- Дякую за те, що відповідально підійшли до виконання домашнього завдання. Ви отримали такі оцінки за даний вид діяльності: ...
Вивчення нової теми. (20 хв)
До організації робочого місця для учня необхідно підходити з усією серйозністю. Адже воно має бути максимально комфортним, добре освітленим, багатофункціональним (і для творчості, і для виконання уроків), зручним в самому прямому розумінні цього слова. Щоб книжки не сипалися на голову зверху, світла вистачало і не доводилося нахилятися близько до зошита, щоб ноги дитини відчували опору, а не бовталися в повітрі, щоб для кожного предмета було своє місце - потрібні ретельно підібрані столи і стільці. 1.Висота двох головних предметів, що становлять робочий простір, регулюється по росту учня. № / Зростання учня / Висота столу / Висота стільця:
1. До 130 см - 520 мм - 300 мм. 2. Від 130 до 145 см - 580 мм - 340 мм. 3. Від 145 до 165 см - 640 мм - 480 мм. 4. Від 160 до 175 см - 700 мм - 420 мм. 5. Понад 175 см - 760 мм - 460 мм.
Вибір шкілної парти
закріплення робочих місць за учнями відповідно до санітарно-гігієнічних норм; забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов навчання учнів; дотримання учнями належного порядку на робочому місці; дотримання учнями правил техніки безпеки та контроль за дотриманням їх зі сторони вчителя; стан збереження меблів.
І останнє: колірна гамма робочого простору повинна бути приємною для дитини. Це може бути одноколірний або двоколірний варіант, гармонійне поєднання двох кольорів ДСП (МДФ або дерева) або різних кольорів ДСП і кромки ПВХ. Якщо ви хочете підтримати колірну гамму вже присутня у кімнаті меблів, додайте кілька яскравих елементів декору, приємного кольору та змісту.
Самостійна робота учнів (4-6 хв)
1.Як правильно вибрати шкільну парту?
2.З якого матеріалу краще замовляти меблі для учнів?
Висновки та узагальнення (3-4 хв)
1 варіант
Висновки учитель пропонує зробити учням самостійно
2 варіант
Учні об’єднуються у дві команди та ведуть дискусію на тему "Постава. Організація робочого місця в класі та вдома" ?"
3 варіант
Учитель робить висновки та узагальнення самостійно
Домашнє завдання (1-2 хв)
Вивчити матеріал за підручником.
Творче завдання: намалювати асоціації або єдиний образ до слова "здорова нація"
2.Зеновій Дячун. Серія або випуск: "Конструювання меблів "Частина 2.
Скомпоновано та відредактовано Пісоцькою О.
Над уроком працювали
Пісоцька О. В. Любименко В. В.
Поставить вопрос о современном образовании, выразить идею или решить назревшую проблему Вы можете на Образовательном форуме, где на международном уровне собирается образовательный совет свежей мысли и действия. Создав блог, Вы не только повысите свой статус, как компетентного преподавателя, а и сделаете весомый вклад в развитие школы будущего. Гильдия Лидеров Образования открывает двери для специалистов высшего ранга и приглашает к сотрудничеству в направлении создания лучших в мире школ.