|
|
|
| Строка 5: |
Строка 5: |
| | <br> '''План-конспект уроку з курсу «[[Математика 1 клас|Математика 1 клас]]» з теми «[[Склад числа 10. Послідовність чисел у межах 10. Порівняння чисел|Склад числа 10. Послідовність чисел у межах 10. Порівняння чисел0]]» ''' | | <br> '''План-конспект уроку з курсу «[[Математика 1 клас|Математика 1 клас]]» з теми «[[Склад числа 10. Послідовність чисел у межах 10. Порівняння чисел|Склад числа 10. Послідовність чисел у межах 10. Порівняння чисел0]]» ''' |
| | | | |
| | + | <br> |
| | | | |
| - | | + | <u>Тема:</u> '''Склад числа 10. Cкладання і розв’язування прикладів на додавання і віднімання в межах 10.<br>'''<br>'''Мета:''' ознайомити учнів з варіантами розкладання числа 10 на два доданки; <br>вчити швидко доповнювати задане число до 10; <br>закріплювати вміння учнів додавати і віднімати в межах 10;<br>розвивати обчислювальні навички, просторові уявлення, активізувати логічне мислення; <br>шляхом створення ситуації успіху розвивати пізнавальний інтерес;<br>виховувати охайність в оформленні письмових робіт; <br>викликати почуття доброзичливості, бажання працювати в команді; <br>піднімати емоційний настрій через використання сюрпризних моментів; <br>виховувати почуття поваги та зацікавленості до народного свята Святого Миколая.<br><br>'''Обладнання:''' великий екран, пректор, слайд-фільм , індивідуальні картки з завданнями, музика , математичні віяла.<br><br>'''Хід уроку'''<br><br><u>І Організаційний момент.</u><br>1. Привітання<br>2. Мотивація, створення психологічного настрою<br><br><u>ІІ Актуалізація опорних знань.</u><br>1. Усний рахунок<br>2. Математичний диктант<br>o зачаровані цифри<br>o Склад числа<br>o Гра <br>''<u>'''Фокус уваги.'''</u>''Загадка, розповідь вчителя, гра на увагу <br><br><u>ІІІ Пояснення нової теми</u><br>Прийоми розкладання числа 10 на 2 доданки<br><br><u>ІV Закріплення вивченого матеріалу</u><br>1. Робота в групах. Завдання на склад числа.<br>2. Самостійна робота. <br>3. Гра <br>4. Поетична хвилинка<br>5. Завдання на порівняння<br><u><br>VІ Підсумок уроку</u><br>1. Отримання вербальних оцінок за роботу на уроці.<br>'''<br>Хід уроку'''<br><u><br>І Організаційний момент</u><br>Міркуємо - швидко!<br>Відповідаємо точно!<br>Лічимо – правильно!<br>Пишемо – гарно!<br><br><u>ІІ Актуалізація опорних знань.</u><br><br>'''1. Усний рахунок'''<br>Кількісна та порядкова лічба предметів.<br>'''<br>2. Математичний диктант'''<br>o зачаровані цифри( встановити цифри за їх частиною)<br>o Склад числа (з яких двох чисел може складатися число 6? Число 5? Число 8?) Як можна отримати число яке слідує за числом 7? 4? <br>o Гра «Порівняй числа» 5 і 3, 7 і 9 і т.д.<br><br>'''''<u>Фокус уваги.</u>'''''Загадка, розповідь вчителя, гра на увагу<br> Дві дівчинки йшли до річки, а назустріч їм ще шість дівчаток, скільки дівчаток йшло тдо річки?<br><br><u>ІІІ Пояснення нової теми</u><br> Прийоми розкладання числа 10 на 2 доданки<br><br>''1. Визначення , над яким числом працювали на минулому уроці.<br>2. Оголошення теми уроку.Наголошення мети уроку.<br>3. Робота над складом числа 10.''<br> - Назвати пари чисел, які пояснюють склад числа 10.'''<br>''' |
