|
|
|
| Строка 6: |
Строка 6: |
| | | | |
| | | | |
| - | Урок №23<br>Тема: Розташування художніх текстів<br>Мета уроку:<br>• розвивати навички роботи з текстовим редактором;<br>• розвивати увагу, логічне мислення, пам'ять;<br>Обладнання: програма "WordPad".<br>Хід уроку<br>I. Організаційний момент.<br>Повторення правил з техніки безпеки.<br>Відгадати з яких байок уривки <br>Раз на вікні у панському будинку <br>Патлатий цуцик спочивав . <br>То ляже на бочок, то догори - на спинку, <br>а то на лапки морду клав.<br>Весною Муха – ледащиця <br>Майнула у садок <br>На ряст, на квіти подивиться, <br>Почуть зозулин голосок.<br>От чи пило, чи ні,- аж глядь суне Вовк-<br>Такий страшенний та здоровенний!<br>Та так прямісінько й біжить<br>До бідного Ягняти.<br>Ягняті нікуди тікати,<br>Стоїть, сердешне, та дрижить...<br>А Вовк, неначе комісар, кричить…<br><br>— Здоров був, Цуцику! Знічев'я спочиваєш?<br>... Либонь не знаєш собачого життя мого?<br>Того заїла всмерть,<br>Другого обідрала.<br>Піймали щуку молодці та в каплиці.<br>Гуртом до саду притаскали, хоча<br>Чуби й мокренькі стали.<br>На річ таку Бджола сказала:<br>-Нехай воно і так;<br>Та тільки он що я чувала...<br>Синиця славу розпустила, <br>Що хоче море запалить, <br>Що море буцім-то згорить <br>Така, бач, є у неї сила.<br>Байки: "Хлопчик і гадюка", "Жаба й Віл", "Муха й Бджола", "Цуцик", Щука", "Синиця"<br>II. Перeвipкa домашнього завдання.<br>1. На малюнку 33 квадрати.<br>2. Яблуко, щука, шапка, горщик, килим, чоботи.<br>III. Актуалізація опорних знань.<br>• Як вирівняти текст за допомогою маркерів на лінійці? (Виділити текст та перемістити маркер на необхідну відстань).<br>• Яке призначення верхнього маркера, нижнього лівого, правого? (Див. урок 21.)<br>IV. Вивчення нового матеріалу.<br>1. Робота з підручником стор.48.<br>2. Фізкультхвилинка.<br>Раз, два, три, чотири, п'ять –<br>Вийшов зайчик погуляти. <br>Зимно зайчику стояти, <br>Треба трішки пострибати: <br>Скік – скок, скок – скок –<br>треба трішки пострибати.<br>V. Робота за комп'ютером. Програма "WordPad".<br>Виконати завдання стор.49.<br>Релаксація. Вправи для очей.<br>Покласти долоні одну на одну таким чином, щоб утворився трикутник, затулити цим трикутником очi i повторити вci вправи за вищевказаною послідовністю. Oчi під долонями повинні бути відкриті, але долоні не повинні пропускати світло.<br>Вправи для рук.<br>З'єднати долоні разом перед собою. На рахунок раз – роблячи упор на пальці, розвести долоні в сторони; на рахунок два – з'єднати долоні разом; на рахунок три – роблячи упор на долоні, відхилити пальці лівої руки від правої; на рахунок чотири – привести пальці у вихідне положення.<br>VI. Закріплення знань учнів. Підсумок уроку.<br>• Навіщо потрібен маркер? (Встановлення необхідної відстані).<br>VII. Домашнє завдання.<br>Виконати завдання "Для розумників i розумниць" (з підручника на сторінці 49(2, 3)).<br>
| + | '''<br> Урок №23''' |
| | | | |
| - | <br> <br><br><br>
| + | ''' Тема: Розташування художніх текстів''' |
| | | | |
| | + | <br><u>Мета уроку:</u> |
| | | | |
| | + | • розвивати навички роботи з текстовим редактором;<br>• розвивати увагу, логічне мислення, пам'ять; |
| | | | |
| | + | <br><u>Обладнання:</u> програма "WordPad". |
| | | | |
| | + | <br>''' Хід уроку''' |
| | + | |
| | + | <br>'''<u>I. Організаційний момент.</u>''' |
| | + | |
| | + | '''''Повторення правил з техніки безпеки.<br>Відгадати з яких байок уривки''''' |
| | + | |
| | + | Раз на вікні у панському будинку <br> Патлатий цуцик спочивав . <br> То ляже на бочок, то догори - на спинку, <br> а то на лапки морду клав. |
