|
Версия 10:27, 29 марта 2011
Гіпермаркет знань>>Інформатика >> Інформатика: Введення і форматування віршованих текстів
План-конспект уроку з курсу «Інформатика 4 клас» з теми «Розташування художніх текстів»
Урок №23 Тема: Розташування художніх текстів Мета уроку: • розвивати навички роботи з текстовим редактором; • розвивати увагу, логічне мислення, пам'ять; Обладнання: програма "WordPad". Хід уроку I. Організаційний момент. Повторення правил з техніки безпеки. Відгадати з яких байок уривки Раз на вікні у панському будинку Патлатий цуцик спочивав . То ляже на бочок, то догори - на спинку, а то на лапки морду клав. Весною Муха – ледащиця Майнула у садок На ряст, на квіти подивиться, Почуть зозулин голосок. От чи пило, чи ні,- аж глядь суне Вовк- Такий страшенний та здоровенний! Та так прямісінько й біжить До бідного Ягняти. Ягняті нікуди тікати, Стоїть, сердешне, та дрижить... А Вовк, неначе комісар, кричить…
— Здоров був, Цуцику! Знічев'я спочиваєш? ... Либонь не знаєш собачого життя мого? Того заїла всмерть, Другого обідрала. Піймали щуку молодці та в каплиці. Гуртом до саду притаскали, хоча Чуби й мокренькі стали. На річ таку Бджола сказала: -Нехай воно і так; Та тільки он що я чувала... Синиця славу розпустила, Що хоче море запалить, Що море буцім-то згорить Така, бач, є у неї сила. Байки: "Хлопчик і гадюка", "Жаба й Віл", "Муха й Бджола", "Цуцик", Щука", "Синиця" II. Перeвipкa домашнього завдання. 1. На малюнку 33 квадрати. 2. Яблуко, щука, шапка, горщик, килим, чоботи. III. Актуалізація опорних знань. • Як вирівняти текст за допомогою маркерів на лінійці? (Виділити текст та перемістити маркер на необхідну відстань). • Яке призначення верхнього маркера, нижнього лівого, правого? (Див. урок 21.) IV. Вивчення нового матеріалу. 1. Робота з підручником стор.48. 2. Фізкультхвилинка. Раз, два, три, чотири, п'ять – Вийшов зайчик погуляти. Зимно зайчику стояти, Треба трішки пострибати: Скік – скок, скок – скок – треба трішки пострибати. V. Робота за комп'ютером. Програма "WordPad". Виконати завдання стор.49. Релаксація. Вправи для очей. Покласти долоні одну на одну таким чином, щоб утворився трикутник, затулити цим трикутником очi i повторити вci вправи за вищевказаною послідовністю. Oчi під долонями повинні бути відкриті, але долоні не повинні пропускати світло. Вправи для рук. З'єднати долоні разом перед собою. На рахунок раз – роблячи упор на пальці, розвести долоні в сторони; на рахунок два – з'єднати долоні разом; на рахунок три – роблячи упор на долоні, відхилити пальці лівої руки від правої; на рахунок чотири – привести пальці у вихідне положення. VI. Закріплення знань учнів. Підсумок уроку. • Навіщо потрібен маркер? (Встановлення необхідної відстані). VII. Домашнє завдання. Виконати завдання "Для розумників i розумниць" (з підручника на сторінці 49(2, 3)).
Надіслано вчителем інформатики Кириченко В. М.
Календарно-тематичне планування з інформатики, відео з інформатики онлайн, Інформатика в школі скачати
Предмети > Інформатика > Інформатика 4 клас > Введення і форматування віршованих текстів > Введення і форматування віршованих текстів. Конспект уроку і опорний каркас
|