|
|
|
| Строка 5: |
Строка 5: |
| | <br> '''План-конспект уроку з курсу «[[Інформатика 9 клас|Інформатика 9 клас]]» з теми «[[Призначення, можливості і класифікація систем обробки тексту.|Історія розвитку обчислювальної техніки]]»''' | | <br> '''План-конспект уроку з курсу «[[Інформатика 9 клас|Інформатика 9 клас]]» з теми «[[Призначення, можливості і класифікація систем обробки тексту.|Історія розвитку обчислювальної техніки]]»''' |
| | | | |
| | + | <br> '''<br> Тема: Узагальнюючий урок з теми "ТП WORD"''' |
| | | | |
| - | '''<br> Тема: Узагальнюючий урок з теми "ТП WORD"''' | + | <br>'''Мета:''' узагальнити ЗУН учнів з теми, підготувати учнів до тематичної контрольної роботи; розвивати мислення, пам'ять, швидкість виконання операцій на комп’ютері, інтерес до інформатики; виховувати культуру користувача ПК.<br><br>''' Хід уроку:'''<br>'''''<br>І. Актуалізація опорних знань учнів – фронтальне опитування "Для чого ця команда?" (учням необхідно пояснити призначення певної команди ТП):''''' |
| | | | |
| - | <br>'''Мета:''' узагальнити ЗУН учнів з теми, підготувати учнів до тематичної контрольної роботи; розвивати мислення, пам'ять, швидкість виконання операцій на комп’ютері, інтерес до інформатики; виховувати культуру користувача ПК.<br><br>'''Хід уроку:'''<br>'''''<br>І. Актуалізація опорних знань учнів – фронтальне опитування "Для чого ця команда?" (учням необхідно пояснити призначення певної команди ТП):''''' | + | <br>1. Файл/Зберегти як…<br>2. Файл/Параметри сторінки.<br>3. Формат/Шрифт.<br>4. Формат/Абзац.<br>5. Вставка/Символ.<br>6. Вставка/Номери сторінки.<br>7. Вставка/Малюнок.<br>8. Таблиця/Вставити/Таблицю.<br>9. Правка/Копіювати, Правка/Вставити.<br><br>'''''ІІІ. Систематизація та узагальнення вивченого матеріалу з теми – виконання практичних завдань на комп’ютерах:'''''<br>'''<br>Завдання 1'''<br><br>Наберіть фразу: “Я вивчаю Microsoft Word”, скопіюйте її та вставте 4 рази. Кожен рядок виділіть такими видами шрифтів:<br> |
| | | | |
| - | <br>1. Файл/Зберегти як…<br>2. Файл/Параметри сторінки.<br>3. Формат/Шрифт.<br>4. Формат/Абзац.<br>5. Вставка/Символ.<br>6. Вставка/Номери сторінки.<br>7. Вставка/Малюнок.<br>8. Таблиця/Вставити/Таблицю.<br>9. Правка/Копіювати, Правка/Вставити.<br><br>'''''ІІІ. Систематизація та узагальнення вивченого матеріалу з теми – виконання практичних завдань на комп’ютерах:'''''<br>'''<br>Завдання 1'''<br><br>Наберіть фразу: “Я вивчаю Microsoft Word”, скопіюйте її та вставте 4 рази. Кожен рядок виділіть такими видами шрифтів: | + | [[Image:1502-1и.jpg]]<br><br>1. Times New Roman, 15, зелений, розріджений на 2 пт<br>2. Courier New, 14, синій, напівжирний курсив<br>3. ARIAL, 15, ПІДКРЕСЛЕНИЙ, ПРОПИСНИЙ<br>4. Times New Roman, 22, жовтий, курсив, з тінню<br>5. Comic San MS, 16, зелений, напівжирний<br>'''<br>Завдання 2'''<br><br>Наберіть формули. Встановіть міжрядковий інтервал – полуторний. Шрифт - Times New Roman, 16, напівжирний. Створіть маркірований список. <br><br>[[Image:1502-1к.jpg]]<br><br>'''Завдання 3'''<br><br>Встановіть рамку навколо сторінки на свій смак.<br><br>'''Завдання 4'''<br><br>Додайте таблицю. Відформатуйте її за зразком. Шрифт тексту - Times New Roman, 12, звичайний. Рядок заголовків зафарбований, текст - Times New Roman, 12, напівжирний. <br><br> ''' Зріст населення міста Х'''<br><br>[[Image:1502-1л.jpg]]<br><br>'''Завдання 5'''<br><br>Побудуйте за допомогою автофігур дорожній знак. Вставте малюнок, підпишіть його фігурним текстом.<br><br>[[Image:1502-1м.jpg]]<br>'''<br>Завдання 6'''<br><br>Наберіть математичну формулу та рівняння.<br><br>[[Image:1502-1н.jpg]] |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| - | rfhn<br><br>1. Times New Roman, 15, зелений, розріджений на 2 пт<br>2. Courier New, 14, синій, напівжирний курсив<br>3. ARIAL, 15, ПІДКРЕСЛЕНИЙ, ПРОПИСНИЙ<br>4. Times New Roman, 22, жовтий, курсив, з тінню<br>5. Comic San MS, 16, зелений, напівжирний<br>'''<br>Завдання 2'''<br><br>Наберіть формули. Встановіть міжрядковий інтервал – полуторний. Шрифт - Times New Roman, 16, напівжирний. Створіть маркірований список. <br><br>карт<br><br>'''Завдання 3'''<br><br>Встановіть рамку навколо сторінки на свій смак.<br><br>'''Завдання 4'''<br><br>Додайте таблицю. Відформатуйте її за зразком. Шрифт тексту - Times New Roman, 12, звичайний. Рядок заголовків зафарбований, текст - Times New Roman, 12, напівжирний. <br><br> ''' Зріст населення міста Х'''<br><br>карт<br><br>'''Завдання 5'''<br><br>Побудуйте за допомогою автофігур дорожній знак. Вставте малюнок, підпишіть його фігурним текстом.<br><br>карт<br>'''<br>Завдання 6'''<br><br>Наберіть математичну формулу та рівняння.<br><br>карт <br><br>'''Завдання 7'''<br><br>Побудуйте структурну схему: <br><br>карт<br><br>'''Завдання 8'''<br><br>Збережіть файл у своїй папці під ім'ям Повторення та відправте його на свою дискету.<br><br>'''''ІV. Видача домашнього завдання – підготуватися до тематичної контрольної роботи.'''''
| + | Побудуйте структурну схему: |
| | | | |
| | + | <br><br>'''Завдання 7'''<br><br>Побудуйте структурну схему: <br><br>[[Image:1502-1о.jpg]]<br><br>'''Завдання 8'''<br><br>Збережіть файл у своїй папці під ім'ям Повторення та відправте його на свою дискету.<br><br>'''''ІV. Видача домашнього завдання – підготуватися до тематичної контрольної роботи.''''' |
| | | | |
| | + | <br> |
| | | | |
| | Надіслала вчитель інформатики Голубкова. | | Надіслала вчитель інформатики Голубкова. |
| | | | |
| | [[Category:Призначення,_можливості_і_класифікація_систем_обробки_тексту._Конспект_уроку_і_опорний_каркас]] | | [[Category:Призначення,_можливості_і_класифікація_систем_обробки_тексту._Конспект_уроку_і_опорний_каркас]] |
Текущая версия на 20:42, 15 февраля 2012
Гіпермаркет Знань>>Інформатика 9 клас>>Інформатика>> Інформатика: Призначення, можливості і класифікація систем обробки тексту.
План-конспект уроку з курсу «Інформатика 9 клас» з теми «Історія розвитку обчислювальної техніки»
Тема: Узагальнюючий урок з теми "ТП WORD"
Мета: узагальнити ЗУН учнів з теми, підготувати учнів до тематичної контрольної роботи; розвивати мислення, пам'ять, швидкість виконання операцій на комп’ютері, інтерес до інформатики; виховувати культуру користувача ПК.
Хід уроку:
І. Актуалізація опорних знань учнів – фронтальне опитування "Для чого ця команда?" (учням необхідно пояснити призначення певної команди ТП):
1. Файл/Зберегти як… 2. Файл/Параметри сторінки. 3. Формат/Шрифт. 4. Формат/Абзац. 5. Вставка/Символ. 6. Вставка/Номери сторінки. 7. Вставка/Малюнок. 8. Таблиця/Вставити/Таблицю. 9. Правка/Копіювати, Правка/Вставити.
ІІІ. Систематизація та узагальнення вивченого матеріалу з теми – виконання практичних завдань на комп’ютерах:
Завдання 1
Наберіть фразу: “Я вивчаю Microsoft Word”, скопіюйте її та вставте 4 рази. Кожен рядок виділіть такими видами шрифтів:

