|
|
|
| Строка 3: |
Строка 3: |
| | '''[[Гіпермаркет Знань - перший в світі!|Гіпермаркет знань]]>>[[Інформатика|Інформатика]] >> Інформатика: Ознайомлення з розміщенням клавіш на клавіатурі''' | | '''[[Гіпермаркет Знань - перший в світі!|Гіпермаркет знань]]>>[[Інформатика|Інформатика]] >> Інформатика: Ознайомлення з розміщенням клавіш на клавіатурі''' |
| | | | |
| - | <br> '''План-конспект уроку з курсу «[[Інформатика 2 клас|Інформатика 2 клас]]» з теми «[[Ознайомлення з розміщенням клавіш на клавіатурі|Знайомтесь - клавіатура]]''' | + | <br> '''План-конспект уроку з курсу «[[Інформатика 2 клас|Інформатика 2 клас]]» з теми «[[Ознайомлення з розміщенням клавіш на клавіатурі|Знайомтесь - клавіатура]]»''' |
| | | | |
| | + | <br> |
| | | | |
| | + | <br> |
| | | | |
| | + | '''<br> Тема: Знайомтесь - клавіатура''' |
| | | | |
| | + | <br><u>Мета уроку:</u> |
| | | | |
| - | <br>Урок <br>Тема: Знайомтесь - клавіатура<br>Мета уроку:<br>• ознайомити учнів із клавіатурою, із розташуванням клавіш на ній;<br>• розвивати увагу, логічне мислення, пам'ять;<br>• виховувати любов до природи.<br>Обладнання: програма "Клавіатурний тренажер", Smart-дошка.<br>Хід уроку<br>І. Організаційний момент. Повторення правил з техніки безпеки.<br>II. Перевірка домашнього завдання.<br>• Діти, скажіть, яку тему ми вивчали на минулому уроці? (Наш вернісаж).<br>• Як створити малюнок на папері?<br>• Які дії потрібно виконати, щоб надрукувати малюнок?<br>• Що незвичайного у малюнку гномика? (Завдання "Для розумників і розумниць", ст. 43 у підручнику).<br>Тема нашого уроку "Знайомтесь - клавіатура".<br>Ви дізнаєтесь про розташування клавіш на клавіатурі, допоможете котику зловити рибку.<br>III. Вивчення нового матеріалу.<br>1. Клавіатура - пристрій для введення інформації.<br>(демонстрація і розповідь про групи клавіш з допомогою Smart-дошки).<br>2. Робота з підручником.<br>Разом прочитати текст у підручнику на сторінці 43 (опис гри "Кіт-риболов").<br>3 Як допомогти коту-риболову витягнути рибку?<br>Подивіться як це потрібно зробити.(демонстрація з допомогою Smart-дошка роботи в програмі "Кіт-риболов" Урок1).)<br>4. Фізкультхвилинка.<br>Акуратно потягнулись,<br>До сусіда повернулись,<br>Раз - нагнулись, <br>Два - нагнулись. <br>Три разочки ми присіли, <br>І за комп’ютери присіли.<br>IV- Робота за комп'ютером.<br>Діти, на якій відстані слід сидіти від екрана монітора? Сьогодні ви будете допомагати коту-риболову ловити рибу.<br>1. Практична робота учнів. (гра "Кіт-риболов" Урок1).<br>2. Релаксація. <br>Вправи для очей.<br>1. Повільно переведіть погляд вгору-вниз, потім навпаки. Повторити 3 рази.<br>2. Міцно зажмурте очі, рахуючи до трьох, потім відкрийте очі і подивіться вдалину, рахуючи до п'яти. Повторити 4-5 разів.<br>V. Закріплення знань учнів. Підсумок уроку.<br>Урок наближається до кінця. Перевіримо, як засвоїли тему уроку.<br>• Що розташовано на поверхні клавіатури?<br>• Що можна побачити зверху клавіатури?<br>• Що розміщено внизу?<br>• Скільки букв на одній клавіші?<br>• Який режим слід встановити, щоб набрати українські слова?<br>VI. Домашнє завдання (диференційоване).<br>Виконайте завдання "Для розумників і розумниць" з підручника на сторінці 43.<br>Завдання 1 (легше). Знайти на малюнку сховані зображення. <br>
| + | • ознайомити учнів із клавіатурою, із розташуванням клавіш на ній;<br>• розвивати увагу, логічне мислення, пам'ять;<br>• виховувати любов до природи. |
