KNOWLEDGE HYPERMARKET


Практична робота №2 “Робота з групами новин”.
(Новая страница: «'''Гіпермаркет знань>>[[Інформатика 11 клас|Інформат...»)
 
Строка 3: Строка 3:
<br> '''План-конспект уроку з курсу «[[Інформатика 11 клас|Інформатика 11 клас]]» з теми «[[Форуми та їх призначення. Правила роботи у форумах.|Практична робота №2 “Робота з групами новин”.]]»'''  
<br> '''План-конспект уроку з курсу «[[Інформатика 11 клас|Інформатика 11 клас]]» з теми «[[Форуми та їх призначення. Правила роботи у форумах.|Практична робота №2 “Робота з групами новин”.]]»'''  
 +
<br>
 +
<br>'''''&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Тема:'''''<b>&nbsp;&nbsp; &nbsp;Практична робота №2 “Робота з групами новин”.</b>
-
<br>Тема: &nbsp;&nbsp; &nbsp;Практична робота №2 “Робота з групами новин”.<br>Мета:&nbsp;&nbsp; &nbsp;закріпити в учнів здобуті знання, вміння та навички роботи з групами новин в програмі Outlook Express, способи створення повідомлення в групі новин; прочитання електронного повідомлення; продовжувати розвивати в учнів логічне мислення, науковий світогляд на основі знань про глобальну мережу Інтернет; виховувати інформаційну культуру учнів.<br>Тип уроку:&nbsp;&nbsp; &nbsp;урок застосування знань, навичок і вмінь<br>Обладнання: комп’ютерний клас, локальна мережа Інтранет, картки із завданнями, створені на сервері новин групи Best.Subject, Best.Teacher.<br>ХІД УРОКУ<br>I.&nbsp;&nbsp; &nbsp;Актуалізація опорних знань і дій учнів, необхідних для творчого розв’язування поставлених завдань<br>Фронтальна бесіда з учнями:<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Що таке „поштовий клієнт”?<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Що таке групи новин?<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Як створити обліковий запис?<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Як створити електронне повідомлення?<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Як завантажити нові повідомлення з групи новин?<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Як відповісти на електронне повідомлення?<br>II.&nbsp;&nbsp; &nbsp;Аналіз завдання, розкриття способів розв’язування творчих його елементів<br>Інструктаж по проведенню практичної роботи, поділ учнів за варіантами завдань. Учні оформлюють в зошиті практичну роботу.<br>III.&nbsp;&nbsp; &nbsp;Підготовка необхідного для роботи обладнання<br>Учні отримують картки із завданням, сідають за комп’ютер і запускають поштового клієнта<br>IV.&nbsp;&nbsp; &nbsp;Самостійне виконання практичної частини роботи<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Запустити поштового клієнта.<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Створити обліковий запис користувача груп новин на своє ім’я (електронна адреса – userX@school6 – де Х – номер машини; IP-адреса сервера новин ¬– 192.168.133.40).<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Назвати обліковий запис своїм прізвищем.<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Відкрити список груп новин із сервера.<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Підписатися і перейти на групу новин Best.Subject<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Створити повідомлення в групу (темою вказати своє прізвище, в повідомленні написати назви трьох улюблених шкільних предметів).<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Відправити повідомлення.<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Знайти повідомлення на тему Інформатика.<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Прочитати його вміст.<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Створити відповідь на це повідомлення, в темі вказати своє прізвище.<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Відкрити і підписатись на групу новин Best.Teacher.<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Створити повідомлення в групу (темою вказати своє прізвище, в повідомленні написати прізвище та ініціали улюбленого вчителя).<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Оформити роботу в зошиті.<br>V.&nbsp;&nbsp; &nbsp;Узагальнення і систематизація знань, навичок і умінь, здобутих учнями на уроці<br><br>&nbsp;<br><br>
+
<br>'''''Мета:'''''&nbsp;&nbsp; &nbsp;закріпити в учнів здобуті знання, вміння та навички роботи з групами новин в програмі Outlook Express, способи створення повідомлення в групі новин; прочитання електронного повідомлення; продовжувати розвивати в учнів логічне мислення, науковий світогляд на основі знань про глобальну мережу Інтернет; виховувати інформаційну культуру учнів.
 +
<br>'''''Тип уроку:'''''&nbsp;&nbsp; &nbsp;урок застосування знань, навичок і вмінь
 +
<br>'''''Обладнання:''''' комп’ютерний клас, локальна мережа Інтранет, картки із завданнями, створені на сервері новин групи Best.Subject, Best.Teacher.
 +
<br>'''&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; ХІД УРОКУ'''
 +
<u>'''<br>I.&nbsp;&nbsp; &nbsp;Актуалізація опорних знань і дій учнів, необхідних для творчого розв’язування поставлених завдань'''</u>
 +
<br>Фронтальна бесіда з учнями:
 +
-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Що таке „поштовий клієнт”?<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Що таке групи новин?<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Як створити обліковий запис?<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Як створити електронне повідомлення?<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Як завантажити нові повідомлення з групи новин?<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Як відповісти на електронне повідомлення?
 +
 +
<br><u>'''II.&nbsp;&nbsp; &nbsp;Аналіз завдання, розкриття способів розв’язування творчих його елементів'''</u>
 +
 +
<br>Інструктаж по проведенню практичної роботи, поділ учнів за варіантами завдань. Учні оформлюють в зошиті практичну роботу.
 +
 +
<br><u>'''III.&nbsp;&nbsp; &nbsp;Підготовка необхідного для роботи обладнання'''</u>
 +
 +
<br>Учні отримують картки із завданням, сідають за комп’ютер і запускають поштового клієнта
 +
 +
<u>'''<br>IV.&nbsp;&nbsp; &nbsp;Самостійне виконання практичної частини роботи'''</u>
 +
 +
<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Запустити поштового клієнта.<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Створити обліковий запис користувача груп новин на своє ім’я (електронна адреса – userX@school6 – де Х – номер машини; IP-адреса сервера новин ¬– 192.168.133.40).<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Назвати обліковий запис своїм прізвищем.<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Відкрити список груп новин із сервера.<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Підписатися і перейти на групу новин Best.Subject<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Створити повідомлення в групу (темою вказати своє прізвище, в повідомленні написати назви трьох улюблених шкільних предметів).<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Відправити повідомлення.<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Знайти повідомлення на тему Інформатика.<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Прочитати його вміст.<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Створити відповідь на це повідомлення, в темі вказати своє прізвище.<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Відкрити і підписатись на групу новин Best.Teacher.<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Створити повідомлення в групу (темою вказати своє прізвище, в повідомленні написати прізвище та ініціали улюбленого вчителя).<br>-&nbsp;&nbsp; &nbsp;Оформити роботу в зошиті.
 +
 +
<br><u>'''V.&nbsp;&nbsp; &nbsp;Узагальнення і систематизація знань, навичок і умінь, здобутих учнями на уроці'''</u><br><br>&nbsp;<br><br>
 +
 +
<br>
 +
 +
<br>
 +
 +
<br>
Надіслав викладач інформатики Миловидов Юрій Олегович, университет «КРОК»  
Надіслав викладач інформатики Миловидов Юрій Олегович, университет «КРОК»  