1. Times New Roman, 15, зелений, розріджений на 2 пт 2. Courier New, 14, синій, напівжирний курсив 3. ARIAL, 15, ПІДКРЕСЛЕНИЙ, ПРОПИСНИЙ 4. Times New Roman, 22, жовтий, курсив, з тінню 5. Comic San MS, 16, зелений, напівжирний
Завдання 2
Наберіть формули. Встановіть міжрядковий інтервал – полуторний. Шрифт - Times New Roman, 16, напівжирний. Створіть маркірований список.

Завдання 3
Встановіть рамку навколо сторінки на свій смак.
Завдання 4
Додайте таблицю. Відформатуйте її за зразком. Шрифт тексту - Times New Roman, 12, звичайний. Рядок заголовків зафарбований, текст - Times New Roman, 12, напівжирний.
Зріст населення міста Х

Завдання 5
Побудуйте за допомогою автофігур дорожній знак. Вставте малюнок, підпишіть його фігурним текстом.

Завдання 6
Наберіть математичну формулу та рівняння.
Побудуйте структурну схему:
Завдання 7
Побудуйте структурну схему:

Завдання 8
Збережіть файл у своїй папці під ім'ям Повторення та відправте його на свою дискету.
ІV. Видача домашнього завдання – підготуватися до тематичної контрольної роботи.
Надіслала вчитель інформатики Голубкова.
Предмети > Інформатика > Інформатика 9 клас > Призначення, можливості і класифікація систем обробки тексту > Призначення, можливості і класифікація систем обробки тексту. Конспект уроку і опорний каркас
|