| | | | |
| | + | <br><u>Обладнання:</u> програма "Клавіатурний тренажер", Smart-дошка. |
| | | | |
| | + | <br>''' Хід уроку''' |
| | | | |
| | + | <br><u>'''І. Організаційний момент. Повторення правил з техніки безпеки.'''</u> |
| | | | |
| | + | <u>'''<br>II. Перевірка домашнього завдання.'''</u> |
| | | | |
| | + | • Діти, скажіть, яку тему ми вивчали на минулому уроці? (Наш вернісаж).<br>• Як створити малюнок на папері?<br>• Які дії потрібно виконати, щоб надрукувати малюнок?<br>• Що незвичайного у малюнку гномика? (Завдання "Для розумників і розумниць", ст. 43 у підручнику).<br>Тема нашого уроку "Знайомтесь - клавіатура".<br>Ви дізнаєтесь про розташування клавіш на клавіатурі, допоможете котику зловити рибку. |
| | | | |
| | + | <u>'''<br>III. Вивчення нового матеріалу.'''</u> |
| | + | |
| | + | 1. Клавіатура - пристрій для введення інформації.<br>(демонстрація і розповідь про групи клавіш з допомогою Smart-дошки). |
| | + | |
| | + | <br>2. Робота з підручником.<br>Разом прочитати текст у підручнику на сторінці 43 (опис гри "Кіт-риболов"). |
| | + | |
| | + | <br>3 Як допомогти коту-риболову витягнути рибку?<br>Подивіться як це потрібно зробити.(демонстрація з допомогою Smart-дошка роботи в програмі "Кіт-риболов" Урок1).) |
| | + | |
| | + | <br>4. Фізкультхвилинка. |
| | + | |
| | + | Акуратно потягнулись,<br> До сусіда повернулись,<br> Раз - нагнулись, <br> Два - нагнулись. <br> Три разочки ми присіли, <br> І за комп’ютери присіли. |
| | + | |
| | + | <u>'''<br>IV- Робота за комп'ютером.'''</u> |
| | + | |
| | + | Діти, на якій відстані слід сидіти від екрана монітора? Сьогодні ви будете допомагати коту-риболову ловити рибу. |
| | + | |
| | + | 1. Практична робота учнів. (гра "Кіт-риболов" Урок1). |
| | + | |
| | + | 2. Релаксація. <br>'''''Вправи для очей.''''' |
| | + | |
| | + | 1. Повільно переведіть погляд вгору-вниз, потім навпаки. Повторити 3 рази.<br>2. Міцно зажмурте очі, рахуючи до трьох, потім відкрийте очі і подивіться вдалину, рахуючи до п'яти. Повторити 4-5 разів. |
| | + | |
| | + | <u>'''<br>V. Закріплення знань учнів. Підсумок уроку.'''</u> |
| | + | |
| | + | Урок наближається до кінця. Перевіримо, як засвоїли тему уроку. |
| | + | |
| | + | • Що розташовано на поверхні клавіатури?<br>• Що можна побачити зверху клавіатури?<br>• Що розміщено внизу?<br>• Скільки букв на одній клавіші?<br>• Який режим слід встановити, щоб набрати українські слова? |
| | + | |
| | + | [[Image:22.03-28.jpg]] |
| | + | |
| | + | <u>'''<br>VI. Домашнє завдання (диференційоване).'''</u> |
| | + | |
| | + | Виконайте завдання "Для розумників і розумниць" з підручника на сторінці 43.<br>Завдання 1 (легше). Знайти на малюнку сховані зображення. <br> |
| | + | |
| | + | <br> |
| | + | |
| | + | |
| | + | |
| | + | <br> |
| | + | |
| | + | <br> |
| | | | |
| | Надіслано вчителем інформатики Кириченко В. М. | | Надіслано вчителем інформатики Кириченко В. М. |
Текущая версия на 18:11, 29 марта 2011
Гіпермаркет знань>>Інформатика >> Інформатика: Ознайомлення з розміщенням клавіш на клавіатурі
План-конспект уроку з курсу «Інформатика 2 клас» з теми «Знайомтесь - клавіатура»
Тема: Знайомтесь - клавіатура
Мета уроку:
• ознайомити учнів із клавіатурою, із розташуванням клавіш на ній; • розвивати увагу, логічне мислення, пам'ять; • виховувати любов до природи.
