|
|
|
| Строка 3: |
Строка 3: |
| | <br> '''План-конспект уроку з курсу «[[Інформатика 11 клас|Інформатика 11 клас]]» з теми «[[Форуми та їх призначення. Правила роботи у форумах.|Практична робота №2 “Робота з групами новин”.]]»''' | | <br> '''План-конспект уроку з курсу «[[Інформатика 11 клас|Інформатика 11 клас]]» з теми «[[Форуми та їх призначення. Правила роботи у форумах.|Практична робота №2 “Робота з групами новин”.]]»''' |
| | | | |
| | + | <br> |
| | | | |
| | + | <br>''''' Тема:'''''<b> Практична робота №2 “Робота з групами новин”.</b> |
| | | | |
| - | <br>Тема: Практична робота №2 “Робота з групами новин”.<br>Мета: закріпити в учнів здобуті знання, вміння та навички роботи з групами новин в програмі Outlook Express, способи створення повідомлення в групі новин; прочитання електронного повідомлення; продовжувати розвивати в учнів логічне мислення, науковий світогляд на основі знань про глобальну мережу Інтернет; виховувати інформаційну культуру учнів.<br>Тип уроку: урок застосування знань, навичок і вмінь<br>Обладнання: комп’ютерний клас, локальна мережа Інтранет, картки із завданнями, створені на сервері новин групи Best.Subject, Best.Teacher.<br>ХІД УРОКУ<br>I. Актуалізація опорних знань і дій учнів, необхідних для творчого розв’язування поставлених завдань<br>Фронтальна бесіда з учнями:<br>- Що таке „поштовий клієнт”?<br>- Що таке групи новин?<br>- Як створити обліковий запис?<br>- Як створити електронне повідомлення?<br>- Як завантажити нові повідомлення з групи новин?<br>- Як відповісти на електронне повідомлення?<br>II. Аналіз завдання, розкриття способів розв’язування творчих його елементів<br>Інструктаж по проведенню практичної роботи, поділ учнів за варіантами завдань. Учні оформлюють в зошиті практичну роботу.<br>III. Підготовка необхідного для роботи обладнання<br>Учні отримують картки із завданням, сідають за комп’ютер і запускають поштового клієнта<br>IV. Самостійне виконання практичної частини роботи<br>- Запустити поштового клієнта.<br>- Створити обліковий запис користувача груп новин на своє ім’я (електронна адреса – userX@school6 – де Х – номер машини; IP-адреса сервера новин ¬– 192.168.133.40).<br>- Назвати обліковий запис своїм прізвищем.<br>- Відкрити список груп новин із сервера.<br>- Підписатися і перейти на групу новин Best.Subject<br>- Створити повідомлення в групу (темою вказати своє прізвище, в повідомленні написати назви трьох улюблених шкільних предметів).<br>- Відправити повідомлення.<br>- Знайти повідомлення на тему Інформатика.<br>- Прочитати його вміст.<br>- Створити відповідь на це повідомлення, в темі вказати своє прізвище.<br>- Відкрити і підписатись на групу новин Best.Teacher.<br>- Створити повідомлення в групу (темою вказати своє прізвище, в повідомленні написати прізвище та ініціали улюбленого вчителя).<br>- Оформити роботу в зошиті.<br>V. Узагальнення і систематизація знань, навичок і умінь, здобутих учнями на уроці<br><br> <br><br> | + | <br>'''''Мета:''''' закріпити в учнів здобуті знання, вміння та навички роботи з групами новин в програмі Outlook Express, способи створення повідомлення в групі новин; прочитання електронного повідомлення; продовжувати розвивати в учнів логічне мислення, науковий світогляд на основі знань про глобальну мережу Інтернет; виховувати інформаційну культуру учнів. |
| | | | |
| | + | <br>'''''Тип уроку:''''' урок застосування знань, навичок і вмінь |
| | | | |
| | + | <br>'''''Обладнання:''''' комп’ютерний клас, локальна мережа Інтранет, картки із завданнями, створені на сервері новин групи Best.Subject, Best.Teacher. |
| | | | |
| | + | <br>''' ХІД УРОКУ''' |
| | | | |
| | + | <u>'''<br>I. Актуалізація опорних знань і дій учнів, необхідних для творчого розв’язування поставлених завдань'''</u> |
| | | | |
| | + | <br>Фронтальна бесіда з учнями: |
| | | | |
| | + | - Що таке „поштовий клієнт”?<br>- Що таке групи новин?<br>- Як створити обліковий запис?<br>- Як створити електронне повідомлення?<br>- Як завантажити нові повідомлення з групи новин?<br>- Як відповісти на електронне повідомлення? |
| | + | |
| | + | <br><u>'''II. Аналіз завдання, розкриття способів розв’язування творчих його елементів'''</u> |
| | + | |
| | + | <br>Інструктаж по проведенню практичної роботи, поділ учнів за варіантами завдань. Учні оформлюють в зошиті практичну роботу. |
| | + | |
| | + | <br><u>'''III. Підготовка необхідного для роботи обладнання'''</u> |
