KNOWLEDGE HYPERMARKET


Правознавство


Правознавство уроки.jpg

Содержание

Правознавство

Щоб побудувати правову державу, необхідно особливу увагу звернути на правове виховання молодого покоління, яке буде слідувати букві закону, матиме свою громадянську позицію та буде політично грамотною. І щоб людина змогла себе захистити в будь-якому випадку, вона повинна добре знати та розуміти свої права та обов’язки, але без знань чинного законодавства це зробити неможливо. Тому важливо приступити до вивчення цього предмету якомога раніше. Надання знань з правової освіти повинно здійснюватись в усіх загальноосвітніх закладах.

  Knop 1 - копия.jpeg Обери свій клас і вивчай правознавство он-лайн за звичайною шкільною програмою!

Правознавство в школі

Шкільний предмет "Правознавство" є початковою юридичною дисципліною, яка сприяє формуванню уявлень у дітей про державно-правові аспекти. Учні дізнаються, що таке держава і державні права, як засоби впорядкування суспільних відносин, та вчаться їх використовувати у життєвих ситуаціях.

В загальноосвітній школі учні знайомляться з такими розділами правознавства, як теорія держави і права, конституційні права, основами публічного і приватного права України.

Якщо людина з дитинства буде знати, що вона має права, честь та гідність, то зможе впливати на суспільство і приймати участь в розбудові незалежної і демократичної правової держави.

  Knop 1 - копия.jpeg Найцікавіші уроки  підвищеного стандарту з правознавства мови для тебе саме тут!

Шкільна програма з правознавства повинна:

  • Познайомити школярів з основами права та його застосуванням.
  • Познайомити учнів з законодавчими процесами в державі.
  • Розширити знання школярів про державну владу та її призначення.
  • Навчитися користуватися правовою інформацією.
  • Ознайомитися з правами та обов’язками неповнолітніх.
  • Дізнатися про кримінальну та адміністративну відповідальність.
  • Знати права і закони про спадщину.
  • Ознайомитися з правами та обов’язками подружжя.
  • Навчити дітей з повагою ставитись не тільки до своїх прав, але й обов’язків.

Вивчаючи «Основи права», школярі володітимуть інформацією про властивості виникнення, розвиток та функціонування держави і права. Учні зрозуміють різницю між конституційним, цивільним, кримінальним та адміністративним правом.

Вивчення цієї дисципліни дає змогу:

  • по-перше, познайомити школярів з основами правознавства;
  • по-друге, закласти основу правової культури у юного покоління громадян;
  • по-третє, навчити вірно орієнтуватися в правових відносинах.
  • З повагою ставитись до законів і завжди слідувати їм.

Звичайно, шкільна програма з «Основ права» не в змозі розглянути всі правові та юридичні проблеми, але з основними, такими, як знання норм права, юридична відповідальність за правопорушення та правові відносини, учні дізнаються на протязі цього курсу.

Навчання з Гіпермаркетом Знань

З Гіпермаркетом Знань школярі зможуть більш детальніше ознайомитись з таким предметом, як «Основи права» та знайти відповіді на всі питання, які вас цікавлять в сфері правознавства.

За допомогою уроків, які представлені на нашому сайті, учні знайдуть різноманітну інформацію та дізнаються про свої права та обов’язки, зрозуміють, як можна цими правами скористуватися. Також, за допомогою інформації, яка розміщена на сайті Гіпермаркета Знань, школярі дізнаються про кримінальну і адміністративну відповідальність та зрозуміють, чим вони відрізняються, познайомляться з різними законами, навчаться працювати з різноманітними джерелами права та будуть знати, що таке «правотворчість» і які її різновиди.

За допомогою інтерактивних уроків ви не тільки познайомитесь з цією цікавою наукою, але й станете більш юридично освіченими. В он-лайн школі ви знайдете цікаві презентації, конспекти, практикуми, реферати та інші інтерактивні уроки з цього складного, але цікавого і необхідного предмету.


Переконайся, що  саме тут зібрані найкращі шкільні уроки зправознавства:

Що таке закон. Як приймаються закони. Підзаконні акти та їх значення для життя громади. Як і де знайти правовий документ.

Особа, суспільство, держава. Правова держава. Громадянське суспільство

Що таке права і свободи людини. Види прав і свобод людини. Конвенція ООН про права дитини

Що таке Конституція. Як Конституція врегульовує життя громадян України

Яка поведінка є правомірною. Що таке правопорушення та юридична відповідальність