|
|
|
| Строка 6: |
Строка 6: |
| | | | |
| | | | |
| | + | <br> |
| | | | |
| - | Урок №20<br>Тема: Тест про текст<br>Мета уроку:<br>• розвивати навички роботи з текстовим редактором;<br>• навчити алгоритму складання "магічних квадратів";<br>• розвивати увагу, логічне мислення, пам'ять;<br>• виховувати любов до природи.<br>Обладнання: пporpaмa "WordPad", файл "Уpoк 20.doc".<br>Хід уроку<br>I. Організаційний момент.<br>Повторення правил з техніки безпеки.<br>II. Перевірка домашнього завдання.<br>Назви птаxiв: лелека, горобець, зозуля, журавель, лебідь.<br>III. Актуалізація опорних знань.<br>Можна побудувати бесіду за підручником.<br>Відповісти на питання тесту.<br>IV. Вивчення нового матеріалу.<br>Завдання стор.43<br>Розповісти про форматування тексту з демонстрацією всіх операцій на Smart-дошці.<br>1.Встановлення відступів з допомогою лінійки<br>2. Використання Панелі Форматування.<br>Домашнє завдання . Виконати завдання "Для розумників i розумниць" (з підручника на сторінці 43)<br>Фізкультхвилинка.<br>Буратіно потягнувся, <br>Раз нагнувся, два нагнувся, <br>Руки в сторони розвів. <br>Мабуть, ключик загубив, <br>А щоб ключик той дістати,<br>Треба нам навшпиньки встати.<br>V. Робота за комп'ютером.<br>Робота в програмі "WordPad"<br>Запуск программ ПУСК ПРОГРАММЫ СТАНДАРТНЫЕ WordPad.<br>Відкрити заготовлений файл Урок 20.doc<br>Виконати завдання стор.43.(додаток1).<br>Релаксація. <br>Вправи для очей.<br>Швидко покліпати очима, закрити їx i посидіти спокійно, повільно рахувати до 5. Повторити 4-5 раз. <br>Вправи для рук.<br>Покласти руки, зігнуті в ліктях, на край столу. Кисті рук підняти вгору долонями одну до одної. На рахунок раз - прогнути долоні, на рахунок два - стиснути пальці в кулак.<br>VI. Закріплення знань учнів. Підсумок уроку.<br><br>Додаток1<br>Урок 20.<br>За секунду Мурка опинилась в кущах.<br><br><br>
| + | ''' Урок №20''' |
| | | | |
| | + | ''' Тема: Тест про текст''' |
| | | | |
| | + | <br><u>Мета уроку:</u> |
| | | | |
| | + | • розвивати навички роботи з текстовим редактором;<br>• навчити алгоритму складання "магічних квадратів";<br>• розвивати увагу, логічне мислення, пам'ять;<br>• виховувати любов до природи. |
| | | | |
| | + | <br><u>Обладнання:</u> пporpaмa "WordPad", файл "Уpoк 20.doc". |
| | + | |
| | + | <br>''' Хід уроку''' |
| | + | |
| | + | <br><u>'''I. Організаційний момент.'''</u> |
| | + | |
| | + | Повторення правил з техніки безпеки. |
| | + | |
| | + | <br><u>'''II. Перевірка домашнього завдання.'''</u> |
| | + | |
| | + | Назви птаxiв: лелека, горобець, зозуля, журавель, лебідь. |
| | + | |
| | + | |
| | + | |
| | + | <u>'''III. Актуалізація опорних знань.'''</u> |
| | + | |
| | + | Можна побудувати бесіду за підручником.<br>Відповісти на питання тесту. |
| | + | |
| | + | <u>'''<br>IV. Вивчення нового матеріалу.'''</u> |
| | + | |
| | + | Завдання стор.43 |
| | + | |
| | + | Розповісти про форматування тексту з демонстрацією всіх операцій на Smart-дошці. |
| | + | |
| | + | 1.Встановлення відступів з допомогою лінійки<br>2. Використання Панелі Форматування. |
| | + | |
| | + | <br>'''''Домашнє завдання'''''. Виконати завдання "Для розумників i розумниць" (з підручника на сторінці 43) |
| | + | |
| | + | <br>'''''Фізкультхвилинка.''''' |
| | + | |
| | + | Буратіно потягнувся, <br> Раз нагнувся, два нагнувся, <br> Руки в сторони розвів. <br> Мабуть, ключик загубив, <br> А щоб ключик той дістати,<br> Треба нам навшпиньки встати. |
