<?xml version="1.0"?>
<?xml-stylesheet type="text/css" href="http://edufuture.biz/skins/common/feed.css?270"?>
<feed xmlns="http://www.w3.org/2005/Atom" xml:lang="ru">
		<id>http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%D0%BD%D0%B0_%D1%82%D0%B5%D0%BC%D1%83_%C2%AB%D0%9A%D0%BE%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D1%8F%D0%BC%D0%B0._%D0%A0%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96_%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%C2%BB</id>
		<title>Конспект уроку на тему «Координатна пряма. Раціональні числа» - История изменений</title>
		<link rel="self" type="application/atom+xml" href="http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%D0%BD%D0%B0_%D1%82%D0%B5%D0%BC%D1%83_%C2%AB%D0%9A%D0%BE%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D1%8F%D0%BC%D0%B0._%D0%A0%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96_%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%C2%BB"/>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%D0%BD%D0%B0_%D1%82%D0%B5%D0%BC%D1%83_%C2%AB%D0%9A%D0%BE%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D1%8F%D0%BC%D0%B0._%D0%A0%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96_%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%C2%BB&amp;action=history"/>
		<updated>2026-05-10T23:01:42Z</updated>
		<subtitle>История изменений этой страницы в вики</subtitle>
		<generator>MediaWiki 1.16.0</generator>

	<entry>
		<id>http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%D0%BD%D0%B0_%D1%82%D0%B5%D0%BC%D1%83_%C2%AB%D0%9A%D0%BE%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D1%8F%D0%BC%D0%B0._%D0%A0%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96_%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%C2%BB&amp;diff=27369&amp;oldid=prev</id>
		<title>ВикторияМора: Создана новая страница размером &lt;metakeywords&gt;математика, 6 клас, клас, урок, на тему, координатна пряма, раціональн...</title>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%D0%BD%D0%B0_%D1%82%D0%B5%D0%BC%D1%83_%C2%AB%D0%9A%D0%BE%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D1%8F%D0%BC%D0%B0._%D0%A0%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96_%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%C2%BB&amp;diff=27369&amp;oldid=prev"/>
				<updated>2010-01-26T08:24:10Z</updated>
		
