|
|
|
| Строка 3: |
Строка 3: |
| | <br> '''План-конспект уроку з курсу «[[Інформатика 11 клас|Інформатика 11 клас]]» з теми «[[Форуми та їх призначення. Правила роботи у форумах.|Створення повідомлення в групі новин та відповідь на повідомлення в групі новин]]»''' | | <br> '''План-конспект уроку з курсу «[[Інформатика 11 клас|Інформатика 11 клас]]» з теми «[[Форуми та їх призначення. Правила роботи у форумах.|Створення повідомлення в групі новин та відповідь на повідомлення в групі новин]]»''' |
| | | | |
| | + | <br> |
| | | | |
| | + | '''''<br> Тема:'''''<b> Створення повідомлення в групі новин та відповідь на повідомлення в групі новин.</b> |
| | | | |
| - | <br>Тема: Створення повідомлення в групі новин та відповідь на повідомлення в групі новин.<br>Мета: закріпити основні поняття груп новин, сформувати вміння та навички роботи з групами новин: створення, отримання повідомлень в групі; відповідь на повідомлення; закріпити правила створення облікового запису; розвивати логічне мислення та навички роботи з мишею; виховувати інформаційну культуру учнів.<br>Тип уроку: урок формування навичок і вмінь. <br>Обладнання: комп’ютерний клас, проектор, інтерактивна дошка, локальна мережа класу, сервер новин Eserv з налаштованими на ньому обліковими записами для учнів та групою новин Best.Singer, поштовий клієнт Outlook Express.<br>ХІД УРОКУ<br>I. Актуалізація опорних знань і практичного досвіду учнів<br>1. Що таке групи новин?<br>2. Яка будова імені групи новин?<br>3. Які основні категорії верхнього рівня?<br>4. Що таке поштовий клієнт?<br>II. Мотивація навчальної діяльності і повідомлення теми, мети і завдань уроку<br>Необхідність знань, навичок та вмінь при роботі з групами новин, як невід’ємна складова інформаційної культури учнів. Створити обліковий запис в поштовому клієнті, створити повідомлення в групу новин, дати відповідь на повідомлення; отримати відповідь на своє повідомлення та дати відповідь на цю відповідь.<br>III. Вивчення нового навчального матеріалу<br>1) Створення облікового запису.<br>E-mail: userN@school06.ua , де N – номер комп’ютера.<br>NNTP-server: 192.168.133.40<br>Перейменувати обліковий запис, назвавши його своїм прізвищем.<br>2) Завантаження списку груп новин із сервера новин.<br>3) Підписка і перехід до групи новин.<br>4) Створення повідомлення в групі новин та його відправка.<br>5) Поновлення списку повідомлень в групі.<br>6) Відповідь на повідомлення в групі новин.<br>7) Відповідь на відповідь.<br>IV. Первинне застосування набутих знань<br>1) Створити обліковий запис.<br>E-mail: userN@school06.ua , де N – номер комп’ютера.<br>NNTP-server: 192.168.133.40<br>Перейменувати обліковий запис, назвавши його своїм прізвищем.<br>2) Завантажити список груп новин із сервера новин.<br>3) Підписатися і перейти на групу новин Best.Teacher.<br>V. Застосування учнями знань і дій в стандартних умовах<br>1) Створити повідомлення в групу новин, темою вказати своє прізвище, в повідомленні написати улюбленого співака або групу.<br>2) Оновити список повідомлень в групі.<br>3) Знайти і відкрити повідомлення сусіда зліва.<br>4) Відповісти на його повідомлення.<br>5) Оновити список повідомлень.<br>6) Знайти відповідь на своє повідомлення і відповісти на нього сусіду. <br>VI. Підсумки уроку і повідомлення домашнього завдання<br>Створити конспект по основним операціям з групами новин, використовуючи матеріали мережі Інтранет. Підготуватися до практичної роботи.<br><br>
| + | '''''<br>Мета''''': закріпити основні поняття груп новин, сформувати вміння та навички роботи з групами новин: створення, отримання повідомлень в групі; відповідь на повідомлення; закріпити правила створення облікового запису; розвивати логічне мислення та навички роботи з мишею; виховувати інформаційну культуру учнів. |
| | | | |
| | + | '''''<br>Тип уроку:''''' урок формування навичок і вмінь. |
| | | | |
| | + | <br>'''''Обладнання:''''' комп’ютерний клас, проектор, інтерактивна дошка, локальна мережа класу, сервер новин Eserv з налаштованими на ньому обліковими записами для учнів та групою новин Best.Singer, поштовий клієнт Outlook Express. |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | + | ''' ХІД УРОКУ''' |
| | | | |
| | + | <br><u>'''I. Актуалізація опорних знань і практичного досвіду учнів'''</u> |
| | + | |
| | + | <br>1. Що таке групи новин?<br>2. Яка будова імені групи новин?<br>3. Які основні категорії верхнього рівня?<br>4. Що таке поштовий клієнт? |
| | + | |
| | + | <br><u>'''II. Мотивація навчальної діяльності і повідомлення теми, мети і завдань уроку'''</u> |
| | + | |
| | + | <br>Необхідність знань, навичок та вмінь при роботі з групами новин, як невід’ємна складова інформаційної культури учнів. Створити обліковий запис в поштовому клієнті, створити повідомлення в групу новин, дати відповідь на повідомлення; отримати відповідь на своє повідомлення та дати відповідь на цю відповідь. |
| | + | |
| | + | <u>'''<br>III. Вивчення нового навчального матеріалу'''</u> |
| | + | |