| - | <u>Тема:</u> '''Склад числа 10. Cкладання і розв’язування прикладів на додавання і віднімання в межах 10.<br>'''<br>'''Мета:''' ознайомити учнів з варіантами розкладання числа 10 на два доданки; <br>вчити швидко доповнювати задане число до 10; <br>закріплювати вміння учнів додавати і віднімати в межах 10;<br>розвивати обчислювальні навички, просторові уявлення, активізувати логічне мислення; <br>шляхом створення ситуації успіху розвивати пізнавальний інтерес;<br>виховувати охайність в оформленні письмових робіт; <br>викликати почуття доброзичливості, бажання працювати в команді; <br>піднімати емоційний настрій через використання сюрпризних моментів; <br>виховувати почуття поваги та зацікавленості до народного свята Святого Миколая.<br><br>'''Обладнання:''' великий екран, пректор, слайд-фільм , індивідуальні картки з завданнями, музика , математичні віяла.<br><br>'''Хід уроку'''<br><br><u>І Організаційний момент.</u><br>1. Привітання<br>2. Мотивація, створення психологічного настрою<br><br><u>ІІ Актуалізація опорних знань.</u><br>1. Усний рахунок<br>2. Математичний диктант<br>o зачаровані цифри<br>o Склад числа<br>o Гра <br>''<u>'''Фокус уваги.'''</u>''Загадка, розповідь вчителя, гра на увагу <br><br><u>ІІІ Пояснення нової теми</u><br>Прийоми розкладання числа 10 на 2 доданки<br><br><u>ІV Закріплення вивченого матеріалу</u><br>1. Робота в групах. Завдання на склад числа.<br>2. Самостійна робота. <br>3. Гра <br>4. Поетична хвилинка<br>5. Завдання на порівняння<br><u><br>VІ Підсумок уроку</u><br>1. Отримання вербальних оцінок за роботу на уроці.<br>'''<br>Хід уроку'''<br><u><br>І Організаційний момент</u><br>Міркуємо - швидко!<br>Відповідаємо точно!<br>Лічимо – правильно!<br>Пишемо – гарно!<br><br><u>ІІ Актуалізація опорних знань.</u><br><br>'''1. Усний рахунок'''<br>Кількісна та порядкова лічба предметів.<br>'''<br>2. Математичний диктант'''<br>o зачаровані цифри( встановити цифри за їх частиною)<br>o Склад числа (з яких двох чисел може складатися число 6? Число 5? Число 8?) Як можна отримати число яке слідує за числом 7? 4? <br>o Гра «Порівняй числа» 5 і 3, 7 і 9 і т.д.<br><br>'''''<u>Фокус уваги.</u>''Загадка, розповідь вчителя, гра на увагу<br> Дві дівчинки йшли до річки, а назустріч їм ще шість дівчаток, скільки дівчаток йшло тдо річки?<br><br><u>ІІІ Пояснення нової теми</u><br> Прийоми розкладання числа 10 на 2 доданки<br><br>''1. Визначення , над яким числом працювали на минулому уроці.<br>2. Оголошення теми уроку.Наголошення мети уроку.<br>3. Робота над складом числа 10.''<br> - Назвати пари чисел, які пояснюють склад числа 10.<br> | + | |
| | | | |
| | {| width="200" cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" | | {| width="200" cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" |
| Строка 14: |
Строка 14: |
| | | 10 | | | 10 |
| | |- | | |- |
| - | | 1 | + | | 1 |
| | | 9 | | | 9 |
| | |- | | |- |
| - | | 2 | + | | 2 |
| | | 8 | | | 8 |
| | |- | | |- |
| - | | 3 | + | | 3 |
| | | 7 | | | 7 |
| | |- | | |- |
| - | | 4 | + | | 4 |
| | | 6 | | | 6 |
| | |- | | |- |
| - | | 5 | + | | 5 |
| | | 5 | | | 5 |
| | |} | | |} |
| | | | |