		<summary type="html">&lt;p&gt;Создана новая страница размером &amp;lt;metakeywords&amp;gt;математика, 6 клас, клас, урок, на тему, координатна пряма, раціональн...&lt;/p&gt;
&lt;p&gt;&lt;b&gt;Новая страница&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;div&gt;&amp;lt;metakeywords&amp;gt;математика, 6 клас, клас, урок, на тему, координатна пряма, раціональні числа, конспект уроку з математики, конспект уроку&amp;lt;/metakeywords&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Конспект уроку з математики 6 класу&amp;lt;br&amp;gt;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
'''''Тема :'''''&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Координатна пряма. Раціональні числа.&amp;lt;br&amp;gt;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;''Мета:''&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Закріпити уміння та навички учнів будувати координату пряму, записувати координату точки, відшуковувати точку за її координатою, записувати додатні та від’ємні числа, формувати початкові уявлення про відстань на числовій прямій;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;розвивати логічне мислення, просторову уяву учнів, навики колективної і самостійної роботи;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;виховувати чіткість оформлення креслень і записів. &amp;lt;br&amp;gt;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
''Тип уроку:'' урок формування умінь і навичок.&amp;lt;br&amp;gt;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
''&amp;lt;br&amp;gt;Обладнання:'' комп’ютер, мультимедійний проектор, роздаткові картки.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
''&amp;lt;br&amp;gt;Хід уроку''&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; І.&amp;amp;nbsp; Організаційний момент.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; II. П’ятихвилинка для життя (слайди 1-5).&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; ІІ.&amp;amp;nbsp; Актуалізація опорних знань.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Робота в парах (слайди 6-8)&amp;lt;br&amp;gt;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Що таке координатна пряма?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Що таке координата точки та її позначення?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Де на координатній прямій розміщені точки, які відповідають додатним числам; від’ємним числам?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Які числа називаються протилежними? &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Які числа називаються цілими? &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Які числа називаються раціональними?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Технологія «Мозковий штурм» (робота за слайдом 9)&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Гра « Хто швидше?» (робота за слайдом 10)&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; ІІІ. Формування умінь і навичок.&amp;lt;br&amp;gt;Розв’язування задач і вправ. Колективна робота.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;№924.&amp;amp;nbsp; С(-1,5) &amp;lt;br&amp;gt;№926.&amp;amp;nbsp; Точку А(-2) перемістили праворуч на 6 одиниць і одержали точку В(4). &amp;lt;br&amp;gt;№ 928.&amp;amp;nbsp; Дане завдання розв’язують тільки на основі поняття числа, протилежному даному.&amp;lt;br&amp;gt;№ 930.&amp;amp;nbsp; Звернути увагу учнів на те, що таких точок дві. Вправи на дошці потрібно виконувати кольоровою крейдою.&amp;lt;br&amp;gt;№931.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; К(-8), М(-3), N(5).&amp;lt;br&amp;gt;№ 934.&amp;amp;nbsp; Дане завдання бажано виконувати, маючи модель координатної прямої.&amp;lt;br&amp;gt;№ 935.&amp;amp;nbsp; Рівняння розв’язують&amp;amp;nbsp; тільки на основі числа, протилежного даному.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;IV.&amp;amp;nbsp; Самостійна робота (роздаткові картки)&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;''1 варіант.''&amp;lt;br&amp;gt;1.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Записати координати точок, зображених на малюнку&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; &amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp; [[Image:asd4.jpg]]&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;2.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; На координатній прямій позначити точки:&amp;lt;br&amp;gt;А (-2,5), В (7,5), D (-4), E (0), C (4,5).&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Знайти відстань між точками A і B, C і D.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;3.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Записати числа, протилежні числам:&amp;lt;br&amp;gt;-5; 3; -2,3; -3 ; 2 0; 1,4; 0,1.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp; 4.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Показання термометра -4 С. Яку температуру показуватиме термометр, якщо стовпчик ртуті:&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; а) підніметься на 2&amp;amp;nbsp; С;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; б) знизиться на 5&amp;amp;nbsp; &amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; в) знизиться на 3&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; г) підніметься на 7 С.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;5.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Які з чисел -3,5; -5,7; 6,3; -6 0; 7; 0,9; -10:&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; а) натуральні;&amp;amp;nbsp; б) цілі;&amp;amp;nbsp; в) від’ємні; &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;6.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Прочитати нерівності, записати всі цілі числа, які є їх розв’язками:&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; а)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; б) -7&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; в) -1&amp;amp;lt;x&amp;amp;lt;5;&amp;lt;br&amp;gt;Як на координатній прямій зображають межі нерівності?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;''2 варіант''&amp;lt;br&amp;gt;1.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Записати координати точок, зображених на малюнку&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; &amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;[[Image:asd5.jpg]]&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; &amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;2.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; На координатній прямій позначити точки:&amp;lt;br&amp;gt;А (-4,5), В (-7,5), D (4), E (0), C (2,5).&amp;lt;br&amp;gt;Знайти відстань між точками A і B, C і D.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;3.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Записати числа, протилежні числам:&amp;lt;br&amp;gt;7; -8; -1,5; -1 ; 2 0; 4,2; 0,8.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp; 4.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Показання термометра -5 С. Яку температуру показуватиме термометр, якщо стовпчик ртуті:&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; а) підніметься на 2&amp;amp;nbsp; С;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; б) знизиться на 5&amp;amp;nbsp; &amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; в) знизиться на 3&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; г) підніметься на 7 С.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;5.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Які з чисел -4,5; -16; 2,7; 11;-3 0,7; -2,9; 0:&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; а) натуральні;&amp;amp;nbsp; б) цілі;&amp;amp;nbsp; в) від’ємні; &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;6.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Прочитати нерівності, записати всі цілі числа, які є їх розв’язками:&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; а)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; б) -5&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; в) -2&amp;amp;lt;x&amp;amp;lt;4.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
''&amp;lt;br&amp;gt;Відповіді:''&amp;lt;br&amp;gt;1-варіант&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;1. А(-4), К(-2), Р(-0,5), М(4).&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;2. Відстань між точками:&amp;lt;br&amp;gt;А і В – 10 одиничних відрізків;&amp;lt;br&amp;gt;C і D – 8,5 одиничного відрізка.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;3. Числа, протилежні даним:&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;-3; +2,3; 3 ; -2 0; -1,4; -0,1.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;4. Температура становитиме:&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; а)&amp;amp;nbsp; 2&amp;amp;nbsp; С;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; б) - 9&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; в)- 7&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; г) + 3 С &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;5.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; а)&amp;amp;nbsp; 7;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; б) -0;7;-10;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; в)- 3,5; -5,7;-6 -10.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;6. .&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; а)&amp;amp;nbsp; -1; 0;1;2;3;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; б) -7;-6;-5;-4;-3;-2;-1;0;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; в) 0; 1;2; 3;4&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;''Відповіді:''&amp;lt;br&amp;gt;2-варіант&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;1. N(-6), К(-3), Р(-1,5), М(4,5).&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;2. Відстань між точками:&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; А і В – 12 одиничних відрізків;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; C і D – 1,5 одиничного відрізка.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;3. Числа, протилежні даним:&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; - 7; 8; +1,5; 1 ; 2 0;- 4,2; 0,8.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;4.Температура становитиме:&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; а)&amp;amp;nbsp; -3&amp;amp;nbsp; С;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; б) - 10&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; в)- 8&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; г) + 2 С &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;5.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; а)&amp;amp;nbsp; 11;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; б) -16;11;0;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; в)- 4,5; -16;-3 -2,9.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;6. .&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; а)&amp;amp;nbsp; -3; -2;-1;0;1;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; б) -5;-4;-3;-2;-1;0;1;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; в) -1; 0; 1;2; 3.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;V.&amp;amp;nbsp; Пояснення домашнього завдання.&amp;lt;br&amp;gt;5,&amp;amp;nbsp; П.31, №№ 925,&amp;amp;nbsp; 927,&amp;amp;nbsp; 933, 936, додатково №937. &amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''Надіслано вчителями Міжнародного ліцею &amp;quot;Гранд&amp;quot;''&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;br /&gt;
[[категория: Координатна пряма. Раціональні числа. Конспект уроку і опорний каркас]]&lt;/div&gt;</summary>
		<author><name>ВикторияМора</name></author>	</entry>

	</feed>