції реальної картинки якої-небудь місцевості або об'єкту.
Радіо в ІнтернетіІнтернет-радіо - комплекс технічних засобів передачі потокової аудиоінформації через Інтернет. Також, в якості цього терміну може розумітися радіостанція, яка використовує для мовлення в Інтернеті потокову технологію.
Структура «мережевого радіо»:
Телебачення в ІнтернетіІнтернет-телебачення (англ. online - TV) - телебачення міжмережевого протоколу - система, що використовує двосторонній цифровий сигнал передачі візуальної інформації, який посилається через кабельну мережу за допомогою ширококанального підключення.
Web-камеры в ІнтернетіВеб-камера - це цифрова відео або фотокамера, яка фіксує в реальному часі зображення, призначені для подальшої їх передачі по Мережі. Веб-камери закачують зображення на сервер:
Це досягається шляхом підключення камери до ПК або завдяки можливостям самої камери.
Цікавий фактВеб-камери можуть транслювати через Інтернет зображення міських вулиць, будь-якої місцевості, міських панорам, доріг і так далі На сьогодні, веб-камери є і в космосі (наприклад, на Міжнародній космічній станції).
Необхідність в «живих» відеозображеннях породила веб-камери, здатних віщати через Інтернет у відеоформаті.
Самоконтроль1. Що таке інтернет-радіо? 2. Структура інтернет-радіо. 3. Дайте позначення терміну «інтернет-телебачення». 4. Яким способом телесигнал може подаватися через Інтернет? 5. Що таке веб-камера? 6. Для чого використовують веб-камери? 7. Коли вперше була використана веб-камера?
Список використаної літератури1. Урок на тему: «Мультимедійні можливості Інтернету», Гнат Андрій, м. Харків. 2. Урок на тему: «Інтернет-телебачення і радіо», Малихін В. Н., м. Москва. 3. Разлогов К. Э. Искусство экрана: от синематографа до Интернета. - Российская политическая энциклопедия, 2010 г. 4. Соловйов М. С. Інтернет-варіант українського телебачення: формат подачі контенту // Наукові записки Інституту журналістики, 2009. - Т.36. 5. Наумов В. Б. Книга Право и Интернет: очерки теории и практики. - М.: Книжный дом «Университет», 2002 г. 6. rumetrika. rambler. ru 7. onlineradio. com. ua
Гнат Андрій Малихін В. Н. Соловйов М. С.
Поставить вопрос о современном образовании, выразить идею или решить назревшую проблему Вы можете на Образовательном форуме, где на международном уровне собирается образовательный совет свежей мысли и действия. Создав блог, Вы не только повысите свой статус, как компетентного преподавателя, а и сделаете весомый вклад в развитие школы будущего. Гильдия Лидеров Образования открывает двери для специалистов высшего ранга и приглашает к сотрудничеству в направлении создания лучших в мире школ. |
Авторські права | Privacy Policy |FAQ | Партнери | Контакти | Кейс-уроки
© Автор системы образования 7W и Гипермаркета Знаний - Владимир Спиваковский
При использовании материалов ресурса
ссылка на edufuture.biz обязательна (для интернет ресурсов -
гиперссылка).
edufuture.biz 2008-© Все права защищены.
Сайт edufuture.biz является порталом, в котором не предусмотрены темы политики, наркомании, алкоголизма, курения и других "взрослых" тем.
Ждем Ваши замечания и предложения на email:
По вопросам рекламы и спонсорства пишите на email: