KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація 2 до теми Функції грошей. Обіг грошей
 
(1 промежуточная версия не показана)
Строка 1: Строка 1:
-
'''Презентація до предмету [http://school.xvatit.com/index.php?title=%D0%95%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B0_3_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81 Економіка 3 клас]<br>Тема: [http://school.xvatit.com/index.php?title=%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0_13._%D0%A4%D1%83%D0%BD%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%97_%D0%B3%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%B9._%D0%9E%D0%B1%D1%96%D0%B3_%D0%B3%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%B9. Функції грошей. Обіг грошей.]'''[[Image:resursu (3).jpg]]
+
'''Презентація до предмету [http://school.xvatit.com/index.php?title=%D0%95%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B0_3_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81 Економіка 3 клас]<br>Тема: [http://school.xvatit.com/index.php?title=%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0_13._%D0%A4%D1%83%D0%BD%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%97_%D0%B3%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%B9._%D0%9E%D0%B1%D1%96%D0%B3_%D0%B3%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%B9. Функції грошей. Обіг грошей.]'''[[Image:Resursu (3).jpg]]  
-
''Гроші'' — особливий товар, що є загальною еквівалентною формою вартості інших товарів. Гроші виконують функції мірила вартості та засобу обігу. Крім того, вони є засобами нагромадження та платежу. З утворенням світового ринку деякі національні гроші виконують функції світових.<br>З найдавніших часів грішми були різні товари: хутра звірів, металеві сокири, мушлі каурі тощо. Однак завдяки своїм фізичним властивостям найбільш вживаним загальним еквівалентом вартості дуже швидко стають благородні метали: золото та срібло. Згодом вони набирають форми монет.<br>  
+
[[Гроші,_їх_види_та_функції|''Гроші'' ]]— особливий товар, що є загальною еквівалентною формою вартості інших товарів. Гроші виконують функції мірила вартості та засобу обігу. Крім того, вони є засобами нагромадження та платежу. З утворенням світового ринку деякі національні гроші виконують функції світових.<br>З найдавніших часів грішми були різні товари: хутра звірів, металеві сокири, мушлі каурі тощо. Однак завдяки своїм фізичним властивостям найбільш вживаним загальним еквівалентом вартості дуже швидко стають благородні метали: золото та срібло. Згодом вони набирають форми монет.<br>  
-
<u>Гроші виконують ряд важливих функцій:</u><br><br>Засіб нагромадження — це функція, що пов'язана із здатністю грошей бути засобом збереження вартості, представником абстрактної форми багатства.<br>Міра вартості — це функція, в якій гроші забезпечують вираження і вимірювання вартості товарів, надаючи їй форму ціни.<br>Засіб обігу — це функція, в якій гроші є посередником в обміні товарів і забезпечують їх обіг.<br>Засіб платежу — це функція, в якій гроші обслуговують погашення різноманітних боргових зобов'язань між суб'єктами економічних відносин, що виникають у процесі розширеного відтворення.<br>Світові гроші — це функція, в якій гроші обслуговують рух вартості в міжнародному економічному обороті і забезпечують реалізацію взаємовідносин між країнами.<br><br>Гроші виступають основним інструментом функціонування ринкової економіки. Вони виконують свої функції у результаті безперервного руху в сфері обігу. В обігу гроші функціонують реально, як наявна цінність і тому повинні виступати в певній формі, яка забезпечувала б їм необхідну довіру з боку суб'єктів ринку та необхідні зручності і вигоди останнім.<br>Отже, форми грошей, що знаходяться в обігу, дуже різноманітні. Але скільки ж їх потрібно для обігу. Закон грошового обігу передбачає, що протягом певного періоду в обігу має бути певна, об'єктивно зумовлена грошова маса.  
+
<u>Гроші виконують ряд важливих функцій:</u><br><br>Засіб нагромадження — це функція, що пов'язана із здатністю грошей бути засобом збереження вартості, представником абстрактної форми багатства.<br>Міра вартості — це функція, в якій гроші забезпечують вираження і вимірювання вартості товарів, надаючи їй форму ціни.<br>Засіб обігу — це функція, в якій гроші є посередником в обміні товарів і забезпечують їх обіг.<br>Засіб платежу — це функція, в якій гроші обслуговують погашення різноманітних боргових зобов'язань між суб'єктами економічних відносин, що виникають у процесі розширеного відтворення.<br>Світові гроші — це функція, в якій гроші обслуговують рух вартості в міжнародному економічному обороті і забезпечують реалізацію взаємовідносин між країнами.<br><br>[[Де_люди_зберігають_гроші_(банки)?_Послуги_банків.Повні_уроки|Гроші]] виступають основним інструментом функціонування ринкової економіки. Вони виконують свої функції у результаті безперервного руху в сфері обігу. В обігу гроші функціонують реально, як наявна цінність і тому повинні виступати в певній формі, яка забезпечувала б їм необхідну довіру з боку суб'єктів ринку та необхідні зручності і вигоди останнім.<br>Отже, форми грошей, що знаходяться в обігу, дуже різноманітні. Але скільки ж їх потрібно для обігу. Закон грошового обігу передбачає, що протягом певного періоду в обігу має бути певна, об'єктивно зумовлена грошова маса.  
Рух грошей здійснюється в рамках грошової системи.  
Рух грошей здійснюється в рамках грошової системи.  
Строка 13: Строка 13:
*порядок грошової емісії, тобто порядок друкування грошей і випуску їх в обіг;  
*порядок грошової емісії, тобто порядок друкування грошей і випуску їх в обіг;  
*встановлення національної валюти і порядок обміну на іноземну;  
*встановлення національної валюти і порядок обміну на іноземну;  
-
*наявність державних фінансових інститутів, які здійснюють регулювання грошового обігу в країні.<br><br>Скачати презентацію можна клікнувши на текст'''Скачати презентацію''' і встановивши Microsoft PowerPoint<metakeywords>Презентація до предмету Економіка 3 клас
+
*наявність державних фінансових інститутів, які здійснюють регулювання грошового обігу в країні.<br><br>Скачати презентацію можна клікнувши на текст [http://school.xvatit.com/Presentation/Kuratory/Bykov/Bykov_19/3cl/5prez_economica_3class_14goduna.ppt '''Скачати презентацію'''] і встановивши Microsoft PowerPoint<metakeywords>Презентація до предмету Економіка 3 клас
Тема: Функції грошей. Обіг грошей.</metakeywords>
Тема: Функції грошей. Обіг грошей.</metakeywords>

Текущая версия на 20:19, 6 августа 2012

Презентація до предмету Економіка 3 клас
Тема: Функції грошей. Обіг грошей.
Resursu (3).jpg

Гроші — особливий товар, що є загальною еквівалентною формою вартості інших товарів. Гроші виконують функції мірила вартості та засобу обігу. Крім того, вони є засобами нагромадження та платежу. З утворенням світового ринку деякі національні гроші виконують функції світових.
З найдавніших часів грішми були різні товари: хутра звірів, металеві сокири, мушлі каурі тощо. Однак завдяки своїм фізичним властивостям найбільш вживаним загальним еквівалентом вартості дуже швидко стають благородні метали: золото та срібло. Згодом вони набирають форми монет.

Гроші виконують ряд важливих функцій:

Засіб нагромадження — це функція, що пов'язана із здатністю грошей бути засобом збереження вартості, представником абстрактної форми багатства.
Міра вартості — це функція, в якій гроші забезпечують вираження і вимірювання вартості товарів, надаючи їй форму ціни.
Засіб обігу — це функція, в якій гроші є посередником в обміні товарів і забезпечують їх обіг.
Засіб платежу — це функція, в якій гроші обслуговують погашення різноманітних боргових зобов'язань між суб'єктами економічних відносин, що виникають у процесі розширеного відтворення.
Світові гроші — це функція, в якій гроші обслуговують рух вартості в міжнародному економічному обороті і забезпечують реалізацію взаємовідносин між країнами.

Гроші виступають основним інструментом функціонування ринкової економіки. Вони виконують свої функції у результаті безперервного руху в сфері обігу. В обігу гроші функціонують реально, як наявна цінність і тому повинні виступати в певній формі, яка забезпечувала б їм необхідну довіру з боку суб'єктів ринку та необхідні зручності і вигоди останнім.
Отже, форми грошей, що знаходяться в обігу, дуже різноманітні. Але скільки ж їх потрібно для обігу. Закон грошового обігу передбачає, що протягом певного періоду в обігу має бути певна, об'єктивно зумовлена грошова маса.

Рух грошей здійснюється в рамках грошової системи.

Ця система включає в себе ряд взаємопов'язаних елементів:

  • назва національної грошової одиниці;
  •  вид грошових знаків і характер їх забезпечення;
  • порядок грошової емісії, тобто порядок друкування грошей і випуску їх в обіг;
  • встановлення національної валюти і порядок обміну на іноземну;
  • наявність державних фінансових інститутів, які здійснюють регулювання грошового обігу в країні.

    Скачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint


Надіслано Биковим Д.Я., вчителем Міжнародного ліцею "Гранд"

 

Предмети > Економіка > Економіка 3 клас > Функції грошей. Обіг грошей. > Функції грошей. Обіг грошей. презентація уроку