|
|
|
| Строка 7: |
Строка 7: |
| | <br> | | <br> |
| | | | |
| - | ТЕМА: ПЕРЕТВОРЕННЯ МАЛЮНКІВ.<br>МЕТА УРОКУ:<br> розвивати навички роботи з графічним редактором; <br> виховувати любов до української культури; <br> розвивати логічне мислення, увагу, уяву.<br><br>ОБЛАДНАННЯ: <br>програма MS PAINT,<br>підручник ‘Інформатика 5 клас‘.<br><br>ХІД УРОКУ.<br><br>1. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ. ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ.<br>Повторення правил з техніки безпеки.<br>2. АКТУАЛІЗАЦІЯ ЗНАНЬ. <br>Відповіді на питання:<br>- Назвіть основні елементи вікна графічного редактора<br>- Як обирається основний колір та колір фону?<br>- Назвіть призначення інструментів Панелі інструментів.<br>- В чому різниця результатів виконання команд Копіювати та Вирізати?<br><br><br>3. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І ЗАВДАНЬ УРОКУ.<br>Запис на дошці:<br>Перетворення малюнків. Малювання українського орнаменту.<br><br><br>4. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ. РОБОТА З ПІДРУЧНИКОМ .<br><br>Читаємо і роздивляємось інформацію уроку 13 стор.30. <br>Діти вивчають дії команд Відобразити/повернути, Розтягнути/нахилити <br>меню Малюнок. <br><br><br>6. РОБОТА ЗА КОМП’ЮТЕРОМ.<br><br><br><br> <br><br><br>1) Завантажте з папки Мої малюнки яблуко, котика і фрагмент українського національного орнаменту.<br><br>2) Виконайте команди ВІДОБРАЗИТИ / ПОВЕРНУТИ, відкриваючи вікно ВІДОБРАЖЕННЯ Й ПОВОРОТ, яке дозволяє виконати відображення малюнка зліва направо, зверху вниз, повернути на кути 90, 180, 270 градусів.<br> <br>3) Виконайте команду РОЗТЯНУТИ/НАХИЛИТИ, яка дає зменшити чи збільшити малюнок або його частину і нахилити його по горизонталі чи вертикалі.<br> <br><br><br><br>3) При наявності часу! <br><br>Завантажте з папки малюнок ОРНАМЕНТ. Використовуючи команди Відобразити/повернути, Розтягнути/нахилити створіть килимок. <br><br> <br><br> <br><br>7. РЕЛАКСАЦІЯ.<br><br> Вправа 1.<br>Заплющити очі на кілька секунд, сильно напружуючи м'язи очей, потім розплющити їх, розслабляючи м'язи очей. Дихання ритмічне. Повторити 4-5 разів.<br><br>Вправа 2.<br>Зробити нахили і повороти голови.<br><br>Вправа 3.<br>В.п. – ноги на ширині плечей.<br>1. Руки вверх – в боки, потягнутися, зробити глибокий вдих.<br>2.Видих.Темп повільний.<br><br><br>8. ПІДСУМОК УРОКУ.<br>Питання:<br>- Про що ви нового дізналися?<br>- Що найцікавішим було на уроці?<br>- Які команди ви навчилися виконувати?<br><br><br> 9.ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ: <br>Відповісти на питання стор.31.<br>Знайти симетричні малюнки.<br> | + | '''ТЕМА: ПЕРЕТВОРЕННЯ МАЛЮНКІВ.'''<br><u>''МЕТА УРОКУ:''</u><br> розвивати навички роботи з графічним редактором; <br> виховувати любов до української культури; <br> розвивати логічне мислення, увагу, уяву.<br><br><u>''ОБЛАДНАННЯ''</u>: <br>програма MS PAINT,<br>підручник ‘Інформатика 5 клас‘.<br><br><u>''ХІД УРОКУ.''</u><br><br>'''1. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ. ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ.'''<br>Повторення правил з техніки безпеки.<br>'''2. АКТУАЛІЗАЦІЯ ЗНАНЬ'''. <br>Відповіді на питання:<br>- Назвіть основні елементи вікна графічного редактора<br>- Як обирається основний колір та колір фону?<br>- Назвіть призначення інструментів Панелі інструментів.<br>- В чому різниця результатів виконання команд Копіювати та Вирізати?<br><br><br>'''3. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І ЗАВДАНЬ УРОКУ.'''<br>Запис на дошці:<br>Перетворення малюнків. Малювання українського орнаменту.<br><br><br>'''4. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ. РОБОТА З ПІДРУЧНИКОМ .'''<br><br>Читаємо і роздивляємось інформацію уроку 13 стор.30. <br>Діти вивчають дії команд Відобразити/повернути, Розтягнути/нахилити <br>меню Малюнок. <br><br><br>'''6. РОБОТА ЗА КОМП’ЮТЕРОМ.'''<br><br>[[Image:5-11-2.jpg]]<br><br> <br>1) Завантажте з папки Мої малюнки яблуко, котика і фрагмент українського національного орнаменту.<br><br>2) Виконайте команди ВІДОБРАЗИТИ / ПОВЕРНУТИ, відкриваючи вікно ВІДОБРАЖЕННЯ Й ПОВОРОТ, яке дозволяє виконати відображення малюнка зліва направо, зверху вниз, повернути на кути 90, 180, 270 градусів.<br> |
| | + | |
| | + | [[Image:5-11-8.jpg]] |
| | + | |
| | + | <br>3) Виконайте команду РОЗТЯНУТИ/НАХИЛИТИ, яка дає зменшити чи збільшити малюнок або його частину і нахилити його по горизонталі чи вертикалі.<br> <br>[[Image:5-11-9.jpg]]<br><br><br>3) При наявності часу! <br><br>Завантажте з папки малюнок ОРНАМЕНТ. Використовуючи команди Відобразити/повернути, Розтягнути/нахилити створіть килимок. <br><br> [[Image:5-11-10.jpg]]<br><br> [[Image:5-11-11.jpg]]<br><br>'''7. РЕЛАКСАЦІЯ.'''<br><br><u> Вправа 1.</u><br>Заплющити очі на кілька секунд, сильно напружуючи м'язи очей, потім розплющити їх, розслабляючи м'язи очей. Дихання ритмічне. Повторити 4-5 разів.<br><br><u>Вправа 2.</u><br>Зробити нахили і повороти голови.<br><br><u>Вправа 3.</u><br>В.п. – ноги на ширині плечей.<br>1. Руки вверх – в боки, потягнутися, зробити глибокий вдих.<br>2.Видих.Темп повільний.<br><br><br>'''8. ПІДСУМОК УРОКУ.'''<br>Питання:<br>- Про що ви нового дізналися?<br>- Що найцікавішим було на уроці?<br>- Які команди ви навчилися виконувати?<br><br><br>''' 9.ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ: '''<br>Відповісти на питання стор.31.<br>Знайти симетричні малюнки.<br> |
| | | | |
| | <br> | | <br> |
Текущая версия на 20:31, 25 марта 2010
Гіпермаркет Знань>>Інформатика>>Інформатика 5 клас>> Інформатика:Перетворення малюнків
План-конспект уроку з курсу «Інформатика 5 клас» з теми «Перетворення малюнків»
ТЕМА: ПЕРЕТВОРЕННЯ МАЛЮНКІВ. МЕТА УРОКУ: розвивати навички роботи з графічним редактором; виховувати любов до української культури; розвивати логічне мислення, увагу, уяву.
ОБЛАДНАННЯ: програма MS PAINT, підручник ‘Інформатика 5 клас‘.
ХІД УРОКУ.
1. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ. ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ. Повторення правил з техніки безпеки. 2. АКТУАЛІЗАЦІЯ ЗНАНЬ. Відповіді на питання: - Назвіть основні елементи вікна графічного редактора - Як обирається основний колір та колір фону? - Назвіть призначення інструментів Панелі інструментів. - В чому різниця результатів виконання команд Копіювати та Вирізати?
3. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І ЗАВДАНЬ УРОКУ. Запис на дошці: Перетворення малюнків. Малювання українського орнаменту.
4. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ. РОБОТА З ПІДРУЧНИКОМ .
Читаємо і роздивляємось інформацію уроку 13 стор.30. Діти вивчають дії команд Відобразити/повернути, Розтягнути/нахилити меню Малюнок.
6. РОБОТА ЗА КОМП’ЮТЕРОМ.