| - | <br>''4. Робота з підручником ''<br>'''<u><br>Фізкультхвилинка</u>'''<br> <br> Раз! Два! Три! Чотири! П'ять!<br>Час прийшов нам спочивать. <br>Тож піднімем руки вгору, <br>Ніби глянемо на зорі. <br>А тепер всі руки в боки, <br>Як зайчата, — скоки-скоки!<br> Десять, дев'ять, вісім, сім! <br>Час за парти нам усім.<br> <br><u>ІV Закріплення вивченого матеріалу</u><br>''6. Робота в групах. Завдання на склад числа.<br>7. Самостійна робота. ''<br><br>Самостійно ми працюєм<br>Помилок не буде – факт!<br>Ми уважно поміркуєм,<br>Щоб вийшов гарний результат!<br><br>''8. Гра ( робота в робочих зошитах – Шевчук Л. М. )''<br>Полічи чоловічків зліва-направо.Зафарбуй шляпи першого та другого чоловічка червоним, третього- зеленим, четвертого-жовтим, і т.д.<br><br>''9. Поетична хвилинка''<br> Математичні вірші.<br>''<br>10. Завдання на порівняння''<br>Добери потрібне число<br>8> O< O=<br>9> 7> 6 <<br> | + | <br>''4. Робота з підручником ''<br>'''<u><br>Фізкультхвилинка</u>'''<br> <br> Раз! Два! Три! Чотири! П'ять!<br>Час прийшов нам спочивать. <br>Тож піднімем руки вгору, <br>Ніби глянемо на зорі. <br>А тепер всі руки в боки, <br>Як зайчата, — скоки-скоки!<br> Десять, дев'ять, вісім, сім! <br>Час за парти нам усім.<br> <br><u>ІV Закріплення вивченого матеріалу</u><br>''6. Робота в групах. Завдання на склад числа.<br>7. Самостійна робота. ''<br><br>Самостійно ми працюєм<br>Помилок не буде – факт!<br>Ми уважно поміркуєм,<br>Щоб вийшов гарний результат!<br><br>''8. Гра ( робота в робочих зошитах – Шевчук Л. М. )''<br>Полічи чоловічків зліва-направо.Зафарбуй шляпи першого та другого чоловічка червоним, третього- зеленим, четвертого-жовтим, і т.д.<br><br>''9. Поетична хвилинка''<br> Математичні вірші.<br>''<br>10. Завдання на порівняння''<br>Добери потрібне число<br>8> O< O=<br>9> 7> 6 <<br> |
| - | | + | |
| | | | |
| | + | <br> |
| | | | |
| - | <u>VІ Підсумок уроку</u><br>''1. Отримання вербальних оцінок за роботу на уроці.''<br><br>''2. - Чому навчились на уроці?''<br> - Що вам сподобалось?<br> - Що не сподобалось? <br> <br><br>'''ЛІТЕРАТУРА'''<br><br>• Підручник М.В. Богданович “Математика” 1- й клас<br>• Методична література М.В. Богданович “Уроки математики в 1-му класі”, <br>• Інтернет – сайт www.lenagold.ru<br><br> | + | <u>VІ Підсумок уроку</u><br>''1. Отримання вербальних оцінок за роботу на уроці.''<br><br>''2. - Чому навчились на уроці?''<br> - Що вам сподобалось?<br> - Що не сподобалось? <br> <br><br>'''ЛІТЕРАТУРА'''<br><br>• Підручник М.В. Богданович “Математика” 1- й клас<br>• Методична література М.В. Богданович “Уроки математики в 1-му класі”, <br>• Інтернет – сайт www.lenagold.ru<br><br> |
| | | | |
| | Надіслано учителем Міжнародного Ліцею «Гранд» Шустерова О.М. | | Надіслано учителем Міжнародного Ліцею «Гранд» Шустерова О.М. |
Текущая версия на 22:15, 28 февраля 2010
Гіпермаркет Знань>>Математика>>Математика 1 клас>> Математика: Склад числа 10. Послідовність чисел у межах 10. Порівняння чисел
План-конспект уроку з курсу «Математика 1 клас» з теми «Склад числа 10. Послідовність чисел у межах 10. Порівняння чисел0»
Тема: Склад числа 10. Cкладання і розв’язування прикладів на додавання і віднімання в межах 10.
