KNOWLEDGE HYPERMARKET


Конспект до теми: Знайомство.
User23 (Обсуждение | вклад)
(Создана новая страница размером '''Конспект до уроку з предмету [http://school.xvatit.com/index.php?title=%D0%9D%D1%96%D0%BC%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%...)
Следующая правка →

Версия 16:08, 18 марта 2010

Конспект до уроку з предмету Німецька мова 5 клас
Тема:Знайомство.

Надіслано Руснак, вчителем Німецької мови.

'Тема: 'Kennenlernen', 'Vorstellung

<o:p> </o:p>

Мета: 'навчити учнів легко вступати в контакт з новими людьми, показати це на прикладі текстів, діалогів; потренуватися застосовувати нову лексику уже на першому занятті; навчити правильно формулювати логічні питання, використовуючи питальні слова.

<o:p> </o:p>

'Обладнання: 'роздрукована на аркуші лексика до заняття, текст для 'Leseverstehen' .

<o:p> </o:p>

Хід уроку

<o:p> </o:p>

I. ПІДГОТОВКА

ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО ТЕКСТУ

'Ziel 'l. Повідомлення теми та мети уроку.

L: Hallo! Ich heiße Bohdan Dmytrovitsch! Ich bin 38 Jahre alt! Und wer bist du?

За таким самим прикладом кожен учень називає себе. (в гру можна підключити м’яч або якийсь інший цікавий, бажано

м’який предмет). Отже,

познайомились! Йдемо далі.

<o:p> </o:p>

'Mundgymnastik' 2. Мовна розминка.

'Wer'?'(хто) 'W'ie?(як) Was?(що, хто по професії)' Und wohin?'(куди)' Woher?' (звідки) 'Wo'?(де) 'Weshalb' (чому) 'und' 'w'ieviel'?(скільки)

Ви – талановитий вчитель! Зримуйте ці рядочки і у Вас вийде прекрасний віршик! (віршами завжди легше запам’ятовувати). З’ясуйте з учнями значення нових (питальних)

слів.

<o:p> </o:p>

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

'Neue Lexik' 1. Нова' лексика' до' теми'.

<o:p> </o:p>


Substantive

der Abschnitt

der Fehler, Fehler machen

der Freund

der Kommilitone

der Name

der Platz, Platz nehmen

der Student

der Unterricht

die Begrüßung

die Freundin

die Handlung

die Kommilitonin

die Liste

die Person

die Regel

die Studentin

die Übung, Übungen machen

die Vokabel

die Vorstellung

das Beispiel, zum Beispiel (z.B.)

das Buch

das Deutsch

das Internat

das Kapitel

das Kennenlernen

das Studentenwohnheim

das Wohnheim

<o:p> </o:p>

Verben

anfangen

beginnen

gehen

heißen

helfen

hereinkommen

kommen

lesen

liegen

nachsprechen

nehmen

sein

sitzen

sprechen

verstehen

antworten

aufmachen

begrüßen

erklären

fragen

lernen

machen

sagen

unterrichten

verbessern

vorstellen (sich)

wiederholen

wohnen

zuhören

zumachen

<o:p> </o:p>

Adjektive und andere Wörter

alles

also

aufmerksam

beide

da

denn

deshalb

direkt

erst

etwas, noch etwas

falsch

faul

fleißig

früh

gemeinsam

gern

hier, von hier

immer

jetzt

klar

kurz

lang

langsam

leicht

neu

noch, noch einmal, nochmals

oft

richtig

schnell

schön

schwach

schwer

selten

spät, zu spät

sprachlich

stark

weit, weit weg, weiter

zuerst

Guten Tag!

hallo!

zu hause



<o:p> </o:p>

Завдання по лексиці:

Finden Sie in der Vokabelliste Antonyme!

faul – fleißig

<o:p> </o:p>

<o:p> </o:p>

Leseverstehen' '2. Читання й розуміння тексту

<o:p> </o:p>

'Begr'üß'ung', 'Kennenlernen', 'Vorstellung'.

  1. Hallo! Bin ich hier richtig? Ist hier
    Deutschunterricht? Ist der Platz hier frei? Ich heiße Anton und wie heißt
    du?

S. Hallo, Anton! Ich heiße Alexander, kurz Sascha. Und da sitz Maxim. Wir sind Freunde.

M. Hallo! Sascha und ich wohnen in Minsk. Und woher kommst du?

A. ich komme aus Brest. Aber nicht direkt. Ich wohne auf dem Land. Jetzt wohne ich im Internat. Es liegt nicht weit von hier. Ich gehe oft zu Fuß.

M. und wer kommt da noch herein?

O. Hallo! Mein Name ist Oxana. Da kommt auch meine Kommilitonin. Sie heißt Nina. Wir sid beide aus Gomel.

N. hallo! Kommen wir nicht zu spät?

S. nein. Der Lehrer ist noch nicht da!

<o:p> </o:p>

Завдання до тексту:

Скласти 6 питань до тексту, використовуючи питальні слова з мовної розминки. (Wer?(хто) W'ie?(як) Was?(що, хто по професії) 'Und' 'wohin'?(куди) 'Woher'? (звідки) 'Wo'?(де) 'Weshalb' (чому) 'und' 'w'ieviel'?(скільки))

<o:p> </o:p>

Hörverstehen '3. Подання діалогічного тексту для аудіювання.

Deutschunterricht

L. Guten Tag! Mein Name ist Georgij Petrowitsch Glebko, und ich unterrichte Deutsch. Beginnen wir! Sie lernen neue Wörter und machen Übungen. Ich spreche, und Sie wiederholen. Sie hören erst aufmerksam zu und dann sprechen Sie nach. Also, wie heißen Sie?

            Die

Studenten stellen sich vor.

M. Ich verstehe nicht alles, deshalb frage ich oft.

L. Das ist gut, dann lernen Sie schnell. Und ich helfe gern. Wer hilft Maxim noch?

N. Er spricht schnell, und macht Fehler, und ich verbessere ihn.

L. Sehr schön. Wir helfen also Maxim gemeinsam. Jetzt machen Sie die Bücher auf und wir fangen an.

 

Завдання:

Прослухавши текст двічі, учні дають відповіді на запитання.

  1. Was erklärt der Lehrer den Studenten?
  1. Wer macht Fehler?
  1. Wer will den, der Fehler macht,
    helfen?

А тепер питання на логіку:

Warum dutzt der Lehrer den Lehrlingen nicht? Чому вчитель не «тикає» тим, хто у нього навчається? (підказка для вчителя – Тому що у вищих учбових закладах студентів прийнято називати на «Ви»)

<o:p> </o:p>

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

'Hausaufgabe 1'. Домашнє завдання.

Написати діалог двох учнів, один з яких вперше прийшов у цей клас. Нехай «корінний» учень розпитає, як того звати, звідки він, чому вирішив перейти у цей клас?

<o:p> </o:p>

'Zusammen'fassung' 2. 'Підведення підсумків уроку.

Похвалити всіх учнів за старання на занятті, найактивніших нагородити високим балом! Додайте учням стимулу до навчання!!!