Обладнання: програма "Клавіатурний тренажер", Smart-дошка.
Хід уроку
І. Організаційний момент. Повторення правил з техніки безпеки.
II. Перевірка домашнього завдання.
• Діти, скажіть, яку тему ми вивчали на минулому уроці? (Наш вернісаж). • Як створити малюнок на папері? • Які дії потрібно виконати, щоб надрукувати малюнок? • Що незвичайного у малюнку гномика? (Завдання "Для розумників і розумниць", ст. 43 у підручнику). Тема нашого уроку "Знайомтесь - клавіатура". Ви дізнаєтесь про розташування клавіш на клавіатурі, допоможете котику зловити рибку.
III. Вивчення нового матеріалу.
1. Клавіатура - пристрій для введення інформації. (демонстрація і розповідь про групи клавіш з допомогою Smart-дошки).
2. Робота з підручником. Разом прочитати текст у підручнику на сторінці 43 (опис гри "Кіт-риболов").
3 Як допомогти коту-риболову витягнути рибку? Подивіться як це потрібно зробити.(демонстрація з допомогою Smart-дошка роботи в програмі "Кіт-риболов" Урок1).)
4. Фізкультхвилинка.
Акуратно потягнулись, До сусіда повернулись, Раз - нагнулись, Два - нагнулись. Три разочки ми присіли, І за комп’ютери присіли.
IV- Робота за комп'ютером.
Діти, на якій відстані слід сидіти від екрана монітора? Сьогодні ви будете допомагати коту-риболову ловити рибу.
1. Практична робота учнів. (гра "Кіт-риболов" Урок1).
2. Релаксація. Вправи для очей.
1. Повільно переведіть погляд вгору-вниз, потім навпаки. Повторити 3 рази. 2. Міцно зажмурте очі, рахуючи до трьох, потім відкрийте очі і подивіться вдалину, рахуючи до п'яти. Повторити 4-5 разів.
V. Закріплення знань учнів. Підсумок уроку.
Урок наближається до кінця. Перевіримо, як засвоїли тему уроку.
• Що розташовано на поверхні клавіатури? • Що можна побачити зверху клавіатури? • Що розміщено внизу? • Скільки букв на одній клавіші? • Який режим слід встановити, щоб набрати українські слова?
VI. Домашнє завдання (диференційоване).
Виконайте завдання "Для розумників і розумниць" з підручника на сторінці 43. Завдання 1 (легше). Знайти на малюнку сховані зображення.
Надіслано вчителем інформатики Кириченко В. М.
Повний перелік тем по класам, календарний план згідно шкільної програми з інформатики онлайн, відеоматеріал з інформатики для 2 класу скачати
Предмети > Інформатика > Інформатика 2 клас > Ознайомлення з розміщенням клавіш на клавіатурі > Ознайомлення з розміщенням клавіш на клавіатурі. Конспект уроку і опорний каркас
|