| | + | |
| | + | <br>Учні отримують картки із завданням, сідають за комп’ютер і запускають поштового клієнта |
| | + | |
| | + | <u>'''<br>IV. Самостійне виконання практичної частини роботи'''</u> |
| | + | |
| | + | <br>- Запустити поштового клієнта.<br>- Створити обліковий запис користувача груп новин на своє ім’я (електронна адреса – userX@school6 – де Х – номер машини; IP-адреса сервера новин ¬– 192.168.133.40).<br>- Назвати обліковий запис своїм прізвищем.<br>- Відкрити список груп новин із сервера.<br>- Підписатися і перейти на групу новин Best.Subject<br>- Створити повідомлення в групу (темою вказати своє прізвище, в повідомленні написати назви трьох улюблених шкільних предметів).<br>- Відправити повідомлення.<br>- Знайти повідомлення на тему Інформатика.<br>- Прочитати його вміст.<br>- Створити відповідь на це повідомлення, в темі вказати своє прізвище.<br>- Відкрити і підписатись на групу новин Best.Teacher.<br>- Створити повідомлення в групу (темою вказати своє прізвище, в повідомленні написати прізвище та ініціали улюбленого вчителя).<br>- Оформити роботу в зошиті. |
| | + | |
| | + | <br><u>'''V. Узагальнення і систематизація знань, навичок і умінь, здобутих учнями на уроці'''</u><br><br> <br><br> |
| | + | |
| | + | <br> |
| | + | |
| | + | <br> |
| | + | |
| | + | <br> |
| | | | |
| | Надіслав викладач інформатики Миловидов Юрій Олегович, университет «КРОК» | | Надіслав викладач інформатики Миловидов Юрій Олегович, университет «КРОК» |
Текущая версия на 12:31, 15 июня 2011
Гіпермаркет знань>>Інформатика 11 клас >>Інформатика >> Інформатика: Форуми та їх призначення. Правила роботи у форумах.
План-конспект уроку з курсу «Інформатика 11 клас» з теми «Практична робота №2 “Робота з групами новин”.»
Тема: Практична робота №2 “Робота з групами новин”.
Мета: закріпити в учнів здобуті знання, вміння та навички роботи з групами новин в програмі Outlook Express, способи створення повідомлення в групі новин; прочитання електронного повідомлення; продовжувати розвивати в учнів логічне мислення, науковий світогляд на основі знань про глобальну мережу Інтернет; виховувати інформаційну культуру учнів.
Тип уроку: урок застосування знань, навичок і вмінь
Обладнання: комп’ютерний клас, локальна мережа Інтранет, картки із завданнями, створені на сервері новин групи Best.Subject, Best.Teacher.
ХІД УРОКУ
I. Актуалізація опорних знань і дій учнів, необхідних для творчого розв’язування поставлених завдань
Фронтальна бесіда з учнями:
- Що таке „поштовий клієнт”? - Що таке групи новин? - Як створити обліковий запис? - Як створити електронне повідомлення? - Як завантажити нові повідомлення з групи новин? - Як відповісти на електронне повідомлення?
II. Аналіз завдання, розкриття способів розв’язування творчих його елементів
Інструктаж по проведенню практичної роботи, поділ учнів за варіантами завдань. Учні оформлюють в зошиті практичну роботу.
III. Підготовка необхідного для роботи обладнання
Учні отримують картки із завданням, сідають за комп’ютер і запускають поштового клієнта
IV. Самостійне виконання практичної частини роботи
- Запустити поштового клієнта. - Створити обліковий запис користувача груп новин на своє ім’я (електронна адреса – userX@school6 – де Х – номер машини; IP-адреса сервера новин ¬– 192.168.133.40). - Назвати обліковий запис своїм прізвищем. - Відкрити список груп новин із сервера. - Підписатися і перейти на групу новин Best.Subject - Створити повідомлення в групу (темою вказати своє прізвище, в повідомленні написати назви трьох улюблених шкільних предметів). - Відправити повідомлення. - Знайти повідомлення на тему Інформатика. - Прочитати його вміст. - Створити відповідь на це повідомлення, в темі вказати своє прізвище. - Відкрити і підписатись на групу новин Best.Teacher. - Створити повідомлення в групу (темою вказати своє прізвище, в повідомленні написати прізвище та ініціали улюбленого вчителя). - Оформити роботу в зошиті.
V. Узагальнення і систематизація знань, навичок і умінь, здобутих учнями на уроці
Надіслав викладач інформатики Миловидов Юрій Олегович, университет «КРОК»
Календарно-тематичне планування, завдання школяру 11 класу з інформатики скачати, Інформатика онлайн
Предмети > Інформатика > Інформатика 11 клас > Форуми та їх призначення. Правила роботи у форумах > Форуми та їх призначення. Правила роботи у форумах. Конспект уроку і опорний каркас
|