| | + | |
| | + | Весною Муха – ледащиця <br>Майнула у садок <br>На ряст, на квіти подивиться, <br>Почуть зозулин голосок. |
| | + | |
| | + | От чи пило, чи ні,- аж глядь суне Вовк-<br> Такий страшенний та здоровенний!<br> Та так прямісінько й біжить<br> До бідного Ягняти.<br> Ягняті нікуди тікати,<br> Стоїть, сердешне, та дрижить...<br> А Вовк, неначе комісар, кричить…<br><br>— Здоров був, Цуцику! Знічев'я спочиваєш?<br>... Либонь не знаєш собачого життя мого? |
| | + | |
| | + | Того заїла всмерть,<br> Другого обідрала.<br> Піймали щуку молодці та в каплиці.<br> Гуртом до саду притаскали, хоча<br> Чуби й мокренькі стали.<br> На річ таку Бджола сказала:<br> -Нехай воно і так;<br> Та тільки он що я чувала... |
| | + | |
| | + | Синиця славу розпустила, <br>Що хоче море запалить, <br>Що море буцім-то згорить <br>Така, бач, є у неї сила. |
| | + | |
| | + | <br>Байки: "Хлопчик і гадюка", "Жаба й Віл", "Муха й Бджола", "Цуцик", Щука", "Синиця" |
| | + | |
| | + | '''<u><br>II. Перeвipкa домашнього завдання.</u>''' |
| | + | |
| | + | 1. На малюнку 33 квадрати.<br>2. Яблуко, щука, шапка, горщик, килим, чоботи. |
| | + | |
| | + | <br><u>'''III. Актуалізація опорних знань.'''</u> |
| | + | |
| | + | • Як вирівняти текст за допомогою маркерів на лінійці? (Виділити текст та перемістити маркер на необхідну відстань).<br>• Яке призначення верхнього маркера, нижнього лівого, правого? (Див. урок 21.) |
| | + | |
| | + | <br><u>'''IV. Вивчення нового матеріалу.'''</u> |
| | + | |
| | + | 1. Робота з підручником стор.48.<br>2. '''''Фізкультхвилинка.''''' |
| | + | |
| | + | Раз, два, три, чотири, п'ять –<br> Вийшов зайчик погуляти. <br> Зимно зайчику стояти, <br> Треба трішки пострибати: <br> Скік – скок, скок – скок –<br> треба трішки пострибати. |
| | + | |
| | + | <u>'''<br>V. Робота за комп'ютером. Програма "WordPad".'''</u> |
| | + | |
| | + | Виконати завдання стор.49. |
| | + | |
| | + | '''''Релаксація. Вправи для очей.''''' |
| | + | |
| | + | Покласти долоні одну на одну таким чином, щоб утворився трикутник, затулити цим трикутником очi i повторити вci вправи за вищевказаною послідовністю. Oчi під долонями повинні бути відкриті, але долоні не повинні пропускати світло. |
| | + | |
| | + | '''''Вправи для рук.''''' |
| | + | |
| | + | З'єднати долоні разом перед собою. На рахунок раз – роблячи упор на пальці, розвести долоні в сторони; на рахунок два – з'єднати долоні разом; на рахунок три – роблячи упор на долоні, відхилити пальці лівої руки від правої; на рахунок чотири – привести пальці у вихідне положення. |
| | + | |
| | + | <br><u>'''VI. Закріплення знань учнів. Підсумок уроку.'''</u> |
| | + | |
| | + | • Навіщо потрібен маркер? (Встановлення необхідної відстані). |
| | + | |
| | + | <br><u>'''VII. Домашнє завдання.'''</u> |
| | + | |
| | + | Виконати завдання "Для розумників i розумниць" (з підручника на сторінці 49(2, 3)).<br> |
| | + | |
| | + | <br> <br><br><br> |
| | + | |
| | + | <br> |
| | + | |
| | + | <br> |
| | | | |
| | Надіслано вчителем інформатики Кириченко В. М. | | Надіслано вчителем інформатики Кириченко В. М. |
Текущая версия на 10:32, 29 марта 2011
Гіпермаркет знань>>Інформатика >> Інформатика: Введення і форматування віршованих текстів
План-конспект уроку з курсу «Інформатика 4 клас» з теми «Розташування художніх текстів»
Урок №23
Тема: Розташування художніх текстів
Мета уроку:
• розвивати навички роботи з текстовим редактором; • розвивати увагу, логічне мислення, пам'ять;
Обладнання: програма "WordPad".