| | + | <br>1) Створення облікового запису.<br>E-mail: userN@school06.ua , де N – номер комп’ютера.<br>NNTP-server: 192.168.133.40<br>Перейменувати обліковий запис, назвавши його своїм прізвищем.<br>2) Завантаження списку груп новин із сервера новин.<br>3) Підписка і перехід до групи новин.<br>4) Створення повідомлення в групі новин та його відправка.<br>5) Поновлення списку повідомлень в групі.<br>6) Відповідь на повідомлення в групі новин.<br>7) Відповідь на відповідь. |
| | + | |
| | + | <u>'''<br>IV. Первинне застосування набутих знань'''</u> |
| | + | |
| | + | <br>1) Створити обліковий запис.<br>E-mail: userN@school06.ua , де N – номер комп’ютера.<br>NNTP-server: 192.168.133.40<br>Перейменувати обліковий запис, назвавши його своїм прізвищем.<br>2) Завантажити список груп новин із сервера новин.<br>3) Підписатися і перейти на групу новин Best.Teacher. |
| | + | |
| | + | <u>'''<br>V. Застосування учнями знань і дій в стандартних умовах'''</u> |
| | + | |
| | + | <br>1) Створити повідомлення в групу новин, темою вказати своє прізвище, в повідомленні написати улюбленого співака або групу.<br>2) Оновити список повідомлень в групі.<br>3) Знайти і відкрити повідомлення сусіда зліва.<br>4) Відповісти на його повідомлення.<br>5) Оновити список повідомлень.<br>6) Знайти відповідь на своє повідомлення і відповісти на нього сусіду. |
| | + | |
| | + | <br><u>'''VI. Підсумки уроку і повідомлення домашнього завдання'''</u> |
| | + | |
| | + | <br>Створити конспект по основним операціям з групами новин, використовуючи матеріали мережі Інтранет. Підготуватися до практичної роботи.<br><br> |
| | + | |
| | + | <br> |
| | + | |
| | + | <br> |
| | + | |
| | + | <br> |
| | | | |
| | Надіслав викладач інформатики Миловидов Юрій Олегович, университет «КРОК» | | Надіслав викладач інформатики Миловидов Юрій Олегович, университет «КРОК» |
Текущая версия на 12:27, 15 июня 2011
Гіпермаркет знань>>Інформатика 11 клас >>Інформатика >> Інформатика: Форуми та їх призначення. Правила роботи у форумах.
План-конспект уроку з курсу «Інформатика 11 клас» з теми «Створення повідомлення в групі новин та відповідь на повідомлення в групі новин»
Тема: Створення повідомлення в групі новин та відповідь на повідомлення в групі новин.
Мета: закріпити основні поняття груп новин, сформувати вміння та навички роботи з групами новин: створення, отримання повідомлень в групі; відповідь на повідомлення; закріпити правила створення облікового запису; розвивати логічне мислення та навички роботи з мишею; виховувати інформаційну культуру учнів.
Тип уроку: урок формування навичок і вмінь.
Обладнання: комп’ютерний клас, проектор, інтерактивна дошка, локальна мережа класу, сервер новин Eserv з налаштованими на ньому обліковими записами для учнів та групою новин Best.Singer, поштовий клієнт Outlook Express.
ХІД УРОКУ
I. Актуалізація опорних знань і практичного досвіду учнів
1. Що таке групи новин? 2. Яка будова імені групи новин? 3. Які основні категорії верхнього рівня? 4. Що таке поштовий клієнт?
II. Мотивація навчальної діяльності і повідомлення теми, мети і завдань уроку
Необхідність знань, навичок та вмінь при роботі з групами новин, як невід’ємна складова інформаційної культури учнів. Створити обліковий запис в поштовому клієнті, створити повідомлення в групу новин, дати відповідь на повідомлення; отримати відповідь на своє повідомлення та дати відповідь на цю відповідь.
III. Вивчення нового навчального матеріалу
1) Створення облікового запису. E-mail: userN@school06.ua , де N – номер комп’ютера. NNTP-server: 192.168.133.40 Перейменувати обліковий запис, назвавши його своїм прізвищем. 2) Завантаження списку груп новин із сервера новин. 3) Підписка і перехід до групи новин. 4) Створення повідомлення в групі новин та його відправка. 5) Поновлення списку повідомлень в групі. 6) Відповідь на повідомлення в групі новин. 7) Відповідь на відповідь.
IV. Первинне застосування набутих знань
1) Створити обліковий запис. E-mail: userN@school06.ua , де N – номер комп’ютера. NNTP-server: 192.168.133.40 Перейменувати обліковий запис, назвавши його своїм прізвищем. 2) Завантажити список груп новин із сервера новин. 3) Підписатися і перейти на групу новин Best.Teacher.
V. Застосування учнями знань і дій в стандартних умовах
1) Створити повідомлення в групу новин, темою вказати своє прізвище, в повідомленні написати улюбленого співака або групу. 2) Оновити список повідомлень в групі. 3) Знайти і відкрити повідомлення сусіда зліва. 4) Відповісти на його повідомлення. 5) Оновити список повідомлень. 6) Знайти відповідь на своє повідомлення і відповісти на нього сусіду.
VI. Підсумки уроку і повідомлення домашнього завдання
Створити конспект по основним операціям з групами новин, використовуючи матеріали мережі Інтранет. Підготуватися до практичної роботи.
Надіслав викладач інформатики Миловидов Юрій Олегович, университет «КРОК»
Бібліотека з підручниками та книгами на скачку безкоштовно онлайн, Інформатика для 11 класу скачати, шкільна програма з інформатики, плани конспектів уроків
Предмети > Інформатика > Інформатика 11 клас > Форуми та їх призначення. Правила роботи у форумах > Форуми та їх призначення. Правила роботи у форумах. Конспект уроку і опорний каркас
|