KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація 5 до теми: Природні ресурси
(Новая страница: «'''Презентація до уроку з предмету[http://school.xvatit.com/index.php?title=%D0%95%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B0_2_%D0%B...»)
 
(3 промежуточные версии не показаны)
Строка 2: Строка 2:
Тема: Природні ресурси.</metakeywords>  
Тема: Природні ресурси.</metakeywords>  
-
'''ПРИРОДНІ РЕСУРСИ''' - це ресурси, які дає нам сама природа. Вони використовуються для задоволення потреб людини, виготовлення товарів та надання послуг найчастіше тільки один раз. <br>Природні ресурси не можуть існувати і використовуватися поза природними умовами, що є їх природно-історичною базою: для виникнення і розвитку ресурсів необхідні певні природні умови. Через це природні ресурси виражають собою соціальну значимість і корисність природи, її здатність задовольняти потреби людини, представляють складну сукупність матеріальних елементів і процесів, що знаходяться в постійному розвитку у часі та просторі, будучи точкою стику людського суспільства і природи, сферою прикладання його розуму і сил. <br>За своєю економічною сутністю природні ресурси мають споживну вартість. Їх придатність і корисність, техніко-економічні властивості, масштаби та способи використання визначаються суспільними потребами.<br>Природні ресурси є матеріальною базою виробництва, постійно споживаються ним і вимагають свого повного відновлення у натуральній формі. А відтак для забезпечення безпосереднього суспільного відтворення процес праці, зв’язаний з підготовкою природних елементів до включення у господарський оборот, повинен бути безперервним. Цей процес здійснюється у сфері як матеріального, так і нематеріального виробництва: капітального будівництва, сільського та лісового господарства, видобувної промисловості, рекреаційного господарства тощо. На базі цього забезпечується зв’язок між суспільством і природою та між окремими підрозділами сфери природокористування.<br>Вичерпні природні ресурси — це ресурси, які при їх видобутку і використанні не відтворюються природою або відновлюються в терміни, значно більші у порівнянні із швидкістю їх використання<br><br>Cкачати презентацію можна клікнувши на текст '''Скачати презентацію''' і встановивши Microsoft PowerPoint<br>Надіслано Биковим Д.Я., вчителем Міжнародного ліцею «Гранд»  
+
[[Image:4587.jpg]]
 +
 
 +
[[Презентація_2_до_теми:_Природні_ресурси|'''ПРИРОДНІ РЕСУРСИ''']] - це ресурси, які дає нам сама природа. Вони використовуються для задоволення потреб людини, виготовлення товарів та надання послуг найчастіше тільки один раз. <br>Природні ресурси не можуть існувати і використовуватися поза природними умовами, що є їх природно-історичною базою: для виникнення і розвитку ресурсів необхідні певні природні умови. Через це природні ресурси виражають собою соціальну значимість і корисність природи, її здатність задовольняти потреби людини, представляють складну сукупність матеріальних елементів і процесів, що знаходяться в постійному розвитку у часі та просторі, будучи точкою стику людського суспільства і природи, сферою прикладання його розуму і сил. <br>За своєю економічною сутністю природні ресурси мають споживну вартість. Їх придатність і корисність, техніко-економічні властивості, масштаби та способи використання визначаються суспільними потребами.<br>Природні ресурси є матеріальною базою виробництва, постійно споживаються ним і вимагають свого повного відновлення у натуральній формі. А відтак для забезпечення безпосереднього суспільного відтворення процес праці, зв’язаний з підготовкою природних елементів до включення у господарський оборот, повинен бути безперервним. Цей процес здійснюється у сфері як матеріального, так і нематеріального виробництва: капітального будівництва, сільського та лісового господарства, видобувної промисловості, рекреаційного господарства тощо. На базі цього забезпечується зв’язок між суспільством і природою та між окремими підрозділами сфери природокористування.<br>Вичерпні природні ресурси — це ресурси, які при їх видобутку і використанні не відтворюються природою або відновлюються в терміни, значно більші у порівнянні із швидкістю їх використання<br><br>Cкачати презентацію можна клікнувши на текст [http://school.xvatit.com/Presentation/Kuratory/Bykov/Bykov_20/2cl/5prez_economica_2class_15godyna.pptx '''Скачати презентацію'''] і встановивши Microsoft PowerPoint<br>Надіслано Биковим Д.Я., вчителем Міжнародного ліцею «Гранд»  
&nbsp;<br>  
&nbsp;<br>  
[[Category:Природні_ресурси.презентація_уроку]]
[[Category:Природні_ресурси.презентація_уроку]]

Текущая версия на 21:22, 26 июля 2012

Презентація до уроку з предметуЕкономіка, 2 клас.
Тема: Природні ресурси.

4587.jpg

ПРИРОДНІ РЕСУРСИ - це ресурси, які дає нам сама природа. Вони використовуються для задоволення потреб людини, виготовлення товарів та надання послуг найчастіше тільки один раз.
Природні ресурси не можуть існувати і використовуватися поза природними умовами, що є їх природно-історичною базою: для виникнення і розвитку ресурсів необхідні певні природні умови. Через це природні ресурси виражають собою соціальну значимість і корисність природи, її здатність задовольняти потреби людини, представляють складну сукупність матеріальних елементів і процесів, що знаходяться в постійному розвитку у часі та просторі, будучи точкою стику людського суспільства і природи, сферою прикладання його розуму і сил.
За своєю економічною сутністю природні ресурси мають споживну вартість. Їх придатність і корисність, техніко-економічні властивості, масштаби та способи використання визначаються суспільними потребами.
Природні ресурси є матеріальною базою виробництва, постійно споживаються ним і вимагають свого повного відновлення у натуральній формі. А відтак для забезпечення безпосереднього суспільного відтворення процес праці, зв’язаний з підготовкою природних елементів до включення у господарський оборот, повинен бути безперервним. Цей процес здійснюється у сфері як матеріального, так і нематеріального виробництва: капітального будівництва, сільського та лісового господарства, видобувної промисловості, рекреаційного господарства тощо. На базі цього забезпечується зв’язок між суспільством і природою та між окремими підрозділами сфери природокористування.
Вичерпні природні ресурси — це ресурси, які при їх видобутку і використанні не відтворюються природою або відновлюються в терміни, значно більші у порівнянні із швидкістю їх використання

Cкачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint
Надіслано Биковим Д.Я., вчителем Міжнародного ліцею «Гранд»

 

Предмети > Економіка > Економіка 2 клас > Природні ресурси. > Природні ресурси.презентація уроку