|
|
|
| Строка 7: |
Строка 7: |
| | Тема '''«[[Тема 14. Обробка інформації|Обробка інформації]]»'''. | | Тема '''«[[Тема 14. Обробка інформації|Обробка інформації]]»'''. |
| | | | |
| | + | <br> |
| | | | |
| | + | <u>ТЕМА:</u> '''Обробка інформації'''<br> |
| | | | |
| - | ТЕМА: Обробка інформації<br>МЕТА: <br>1. Ознайомлення з клавіатурою.<br>2. Сформувати практичні навички та засвоїти прийоми роботи з клавіатурою. Закріпити правильне положення рук для роботи на клавіатурі.<br>3. Розвиток творчих здібностей, логіки, уяви<br>ОБЛАДНАННЯ: програма MSWord, підручник Інформатика 3 клас.<br>ХІД УРОКУ.<br>1. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ. ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ. (5 хв.)<br>Повторення правил з техніки безпеки.<br>2. АКТУАЛІЗАЦІЯ ЗНАНЬ. (3 хв.)<br>Відповіді на питання:<br>1. Що таке інформація?<br>2. Що можна робити з інформацією?<br>3. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І ЗАВДАНЬ УРОКУ (10 хв.)<br>Обробка інформації: <br>Для отримання нових відомостей, потрібно за певними правилами обробити інформацію. Хто може обробляти інформацію? Люди, тварини. <br>Наведіть приклади хто як обробляє інформацію. Продовжить розповідь.<br>1. Учень отримав завдання. __________________________________________________<br>(Він читає умови, пригадує правила потрібні для виконання, виконує вправу, отримує результат)<br>2. Службова собака розшукує _______________________________________________ <br>(отримує інформацію за запахом, знаходить за цим запахом предмет чи людину)<br>3. Кицька ловить мишей ______________________________________________________ <br>(за допомогою вух ловить шерхіт)<br>Які прилади допомагають людині обробляти інформацію? (калькулятор, комп’ютер) <br>Як вводять інформацію до комп’ютера? (за допомогою клавіатури, сканера)<br>4. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ. РОБОТА З ПІДРУЧНИКОМ. (10 хв.)<br>Читаємо і роздивляємось інформацію уроку 14 стор.30. <br>Розглядаємо клавіатуру. Назвіть які клавіші потрібно натискувати :<br>1) великими пальцями<br>2) вказівними (правим, лівим)<br>3) середніми<br>4) безіменними<br>5) мізинцями.<br>5. РОБОТА НА КОМП’ЮТЕРІ: (13 хв.)<br>Практична робота: Відкрити папку 3, в ній свою папку, документ.<br>Виконати вправу 1. В кожному слові загубилися декілька букв. Допоможи відновити слова, встав букви замість зірочок (зірочки витри «за допомогою якої клавіші?») <br>Слова у кожній групі об’єднані певною темою.<br>6. РЕЛАКСАЦІЯ: (2 хв.) вправи<br>7. ПІДСУМОК УРОКУ. (2 хв.)<br>Питання:<br>- Про що ви нового дізналися?<br>- Що найцікавішим було на уроці?<br>- Які команди ви навчилися виконувати? <br>Домашнє завдання: Скласти слова з букв середнього ряду клавіатури.<br>Вправа 1 (попередньо записана в кожному документі)<br>ШКІЛЬНЕ ЖИТТЯ<br>У*ОК<br>У*И*Е*Ь<br>П*Р*Ф*ЛЬ<br>Л*Н*Й*А У*Е*Ь<br>Д*Ш*А<br>К*Е*ДА<br>К*Н*Ж*КА Щ*Д*НН*К<br>Р*Ч*А<br>З*Ш*Т<br>У*А*КА О*І*Е*Ь<br>П*Р*Р*А<br>Д*В*Н*К<br>П*Н*Л<br>ТВАРИНИ<br>В*ВК<br>Л*С*ЦЯ<br>Б*Б*Р<br>Л*В Л*О*А*Д<br>П*Н*Е*А<br>В*Д*І*Ь<br>Т*ГР З*БР<br>Г*П*РД<br>В*Р*Л*Д<br>С*ОН М*В*А<br>Н*С*Р*Г<br>Б*Г*М*Т<br>К*О*О*ИЛ<br>ПТАХИ<br>Д*Т*Л<br>С*Н*ЦЯ<br>Л*С*І*КА<br>Г*Р*Б*ЦЬ З*З*ЛЯ<br>Ш*АК<br>С*Л*В*Й<br>Л*Л*КА В*Р*НА<br>П*Г*Ч<br>Г*Л*Б<br>С*І*УР Д*І*Д<br>О**Л<br>С*К*Л<br>Ч*П*Я<br>РИБИ<br>О*У*НЬ<br>Щ**А<br>К*Р*СЬ<br>С*М Ф*Р*ЛЬ<br>О*Е*Е*Е*Ь<br>А*У*А<br>К*М*А*А СК*Т<br>О*Е*ЕР<br>Т*І*КА<br>Л*С*СЬ С*У*Б*ІЯ<br>С*А*Р*ДА<br>С*Р*И*А<br>К*Р*П<br><br><br><br><br><br><br><br>
