|
|
|
| Строка 7: |
Строка 7: |
| | <br> | | <br> |
| | | | |
| - | '''ТЕМА: РОБОТА З ФРАГМЕНТАМИ МАЛЮНКА.'''<br>'''<u>''МЕТА УРОКУ:''</u>'''<u></u><br> ознайомити учнів з можливостями графічного редактора PAINT ; <br> вивчити дію меню ПРАВКА;<br> вивчити дію інструменту Текст і панелі атрибутів тексту.<br>'''<u>''ОБЛАДНАННЯ:''</u>'''<u></u><br>програма MS PAINT,<br>підручник ‘Інформатика 5 клас‘.<br><br>'''<u>''ХІД УРОКУ.''</u>'''<u></u><br><u>1. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ. ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ.</u><br>Повторення правил з техніки безпеки.<br><u>2. АКТУАЛІЗАЦІЯ ЗНАНЬ. </u><br>Відповіді на питання:<br>- Яке призначення графічних редакторів?<br>- Назвіть основні елементи вікна графічного редактора PAINT.<br>- Назвіть призначення інструментів Панелі інструментів.<br>- Як обирається основний колір та колір фону? <br><br><u>4. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І ЗАВДАНЬ УРОКУ.</u><br>Запис на дошці:<br><u>'''''РОБОТА З ФРАГМЕНТАМИ МАЛЮНКА.'''''</u<br><br><u>5. РОБОТА З ПІДРУЧНИКОМ .</u><br> Знайомим учнів з текстом підручника про можливість редактора копіювати і переміщувати окремі фрагменти малюнка.<br> Пригадуємо дії меню ПРАВКА графічного редактора PAINT:<br> | + | '''ТЕМА: РОБОТА З ФРАГМЕНТАМИ МАЛЮНКА.'''<br>'''<u>''МЕТА УРОКУ:''</u>'''<u></u><br> ознайомити учнів з можливостями графічного редактора PAINT ; <br> вивчити дію меню ПРАВКА;<br> вивчити дію інструменту Текст і панелі атрибутів тексту.<br>'''<u>''ОБЛАДНАННЯ:''</u>'''<u></u><br>програма MS PAINT,<br>підручник ‘Інформатика 5 клас‘.<br><br>'''<u>''ХІД УРОКУ.''</u>'''<u></u><br><u>1. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ. ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ.</u><br>Повторення правил з техніки безпеки.<br><u>2. АКТУАЛІЗАЦІЯ ЗНАНЬ. </u><br>Відповіді на питання:<br>- Яке призначення графічних редакторів?<br>- Назвіть основні елементи вікна графічного редактора PAINT.<br>- Назвіть призначення інструментів Панелі інструментів.<br>- Як обирається основний колір та колір фону? <br><br><u>4. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І ЗАВДАНЬ УРОКУ.</u><br>Запис на дошці:<br><u>'''''РОБОТА З ФРАГМЕНТАМИ МАЛЮНКА.'''''<br><br>5. РОБОТА З ПІДРУЧНИКОМ .</u><br> Знайомим учнів з текстом підручника про можливість редактора копіювати і переміщувати окремі фрагменти малюнка.<br> Пригадуємо дії меню ПРАВКА графічного редактора PAINT:<br> |
| | | | |
| | {| cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" style="width: 304px; height: 120px;" | | {| cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" style="width: 304px; height: 120px;" |
Текущая версия на 19:57, 25 марта 2010
Гіпермаркет Знань>>Інформатика>>Інформатика 5 клас>> Інформатика:Робота з фрагментами малюнка
План-конспект уроку з курсу «Інформатика 5 клас» з теми «Робота з фрагментами малюнка»
ТЕМА: РОБОТА З ФРАГМЕНТАМИ МАЛЮНКА. МЕТА УРОКУ: ознайомити учнів з можливостями графічного редактора PAINT ; вивчити дію меню ПРАВКА; вивчити дію інструменту Текст і панелі атрибутів тексту. ОБЛАДНАННЯ: програма MS PAINT, підручник ‘Інформатика 5 клас‘.
ХІД УРОКУ. 1. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ. ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ. Повторення правил з техніки безпеки. 2. АКТУАЛІЗАЦІЯ ЗНАНЬ. Відповіді на питання: - Яке призначення графічних редакторів? - Назвіть основні елементи вікна графічного редактора PAINT. - Назвіть призначення інструментів Панелі інструментів. - Як обирається основний колір та колір фону?
4. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І ЗАВДАНЬ УРОКУ. Запис на дошці: РОБОТА З ФРАГМЕНТАМИ МАЛЮНКА.
5. РОБОТА З ПІДРУЧНИКОМ . Знайомим учнів з текстом підручника про можливість редактора копіювати і переміщувати окремі фрагменти малюнка. Пригадуємо дії меню ПРАВКА графічного редактора PAINT:
Скасувати Повторити Вирізати Копіювати Вставити Очистити виділення Виділити все
| Ctrl+Z Ctrl+Y Ctrl+X Ctrl+C Ctrl+V Del Ctrl+A
|
Вивчаємо можливість копіювання фрагментів за допомогою натиснутої клавіші Ctrl. Знайомимо учнів з можливістю підписати малюнок за допомогою інструменту Текст і панелі атрибутів тексту.
Читаємо завдання практичної роботи уроку 12.
6. РОБОТА ЗА КОМП’ЮТЕРОМ.

• Намалюйте три різних за розміром трикутника зеленого кольору. • Розмістіть трикутники відповідно до зразка - ЯЛИНКА. • Намалюйте коло та зірочку і за допомогою натиснутої клавіші Ctrl розмістіть копії кульки та зірочки на ялинці. Зафарбуйте їх. • Намалюйте намисто. • Намалюйте три різних за розміром кола і розмістіть їх відповідно до зразка – СНІГОВИК. • Скопіюйте ялинку 3 рази та сніговика 2 рази. • Змініть розміри фігури.
• Зафарбуйте малюнок і, використовуючи інструмент Текст, вставте текст-привітання.
7. РЕЛАКСАЦІЯ.
Вправа 1. Заплющити очі на кілька секунд, сильно напружуючи м'язи очей, потім розплющити їх, розслабляючи м'язи очей. Дихання ритмічне. Повторити 4-5 разів.
Вправа 2. Зробити нахили і повороти голови.
Вправа 3. В.п. – ноги на ширині плечей. 1. Руки вверх – в боки, потягнутися, зробити глибокий вдих. 2.Видих.Темп повільний.
8. ПІДСУМОК УРОКУ. Питання: - Про що ви нового дізналися? - Що найцікавішим було на уроці? - Які команди ви навчилися виконувати?
9. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ: Відповісти на питання стор.29.
Надіслано учителем інформатики та економіки ЗНЗ №3 Подільського району Замисловою Людмилою Олександрівною
Плани конспектів уроків з української літератури 5 класу скачати, підручники та книги безкоштовно, розробки уроків з інформатики онлайн
Предмети > Інформатика > Інформатика 5 клас > Робота з фрагментами малюнка > Робота з фрагментами малюнка. Конспект уроку і опорний каркас
|