Гіпермаркет Знань>>Інформатика 9 клас>>Інформатика>> Інформатика:Практична робота № 6. Архівування та розархівування даних.
План-конспект уроку з курсу «Інформатика 9 клас» з теми «Апаратне забезпечення інформаційної системи»
Конспект уроку з інформатики в 9 класі
Тематичне оцінювання з теми «Апаратне забезпечення інформаційної системи»
Тип уроку: Нетрадиційний урок контролю знань
Мета уроку: > перевірити знання, уміння та навички учнів з теми; > вчити аналізувати, систематизувати; > розвивати пізнавальні інтереси, уміння слухати один одного, виробляти спільну думку, вирішувати виникаючі розбіжності, уміння працювати в малих групах.
Обладнання: Презентація, пронумеровані картки по 9 шт. і 1 таблиця для результатів для кожної групи; мультимедійний проектор, мультимедійна дошка, фліпчарт.
Хід уроку
І. Організаційний момент.5 хв.
Привітання; Перевірка присутніх. На прохання вчителя учні обєднуються у групи по 5-6 чоловік. Кожній групі учнів видається по 9 пронумерованих карток (к.1, …, к.9) для відповідей і одна таблиця для занесення результатів.
Кожній групі вчитель пропонує обрати собі назву і записати її до таблиці результатів.
ІІ. Повідомлення теми, мети уроку. 1 хв. (тема і мета уроку заздалегідь записані на дошці)
ІІІ. Перевірка знань учнями вивченого матеріалу по даній темі. Спочатку учитель пояснює (2 хв.) правила гри-змагання: всього 9 завдань, які містяться на слайдах презентації. Відповіді записуються на пронумерованих картках (к.1 – для першого завдання). Після кожного завдання картка з відповідями передається команді суперника для перевірки. Коли картки передані суперникам, учні разом з вчителем перевірять, а відповіді відображаються у презентації. Результати перевірки заносяться до таблиці. На кожне завдання відводиться певна кількість хвилин (завдання 1-6: 3хв. на завдання і 1 хв. на перевірку; завдання 7-9: 1хв. + 1 хв.).
IV. Оцінювання.5 хв. Команди-суперники підраховують кількість правильних відповідей і переводять по таблиці на бали.
Результати передають вчителеві.
V. Підсумок уроку. 1 хв. Вчитель оголошує бали, що отримала кожна команда. Кожен учень оцінюється за результатами своєї команди.
VI. Домашнє завдання.1 хв. Придумати кросворд по даній темі (не менше 20 питань), виконати його у текстовому процесорі Word. Здати в електронному і паперовому вигляді.
– Урок закінчено. До побачення.
Надіслав вчитель інформатики Тамтура Елла Борисівна спец. Ш№ 129
Предмети > Інформатика > Інформатика 9 клас > Архівування та розархівування даних > Архівування та розархівування даних. Конспект уроку і опорний каркас
|