| + | <br><u>МЕТА: </u><br> |
| | + | |
| | + | 1. Ознайомлення з клавіатурою.<br>2. Сформувати практичні навички та засвоїти прийоми роботи з клавіатурою. Закріпити правильне положення рук для роботи на клавіатурі.<br>3. Розвиток творчих здібностей, логіки, уяви<br> |
| | + | |
| | + | <br><u>ОБЛАДНАННЯ:</u> програма MSWord, підручник Інформатика 3 клас.<br> |
| | + | |
| | + | <br><u>ХІД УРОКУ.</u><br> |
| | + | |
| | + | <br><u>'''1. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ. ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ. (5 хв.)'''</u><br> |
| | + | |
| | + | Повторення правил з техніки безпеки.<br> |
| | + | |
| | + | <br><u>'''2. АКТУАЛІЗАЦІЯ ЗНАНЬ. (3 хв.)'''</u><br> |
| | + | |
| | + | Відповіді на питання:<br>1. Що таке інформація?<br>2. Що можна робити з інформацією?<br> |
| | + | |
| | + | <u>'''<br>3. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І ЗАВДАНЬ УРОКУ (10 хв.)'''</u><br> |
| | + | |
| | + | Обробка інформації: <br>Для отримання нових відомостей, потрібно за певними правилами обробити інформацію. Хто може обробляти інформацію? Люди, тварини. <br>Наведіть приклади хто як обробляє інформацію. Продовжить розповідь.<br>1. Учень отримав завдання. __________________________________________________<br>(Він читає умови, пригадує правила потрібні для виконання, виконує вправу, отримує результат)<br>2. Службова собака розшукує _______________________________________________ <br>(отримує інформацію за запахом, знаходить за цим запахом предмет чи людину)<br>3. Кицька ловить мишей ______________________________________________________ <br>(за допомогою вух ловить шерхіт)<br>Які прилади допомагають людині обробляти інформацію? (калькулятор, комп’ютер) <br>Як вводять інформацію до комп’ютера? (за допомогою клавіатури, сканера)<br> |
| | + | |
| | + | <br><u>'''4. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ. РОБОТА З ПІДРУЧНИКОМ. (10 хв.)'''</u><br> |
| | + | |
| | + | Читаємо і роздивляємось інформацію уроку 14 стор.30. <br>Розглядаємо клавіатуру. Назвіть які клавіші потрібно натискувати :<br>1) великими пальцями<br>2) вказівними (правим, лівим)<br>3) середніми<br>4) безіменними<br>5) мізинцями.<br> |
| | + | |
| | + | <br><u>'''5. РОБОТА НА КОМП’ЮТЕРІ: (13 хв.)'''</u><br> |
| | + | |
| | + | Практична робота: Відкрити папку 3, в ній свою папку, документ.<br>Виконати вправу 1. В кожному слові загубилися декілька букв. Допоможи відновити слова, встав букви замість зірочок (зірочки витри «за допомогою якої клавіші?») <br>Слова у кожній групі об’єднані певною темою.<br> |
| | + | |
| | + | <br><u>'''6. РЕЛАКСАЦІЯ: (2 хв.) вправи'''</u><br> |
| | + | |
| | + | <br><u>'''7. ПІДСУМОК УРОКУ. (2 хв.)'''</u><br> |
| | + | |
| | + | Питання:<br>- Про що ви нового дізналися?<br>- Що найцікавішим було на уроці?<br>- Які команди ви навчилися виконувати? <br>Домашнє завдання: Скласти слова з букв середнього ряду клавіатури.<br>Вправа 1 (попередньо записана в кожному документі) |
| | + | |
| | + | |
| | + | |
| | + | [[Image:01.03-20.jpg]]<br><br><br><br><br><br><br> |
| | | | |
| | Надіслано вчителем інформатики Спеціалізованої школи № 252 Оболонського району м. Києва Житинською О.І. | | Надіслано вчителем інформатики Спеціалізованої школи № 252 Оболонського району м. Києва Житинською О.І. |
Текущая версия на 12:13, 2 марта 2011
Гіпермаркет Знань>>Інформатика>>Інформатика 3 клас>> Інформатика: Обробка інформації
Програма до предмету Інформатика 3 клас.
Тема «Обробка інформації».
ТЕМА: Обробка інформації
МЕТА:
1. Ознайомлення з клавіатурою. 2. Сформувати практичні навички та засвоїти прийоми роботи з клавіатурою. Закріпити правильне положення рук для роботи на клавіатурі. 3. Розвиток творчих здібностей, логіки, уяви
ОБЛАДНАННЯ: програма MSWord, підручник Інформатика 3 клас.
ХІД УРОКУ.
1. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ. ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ. (5 хв.)
Повторення правил з техніки безпеки.
2. АКТУАЛІЗАЦІЯ ЗНАНЬ. (3 хв.)
Відповіді на питання: 1. Що таке інформація? 2. Що можна робити з інформацією?
3. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І ЗАВДАНЬ УРОКУ (10 хв.)
Обробка інформації: Для отримання нових відомостей, потрібно за певними правилами обробити інформацію. Хто може обробляти інформацію? Люди, тварини. Наведіть приклади хто як обробляє інформацію. Продовжить розповідь. 1. Учень отримав завдання. __________________________________________________ (Він читає умови, пригадує правила потрібні для виконання, виконує вправу, отримує результат) 2. Службова собака розшукує _______________________________________________ (отримує інформацію за запахом, знаходить за цим запахом предмет чи людину) 3. Кицька ловить мишей ______________________________________________________ (за допомогою вух ловить шерхіт) Які прилади допомагають людині обробляти інформацію? (калькулятор, комп’ютер) Як вводять інформацію до комп’ютера? (за допомогою клавіатури, сканера)
4. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ. РОБОТА З ПІДРУЧНИКОМ. (10 хв.)
Читаємо і роздивляємось інформацію уроку 14 стор.30. Розглядаємо клавіатуру. Назвіть які клавіші потрібно натискувати : 1) великими пальцями 2) вказівними (правим, лівим) 3) середніми 4) безіменними 5) мізинцями.
5. РОБОТА НА КОМП’ЮТЕРІ: (13 хв.)
Практична робота: Відкрити папку 3, в ній свою папку, документ. Виконати вправу 1. В кожному слові загубилися декілька букв. Допоможи відновити слова, встав букви замість зірочок (зірочки витри «за допомогою якої клавіші?») Слова у кожній групі об’єднані певною темою.
6. РЕЛАКСАЦІЯ: (2 хв.) вправи
7. ПІДСУМОК УРОКУ. (2 хв.)
Питання: - Про що ви нового дізналися? - Що найцікавішим було на уроці? - Які команди ви навчилися виконувати? Домашнє завдання: Скласти слова з букв середнього ряду клавіатури. Вправа 1 (попередньо записана в кожному документі)

Надіслано вчителем інформатики Спеціалізованої школи № 252 Оболонського району м. Києва Житинською О.І.
Відео з інформатики скачати, домашнє завдання, вчителям та школярам на допомогу онлайн
Предмети > Інформатика > Інформатика 3 клас > Обробка інформації > Обробка інформації. Інше
|