Cat-Anet (Обсуждение | вклад)
(Создана новая страница размером <div style="text-align: center;"><div style="text-align: center;"><span style="font-size: small;"><span style="font-family: arial,helvetic...) Следующая правка → Версия 14:07, 9 июня 2009Тема 1. Звуки мовлення. Букви
Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово, у барвінки зодягайся, моє щире слово. Колосися житом в полі, піснею в оселі, щоб зростали наші діти мудрі і веселі. Щоб на все життя з тобою ми запам'ятали, як з колиски дорогої мовоньку кохали. Любов Забашта ХТО ВОНА?
2. Виразно вимов слово-відгадку. Які звуки ти чуєш?Дуже я потрібна всім — і дорослим, і малим. Всіх я розуму учу, хоч сама завжди мовчу. Грицько Бойко 3. Розглянь звукову модель слова. Пригадай, що означають рисочки, кружечки. А на які дві частини поділене слово? 2. 1. Прочитай. До чого закликає поет? Учіться, любі дітки, думайте, читайте!
Як та бджілка меду з квітки, розуму збирайте. 2. Спиши перші два рядки вірша.
Юрій Федькович. 3. Знайди у вірші слова, які відповідають звуковим моделям. Чітко вимов кожен звук у цих словах. Пригадай! Звуки ми вимовляємо і чуємо. З них утворюються слова.
3. 1. Склади слова з таких звуків:[ш], [о], [л], [а], [к]; [у], [к], [о], [р]. 2. Запиши утворені слова. На письмі звуки позначаються буквами. Букви ми бачимо, читаємо, пишемо.
4. 1. Згадай малі букви — друковані й рукописні. Прочитай їх напівголосно.2. Яка буква не позначає окремого звука? Візьми до уваги! Букву й ще називають «йот».
5. 1. Назви рукописні букви і запиши їх за зразком. 2. Запиши три букви (на вибір) і скажи, які звуки вони позначають на письмі. Наприклад: «Буква «де» позначає звуки [д], [д']». 10. 1. Прочитай виразно литовську народну казку. Іде Стасіте і запитує: — Хто які букви знає? — Бе-е,— відповів баранець. — І-і-і! — закричав осел. — Дз-з-з,— задзижчав комарик. А рибка нічого не сказала. Мабуть, жодної букви не знає.
11. Попрацюйте разом! НАШІ ЛІТНІ КАНІКУЛИ
2. Даючи відповіді на запитання, розкажи, як ти провів літні канікули: 1. Де і як ти відпочивав? 2. Як допомагав батькам? 3. Які прочитав книжки? 4. Як готувався до школи? 3. Запиши одне речення (на вибір). 13. 1. Прочитай текст.ЯК ЮРКО ВІДПОЧИВАВ
На
шкільному подвір'ї діти жваво розповідали про свої канікули. Перебиваючи всіх, Юрко доводив, що найкращий відпочинок був у нього в селі. Спав досхочу, не робив зарядки, не обливався водою. — А купався, загоряв? — допитувалися друзі. — Ні! — Грав у м'яча? — Ні! — А що ж ти робив? — Читав! Майже увесь день, лежачи в ліжку, я читав цікаві книжки. А вечорами ще дивився телепередачі — від початку і до кінця. 2. Що, на твою думку, доброго, а що — поганого в Юрковому відпочинку? 3. Склади звукові моделі виділених слів. 4. Підготуйся до усного переказу тексту в класі. 14. 1. Згадай великі букви українського алфавіту. Прочитай їх, правильно називаючи. Ловим раків у ріці. 3. Які приголосні звуки найчастіше трапляються в скоромовці?
Ромчик їх трима в руці. Микола Лисич 4. Скільки разів ужито голосний звук [і]? У якій букві цей звук «заховався»?
18. 1. Прочитай і відгадай загадку. |
Авторські права | Privacy Policy |FAQ | Партнери | Контакти | Кейс-уроки
© Автор системы образования 7W и Гипермаркета Знаний - Владимир Спиваковский
При использовании материалов ресурса
ссылка на edufuture.biz обязательна (для интернет ресурсов -
гиперссылка).
edufuture.biz 2008-© Все права защищены.
Сайт edufuture.biz является порталом, в котором не предусмотрены темы политики, наркомании, алкоголизма, курения и других "взрослых" тем.
Ждем Ваши замечания и предложения на email:
По вопросам рекламы и спонсорства пишите на email: