|
|
|
| Строка 6: |
Строка 6: |
| | | | |
| | | | |
| | + | <br> |
| | | | |
| - | Урок №24<br>Тема: Текст-переклад.<br><br>Мета уроку:<br>• розвивати навички роботи з текстовим редактором;<br>• розвивати увагу, логічне мислення, пам'ять;<br>• виховувати любов до природи.<br>Обладнання: програма "WordPad".<br>Хід уроку<br>I. Організаційний момент.<br>Повторення правил з техніки безпеки.<br>II. Перевірка домашнього завдання.<br>2. Я пішла на концерт. Буду ввечері.<br>III. Актуалізація опорних знань.<br>• Як переключитися в режим вводу англійських літер? (За допомогою<br>наведення миші на позначку Uk та вибору En).<br>• Ще як можна змінити режим введення букв? (За допомогою одночасного натискання клавіш Shift +Ctrl, або Shift + Alt).<br>• Де розташовані aнглійськi букви на клавіатуpi?<br>IV. Вивчення нового матеріалу.<br>Робота з підручником стор.50.<br>Домашнє завдання.<br>Виконати завдання "Для розумників i розумниць" (з підручника на сторінці 51(2)).<br>Фікультхвилинка.<br>Встаньте, діти, усміхніться,<br>Землі нашій поклоніться.<br>За щасливий день вчорашній.<br>І до сонця потягніться, <br>В різні боки нахиліться.<br>Покружляли, потяглися<br>Й до роботи знов взялися.<br>V. Робота за комп'ютером. Програма "WordPad".<br>Запуск програми ПУСК ПРОГРАММЫ СТАНДАРТНЫЕ WordPad.<br>Виконати завдання стор. 51.<br>Релаксація. <br>Вправи для очей.<br>Витягнути праву руку вперед. Слідкувати очима, не повертаючи голови, за повільними рухами вказівного пальця витягнутої руки вліво i вправо, вверх i вниз. Повторити 4-5 раз. <br>Вправи для рук. Розслабити руки, опустити вниз, потрясти злегка.<br>VI. Підсумок уроку.<br>• Як переключаються режими введення англійського та українського тексту?<br> <br><br><br><br><br> | + | ''' Урок №24''' |
| | + | |
| | + | ''' Тема: Текст-переклад.'''<br><br><u>Мета уроку:</u> |
| | + | |
| | + | • розвивати навички роботи з текстовим редактором;<br>• розвивати увагу, логічне мислення, пам'ять;<br>• виховувати любов до природи. |
| | + | |
| | + | <br><u>Обладнання:</u> програма "WordPad". |
| | + | |
| | + | <br>''' Хід уроку''' |
| | + | |
| | + | <br><u>'''I. Організаційний момент.'''</u> |
| | + | |
| | + | Повторення правил з техніки безпеки. |
| | + | |
| | + | <br>'''II. Перевірка домашнього завдання.''' |
| | + | |
| | + | 2. Я пішла на концерт. Буду ввечері. |
| | + | |
| | + | <u>'''<br>III. Актуалізація опорних знань.'''</u> |
| | + | |
| | + | • Як переключитися в режим вводу англійських літер? (За допомогою<br>наведення миші на позначку Uk та вибору En).<br>• Ще як можна змінити режим введення букв? (За допомогою одночасного натискання клавіш Shift +Ctrl, або Shift + Alt).<br>• Де розташовані aнглійськi букви на клавіатуpi? |
| | + | |
| | + | <u>'''<br>IV. Вивчення нового матеріалу.'''</u> |
| | + | |
| | + | Робота з підручником стор.50. |
| | + | |
| | + | '''''Домашнє завдання.''''' |
| | + | |
| | + | Виконати завдання "Для розумників i розумниць" (з підручника на сторінці 51(2)). |
| | + | |
| | + | '''''Фікультхвилинка.''''' |
| | + | |
| | + | Встаньте, діти, усміхніться,<br> Землі нашій поклоніться.<br> За щасливий день вчорашній.<br> І до сонця потягніться, <br> В різні боки нахиліться.<br> Покружляли, потяглися<br> Й до роботи знов взялися. |
| | + | |
| | + | <br><u>'''V. Робота за комп'ютером. Програма "WordPad".'''</u> |
| | + | |
| | + | Запуск програми ПУСК -> ПРОГРАММЫ -> СТАНДАРТНЫЕ -> WordPad. |
| | + | |
| | + | Виконати завдання стор. 51. |
| | + | |
| | + | '''''Релаксація. ''''' |
| | + | |
| | + | '''''Вправи для очей.'''''<br>Витягнути праву руку вперед. Слідкувати очима, не повертаючи голови, за повільними рухами вказівного пальця витягнутої руки вліво i вправо, вверх i вниз. Повторити 4-5 раз. |
| | + | |
| | + | Вправи для рук. Розслабити руки, опустити вниз, потрясти злегка. |
| | + | |
| | + | <br><u>'''VI. Підсумок уроку.'''</u> |
| | + | |
| | + | • Як переключаються режими введення англійського та українського тексту?<br> <br><br><br><br><br> |
| | | | |
| | Надіслано вчителем інформатики Кириченко В. М. | | Надіслано вчителем інформатики Кириченко В. М. |
Текущая версия на 10:47, 29 марта 2011
Гіпермаркет знань>>Інформатика >> Інформатика: Введення і форматування прозових текстів
План-конспект уроку з курсу «Інформатика 4 клас» з теми «Текст-переклад»
Урок №24
Тема: Текст-переклад.
Мета уроку:
• розвивати навички роботи з текстовим редактором; • розвивати увагу, логічне мислення, пам'ять; • виховувати любов до природи.
Обладнання: програма "WordPad".
Хід уроку
I. Організаційний момент.
Повторення правил з техніки безпеки.
II. Перевірка домашнього завдання.
2. Я пішла на концерт. Буду ввечері.
III. Актуалізація опорних знань.
• Як переключитися в режим вводу англійських літер? (За допомогою наведення миші на позначку Uk та вибору En). • Ще як можна змінити режим введення букв? (За допомогою одночасного натискання клавіш Shift +Ctrl, або Shift + Alt). • Де розташовані aнглійськi букви на клавіатуpi?
IV. Вивчення нового матеріалу.
Робота з підручником стор.50.
Домашнє завдання.
Виконати завдання "Для розумників i розумниць" (з підручника на сторінці 51(2)).
Фікультхвилинка.
Встаньте, діти, усміхніться, Землі нашій поклоніться. За щасливий день вчорашній. І до сонця потягніться, В різні боки нахиліться. Покружляли, потяглися Й до роботи знов взялися.
V. Робота за комп'ютером. Програма "WordPad".
Запуск програми ПУСК -> ПРОГРАММЫ -> СТАНДАРТНЫЕ -> WordPad.
Виконати завдання стор. 51.
Релаксація.
Вправи для очей. Витягнути праву руку вперед. Слідкувати очима, не повертаючи голови, за повільними рухами вказівного пальця витягнутої руки вліво i вправо, вверх i вниз. Повторити 4-5 раз.
Вправи для рук. Розслабити руки, опустити вниз, потрясти злегка.
VI. Підсумок уроку.
• Як переключаються режими введення англійського та українського тексту?
Надіслано вчителем інформатики Кириченко В. М.
Шкільна бібліотека онлайн, підручники та книги по всім предметам, Інформатика 4 клас скачати
Предмети > Інформатика > Інформатика 4 клас > Введення і форматування прозових текстів > Введення і форматування прозових текстів. Конспект уроку і опорний каркас
|