| | + | |
| | + | <br><u>'''V. Робота за комп'ютером.'''</u> |
| | + | |
| | + | '''''Робота в програмі "WordPad"''''' |
| | + | |
| | + | Запуск программ '''ПУСК '''-'''> ПРОГРАММЫ '''-'''> СТАНДАРТНЫЕ '''-'''> WordPad.''' |
| | + | |
| | + | '''''Відкрити заготовлений файл''''' Урок 20.doc |
| | + | |
| | + | Виконати завдання стор.43.(додаток1). |
| | + | |
| | + | '''''Релаксація. ''''' |
| | + | |
| | + | '''''Вправи для очей.''''' |
| | + | |
| | + | Швидко покліпати очима, закрити їx i посидіти спокійно, повільно рахувати до 5. Повторити 4-5 раз. |
| | + | |
| | + | '''''Вправи для рук.''''' |
| | + | |
| | + | Покласти руки, зігнуті в ліктях, на край столу. Кисті рук підняти вгору долонями одну до одної. На рахунок раз - прогнути долоні, на рахунок два - стиснути пальці в кулак. |
| | + | |
| | + | <br><u>'''VI. Закріплення знань учнів. Підсумок уроку.'''</u><br><br>Додаток1<br>Урок 20. |
| | + | |
| | + | За секунду Мурка опинилась в кущах.<br><br><br> |
| | + | |
| | + | <br> |
| | + | |
| | + | <br> |
| | | | |
| | Надіслано вчителем інформатики Кириченко В. М. | | Надіслано вчителем інформатики Кириченко В. М. |
Текущая версия на 10:01, 29 марта 2011
Гіпермаркет знань>>Інформатика >> Інформатика: Тести про тексти та про їх редагування в текстовому редакторі. Робота в текстовому редакторі WordPad
План-конспект уроку з курсу «Інформатика 4 клас» з теми «Тест про текст»
Урок №20
Тема: Тест про текст
Мета уроку:
• розвивати навички роботи з текстовим редактором; • навчити алгоритму складання "магічних квадратів"; • розвивати увагу, логічне мислення, пам'ять; • виховувати любов до природи.
Обладнання: пporpaмa "WordPad", файл "Уpoк 20.doc".
Хід уроку
I. Організаційний момент.
Повторення правил з техніки безпеки.
II. Перевірка домашнього завдання.
Назви птаxiв: лелека, горобець, зозуля, журавель, лебідь.
III. Актуалізація опорних знань.
Можна побудувати бесіду за підручником. Відповісти на питання тесту.
IV. Вивчення нового матеріалу.
Завдання стор.43
Розповісти про форматування тексту з демонстрацією всіх операцій на Smart-дошці.
1.Встановлення відступів з допомогою лінійки 2. Використання Панелі Форматування.
Домашнє завдання. Виконати завдання "Для розумників i розумниць" (з підручника на сторінці 43)
Фізкультхвилинка.
Буратіно потягнувся, Раз нагнувся, два нагнувся, Руки в сторони розвів. Мабуть, ключик загубив, А щоб ключик той дістати, Треба нам навшпиньки встати.
V. Робота за комп'ютером.
Робота в програмі "WordPad"
Запуск программ ПУСК -> ПРОГРАММЫ -> СТАНДАРТНЫЕ -> WordPad.
Відкрити заготовлений файл Урок 20.doc
Виконати завдання стор.43.(додаток1).
Релаксація.
Вправи для очей.
Швидко покліпати очима, закрити їx i посидіти спокійно, повільно рахувати до 5. Повторити 4-5 раз.
Вправи для рук.
Покласти руки, зігнуті в ліктях, на край столу. Кисті рук підняти вгору долонями одну до одної. На рахунок раз - прогнути долоні, на рахунок два - стиснути пальці в кулак.
VI. Закріплення знань учнів. Підсумок уроку.
Додаток1 Урок 20.
За секунду Мурка опинилась в кущах.
Надіслано вчителем інформатики Кириченко В. М.
Календарно-тематичне планування з інформатики, завдання та відповіді школяру онлайн, курси учителю з інформатики скачати
Предмети > Інформатика > Інформатика 4 клас > Тести про тексти та про їх редагування в текстовому редакторі > Тести про тексти та про їх редагування в текстовому редакторі. Конспект уроку і опорний каркас
|