|
Гіпермаркет Знань>>Інформатика>>Інформатика 5 клас>> Інформатика: Перетворення малюнків
Практична робота до предмету Інформатика 5 клас.
Тема «Робота з фрагментами малюнка. Перетворення малюнків.».
Розгляд теми: Перетворення малюнків
ТЕМА: Робота з фрагментами малюнка. Перетворення малюнків. МЕТА: 1. Ознайомлення з можливостями графічного редактора PAINT 2. Сформувати практичні навички та засвоїти прийоми роботи з інструментами графічного редактора PAINT. 3. Розвиток творчих здібностей, логіки, уяви ОБЛАДНАННЯ: програма MS PAINT, підручник Інформатика 5 клас. ХІД УРОКУ. 1. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ. ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ. Повторення правил з техніки безпеки. 2. АКТУАЛІЗАЦІЯ ЗНАНЬ. Відповіді на питання: - Назвіть основні елементи вікна графічного редактора - Як обирається основний колір та колір фону? - Назвіть групи інструментів Панелі інструментів за їх призначенням - В чому різниця результатів виконання команд Копіювати та Вирізати? - Скільки дій можна відмінити за допомогою команди ПРАВКА Скасувати? 3. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І ЗАВДАНЬ УРОКУ. Запис на дошці: Робота з фрагментами малюнка. Перетворення малюнків. 4. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ. РОБОТА З ПІДРУЧНИКОМ. Читаємо і роздивляємось інформацію уроку 13 стор.30. Діти вивчають дії команд Відобразити/повернути, Розтягнути/нахилити меню Малюнок. 5. РОБОТА НА КОМП’ЮТЕРІ: Практична робота: 1. Завантажте з папки Малюнки рис 1, створіть за допомогою команд Відображення й поворот рамку, використовуючи фрагмент малюнка. Скопіюйте рамку та вставте у свій документ. 2. Використовуючи рис 2, створіть композицію: Котилося яблучко за зразком. Якими командами потрібно скористуватися? Збережіть у своєму документі. 3. Створіть малюнок орнаменту, використовуючи графічні примітиви. 6. РЕЛАКСАЦІЯ: Вправа 1. Заплющити очі на кілька секунд, сильно напружуючи м'язи очей, потім розплющити їх, розслабляючи м'язи очей. Дихання ритмічне. Повторити 4-5 разів. Вправа 2. Зробити нахили і повороти голови. Вправа 3.В.п. – ноги на ширині плечей. 1. Руки вверх – в боки, потягнутися, зробити глибокий вдих. 2.Видих. Темп повільний. 7. ПІДСУМОК УРОКУ. Питання: - Про що ви нового дізналися? - Що найцікавішим було на уроці? - Які команди ви навчилися виконувати? Рис.1 рис. 2 «Котилося яблучко»
Надіслано вчителем інформатики Спеціалізованої школи № 252 Оболонського району м. Києва Житинською О.І.
Шкільна бібліотека онлайн, підручники та книги по всім предметам, Інформатика 5 клас скачати
Предмети > Інформатика > Інформатика 5 клас > Перетворення малюнків > Перетворення малюнків. Практикуми, лабораторні, кейси
|