Текущая версия на 12:31, 15 июня 2011

Гіпермаркет знань>>Інформатика 11 клас >>Інформатика >> Інформатика: Форуми та їх призначення. Правила роботи у форумах.


План-конспект уроку з курсу «Інформатика 11 клас» з теми «Практична робота №2 “Робота з групами новин”.»



                              Тема:    Практична робота №2 “Робота з групами новин”.


Мета:    закріпити в учнів здобуті знання, вміння та навички роботи з групами новин в програмі Outlook Express, способи створення повідомлення в групі новин; прочитання електронного повідомлення; продовжувати розвивати в учнів логічне мислення, науковий світогляд на основі знань про глобальну мережу Інтернет; виховувати інформаційну культуру учнів.


Тип уроку:    урок застосування знань, навичок і вмінь


Обладнання: комп’ютерний клас, локальна мережа Інтранет, картки із завданнями, створені на сервері новин групи Best.Subject, Best.Teacher.


                                                          ХІД УРОКУ


I.    Актуалізація опорних знань і дій учнів, необхідних для творчого розв’язування поставлених завдань


Фронтальна бесіда з учнями:

-    Що таке „поштовий клієнт”?
-    Що таке групи новин?
-    Як створити обліковий запис?
-    Як створити електронне повідомлення?
-    Як завантажити нові повідомлення з групи новин?
-    Як відповісти на електронне повідомлення?


II.    Аналіз завдання, розкриття способів розв’язування творчих його елементів


Інструктаж по проведенню практичної роботи, поділ учнів за варіантами завдань. Учні оформлюють в зошиті практичну роботу.


III.    Підготовка необхідного для роботи обладнання


Учні отримують картки із завданням, сідають за комп’ютер і запускають поштового клієнта


IV.    Самостійне виконання практичної частини роботи


-    Запустити поштового клієнта.
-    Створити обліковий запис користувача груп новин на своє ім’я (електронна адреса – userX@school6 – де Х – номер машини; IP-адреса сервера новин ¬– 192.168.133.40).
-    Назвати обліковий запис своїм прізвищем.
-    Відкрити список груп новин із сервера.
-    Підписатися і перейти на групу новин Best.Subject
-    Створити повідомлення в групу (темою вказати своє прізвище, в повідомленні написати назви трьох улюблених шкільних предметів).
-    Відправити повідомлення.
-    Знайти повідомлення на тему Інформатика.
-    Прочитати його вміст.
-    Створити відповідь на це повідомлення, в темі вказати своє прізвище.
-    Відкрити і підписатись на групу новин Best.Teacher.
-    Створити повідомлення в групу (темою вказати своє прізвище, в повідомленні написати прізвище та ініціали улюбленого вчителя).
-    Оформити роботу в зошиті.


V.    Узагальнення і систематизація знань, навичок і умінь, здобутих учнями на уроці

 




Надіслав викладач інформатики Миловидов Юрій Олегович, университет «КРОК»

Календарно-тематичне планування, завдання школяру 11 класу з інформатики скачати, Інформатика онлайн

Предмети > Інформатика > Інформатика 11 клас > Форуми та їх призначення. Правила роботи у форумах > Форуми та їх призначення. Правила роботи у форумах. Конспект уроку і опорний каркас