Хід уроку
I. Організаційний момент.
Повторення правил з техніки безпеки. Відгадати з яких байок уривки
Раз на вікні у панському будинку Патлатий цуцик спочивав . То ляже на бочок, то догори - на спинку, а то на лапки морду клав.
Весною Муха – ледащиця Майнула у садок На ряст, на квіти подивиться, Почуть зозулин голосок.
От чи пило, чи ні,- аж глядь суне Вовк- Такий страшенний та здоровенний! Та так прямісінько й біжить До бідного Ягняти. Ягняті нікуди тікати, Стоїть, сердешне, та дрижить... А Вовк, неначе комісар, кричить…
— Здоров був, Цуцику! Знічев'я спочиваєш? ... Либонь не знаєш собачого життя мого?
Того заїла всмерть, Другого обідрала. Піймали щуку молодці та в каплиці. Гуртом до саду притаскали, хоча Чуби й мокренькі стали. На річ таку Бджола сказала: -Нехай воно і так; Та тільки он що я чувала...
Синиця славу розпустила, Що хоче море запалить, Що море буцім-то згорить Така, бач, є у неї сила.
Байки: "Хлопчик і гадюка", "Жаба й Віл", "Муха й Бджола", "Цуцик", Щука", "Синиця"
II. Перeвipкa домашнього завдання.
1. На малюнку 33 квадрати. 2. Яблуко, щука, шапка, горщик, килим, чоботи.
III. Актуалізація опорних знань.
• Як вирівняти текст за допомогою маркерів на лінійці? (Виділити текст та перемістити маркер на необхідну відстань). • Яке призначення верхнього маркера, нижнього лівого, правого? (Див. урок 21.)
IV. Вивчення нового матеріалу.
1. Робота з підручником стор.48. 2. Фізкультхвилинка.
Раз, два, три, чотири, п'ять – Вийшов зайчик погуляти. Зимно зайчику стояти, Треба трішки пострибати: Скік – скок, скок – скок – треба трішки пострибати.
V. Робота за комп'ютером. Програма "WordPad".
Виконати завдання стор.49.
Релаксація. Вправи для очей.
Покласти долоні одну на одну таким чином, щоб утворився трикутник, затулити цим трикутником очi i повторити вci вправи за вищевказаною послідовністю. Oчi під долонями повинні бути відкриті, але долоні не повинні пропускати світло.
Вправи для рук.
З'єднати долоні разом перед собою. На рахунок раз – роблячи упор на пальці, розвести долоні в сторони; на рахунок два – з'єднати долоні разом; на рахунок три – роблячи упор на долоні, відхилити пальці лівої руки від правої; на рахунок чотири – привести пальці у вихідне положення.
VI. Закріплення знань учнів. Підсумок уроку.
• Навіщо потрібен маркер? (Встановлення необхідної відстані).
VII. Домашнє завдання.
Виконати завдання "Для розумників i розумниць" (з підручника на сторінці 49(2, 3)).
Надіслано вчителем інформатики Кириченко В. М.
Календарно-тематичне планування з інформатики, відео з інформатики онлайн, Інформатика в школі скачати
Предмети > Інформатика > Інформатика 4 клас > Введення і форматування віршованих текстів > Введення і форматування віршованих текстів. Конспект уроку і опорний каркас
|