Мета: ознайомити учнів з варіантами розкладання числа 10 на два доданки; вчити швидко доповнювати задане число до 10; закріплювати вміння учнів додавати і віднімати в межах 10; розвивати обчислювальні навички, просторові уявлення, активізувати логічне мислення; шляхом створення ситуації успіху розвивати пізнавальний інтерес; виховувати охайність в оформленні письмових робіт; викликати почуття доброзичливості, бажання працювати в команді; піднімати емоційний настрій через використання сюрпризних моментів; виховувати почуття поваги та зацікавленості до народного свята Святого Миколая.
Обладнання: великий екран, пректор, слайд-фільм , індивідуальні картки з завданнями, музика , математичні віяла.
Хід уроку
І Організаційний момент. 1. Привітання 2. Мотивація, створення психологічного настрою
ІІ Актуалізація опорних знань. 1. Усний рахунок 2. Математичний диктант o зачаровані цифри o Склад числа o Гра Фокус уваги.Загадка, розповідь вчителя, гра на увагу
ІІІ Пояснення нової теми Прийоми розкладання числа 10 на 2 доданки
ІV Закріплення вивченого матеріалу 1. Робота в групах. Завдання на склад числа. 2. Самостійна робота. 3. Гра 4. Поетична хвилинка 5. Завдання на порівняння
VІ Підсумок уроку 1. Отримання вербальних оцінок за роботу на уроці.
Хід уроку
І Організаційний момент Міркуємо - швидко! Відповідаємо точно! Лічимо – правильно! Пишемо – гарно!
ІІ Актуалізація опорних знань.
1. Усний рахунок Кількісна та порядкова лічба предметів.
2. Математичний диктант o зачаровані цифри( встановити цифри за їх частиною) o Склад числа (з яких двох чисел може складатися число 6? Число 5? Число 8?) Як можна отримати число яке слідує за числом 7? 4? o Гра «Порівняй числа» 5 і 3, 7 і 9 і т.д.
Фокус уваги.Загадка, розповідь вчителя, гра на увагу Дві дівчинки йшли до річки, а назустріч їм ще шість дівчаток, скільки дівчаток йшло тдо річки?
ІІІ Пояснення нової теми Прийоми розкладання числа 10 на 2 доданки
1. Визначення , над яким числом працювали на минулому уроці. 2. Оголошення теми уроку.Наголошення мети уроку. 3. Робота над складом числа 10. - Назвати пари чисел, які пояснюють склад числа 10.
4. Робота з підручником
Фізкультхвилинка Раз! Два! Три! Чотири! П'ять! Час прийшов нам спочивать. Тож піднімем руки вгору, Ніби глянемо на зорі. А тепер всі руки в боки, Як зайчата, — скоки-скоки! Десять, дев'ять, вісім, сім! Час за парти нам усім. ІV Закріплення вивченого матеріалу 6. Робота в групах. Завдання на склад числа. 7. Самостійна робота.
Самостійно ми працюєм Помилок не буде – факт! Ми уважно поміркуєм, Щоб вийшов гарний результат!
8. Гра ( робота в робочих зошитах – Шевчук Л. М. ) Полічи чоловічків зліва-направо.Зафарбуй шляпи першого та другого чоловічка червоним, третього- зеленим, четвертого-жовтим, і т.д.
9. Поетична хвилинка Математичні вірші.
10. Завдання на порівняння Добери потрібне число 8> O< O= 9> 7> 6 <
VІ Підсумок уроку 1. Отримання вербальних оцінок за роботу на уроці.
2. - Чому навчились на уроці? - Що вам сподобалось? - Що не сподобалось?
ЛІТЕРАТУРА
• Підручник М.В. Богданович “Математика” 1- й клас • Методична література М.В. Богданович “Уроки математики в 1-му класі”, • Інтернет – сайт www.lenagold.ru
Надіслано учителем Міжнародного Ліцею «Гранд» Шустерова О.М.
Календарно-тематичне планування, завдання школяру 1 класу з математики скачати, Математика онлайн
Предмети > Математика > Математика 1 клас > Склад числа 10. Послідовність чисел у межах 10. Порівняння чисел > Склад числа 10. Послідовність чисел у межах 10. Порівняння чисел. Конспект уроку і опорний каркас
|