1) Завантажте з папки Мої малюнки яблуко, котика і фрагмент українського національного орнаменту.
2) Виконайте команди ВІДОБРАЗИТИ / ПОВЕРНУТИ, відкриваючи вікно ВІДОБРАЖЕННЯ Й ПОВОРОТ, яке дозволяє виконати відображення малюнка зліва направо, зверху вниз, повернути на кути 90, 180, 270 градусів.
3) Виконайте команду РОЗТЯНУТИ/НАХИЛИТИ, яка дає зменшити чи збільшити малюнок або його частину і нахилити його по горизонталі чи вертикалі.

3) При наявності часу!
Завантажте з папки малюнок ОРНАМЕНТ. Використовуючи команди Відобразити/повернути, Розтягнути/нахилити створіть килимок.


7. РЕЛАКСАЦІЯ.
Вправа 1. Заплющити очі на кілька секунд, сильно напружуючи м'язи очей, потім розплющити їх, розслабляючи м'язи очей. Дихання ритмічне. Повторити 4-5 разів.
Вправа 2. Зробити нахили і повороти голови.
Вправа 3. В.п. – ноги на ширині плечей. 1. Руки вверх – в боки, потягнутися, зробити глибокий вдих. 2.Видих.Темп повільний.
8. ПІДСУМОК УРОКУ. Питання: - Про що ви нового дізналися? - Що найцікавішим було на уроці? - Які команди ви навчилися виконувати?
9.ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ: Відповісти на питання стор.31. Знайти симетричні малюнки.
Надіслано учителем інформатики та економіки ЗНЗ №3 Подільського району Замисловою Людмилою Олександрівною
Інформатика для 5 класу, підручники та книги з інформатики скачати, бібліотека онлайн
Предмети > Інформатика > Інформатика 5 клас > Перетворення малюнків > Перетворення малюнків. Конспект уроку і опорний каркас
|