<?xml version="1.0"?>
<?xml-stylesheet type="text/css" href="http://edufuture.biz/skins/common/feed.css?270"?>
<feed xmlns="http://www.w3.org/2005/Atom" xml:lang="ru">
		<id>http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0_2._%D0%95%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B0._%D0%A0%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA._%D0%A3%D1%87%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8_%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D1%83.%C2%BB</id>
		<title>Конспект уроку «Тема 2. Економіка. Ринок. Учасники ринку.» - История изменений</title>
		<link rel="self" type="application/atom+xml" href="http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0_2._%D0%95%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B0._%D0%A0%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA._%D0%A3%D1%87%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8_%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D1%83.%C2%BB"/>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0_2._%D0%95%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B0._%D0%A0%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA._%D0%A3%D1%87%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8_%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D1%83.%C2%BB&amp;action=history"/>
		<updated>2026-05-10T19:42:45Z</updated>
		<subtitle>История изменений этой страницы в вики</subtitle>
		<generator>MediaWiki 1.16.0</generator>

	<entry>
		<id>http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0_2._%D0%95%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B0._%D0%A0%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA._%D0%A3%D1%87%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8_%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D1%83.%C2%BB&amp;diff=28638&amp;oldid=prev</id>
		<title>ВикторияМора: Создана новая страница размером Конспект уроку з економіки 3 класу&lt;metakeywords&gt;економіка, 3 кла...</title>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0_2._%D0%95%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B0._%D0%A0%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA._%D0%A3%D1%87%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8_%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D1%83.%C2%BB&amp;diff=28638&amp;oldid=prev"/>
				<updated>2010-01-30T13:10:39Z</updated>
		
		<summary type="html">&lt;p&gt;Создана новая страница размером Конспект уроку з &lt;a href=&quot;/index.php?title=%D0%95%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B0_3_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81&quot; title=&quot;Економіка 3 клас&quot;&gt;економіки 3 класу&lt;/a&gt;&amp;lt;metakeywords&amp;gt;економіка, 3 кла...&lt;/p&gt;
&lt;p&gt;&lt;b&gt;Новая страница&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;div&gt;Конспект уроку з [[Економіка 3 клас|економіки 3 класу]]&amp;lt;metakeywords&amp;gt;економіка, 3 клас, клас, урок, на тему, Тема 2, Економіка, Ринок, Учасники ринку, конспект уроку&amp;lt;/metakeywords&amp;gt; &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
'''''Тема 2. [[Тема 2. Економіка. Ринок. Учасники ринку.|Економіка. Ринок. Учасники ринку.]]'''''&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''Мета:''&amp;lt;br&amp;gt;1&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; сформувати в учнів поняття про зміст ринку як важливої економічної категорії;&amp;lt;br&amp;gt;2&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; розвивати пізнавальні інтереси в учнів, логічне мислення, продовжувати формувати вміння працювати з різними джерелами знань, порівнювати, узагальнювати, робити висновки;&amp;lt;br&amp;gt;3&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; виховувати творчу&amp;amp;nbsp; активність, самостійність у формуванні нових знань,сприяти професійній орієнтації учнів;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''Обладнання:'' комп’ютер, підручники, інформація зі списком літератури та адресою сайтів, слайди.&amp;lt;br&amp;gt;''Тип уроку:'' комбінований&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''Хід уроку.''&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;I&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Привітання (настрій на позитив) – 1 хв.&amp;lt;br&amp;gt;“Найкраща витрата часу – це праця”.&amp;lt;br&amp;gt;“Без труда — не выловить и рыбки из пруда”. &amp;lt;br&amp;gt;Так говорить народна мудрість.&amp;lt;br&amp;gt;Я сподіваюсь, що ви&amp;amp;nbsp; отримаєте задоволення від праці і не витратите марно час, а відкриєте для себе багато нового й цікавого.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;ІІ&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Нова тема (25 хв.) – опорний конспект для учнів,використання демонстраційного матеріалу &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Питання з повторення:&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Що є головною рушійною силою діяльності людини? (задоволення потреб,а вони,як ми знаємо, є безмежними) “Желаний никогда своих не умеряем, имея что-нибудь, мы лучшего желаем”. Піраміда потреб А.Маслоу.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; На яких принципах базується ринкова економіка? (приватна власність,конкуренція,автоматизм регулювання) &amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Що було відсутнє у командній економіці? (Приклади)&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Від чого залежить успіх підприємницької діяльності і її головна мета-одержання прибутку?&amp;lt;br&amp;gt;(від схвалення споживачами конкретного товару чи послуги)&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''План.''&amp;lt;br&amp;gt;1.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Еволюція поглядів щодо поняття «ринок» та його сутність. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Що ж таке РИНОК?&amp;lt;br&amp;gt;Що вам відомо про нього? (мозкова атака)&amp;lt;br&amp;gt;Куди ви йдете, коли у вас виникає потреба щось придбати? &amp;lt;br&amp;gt;“Люди майже з дитинства вже знайомі з ринком, хоча цього ще не усвідомлюють ”. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Як перекласти англ. слово market? (ринок) &amp;lt;br&amp;gt;Незважаючи на те, що ринок як один із інститутів товарного виробництва існує уже близько 7 тис. років, перші спроби дати йому наукове визначення були зроблені менше двох століть тому. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Варіанти визначень:&amp;lt;br&amp;gt;•&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; «всякий район, на якому відносини покупців і продавців один з одним настільки вільні, що ціни на одні й ті самі товари мають тенденцію легко і швидко вирівнюватись» (А. Курно).&amp;lt;br&amp;gt;•&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; «будь-яка група людей, які вступають у тісні ділові відносини і укладають крупні ділові угоди щодо будь-якого товару» (А. Маршал).&amp;lt;br&amp;gt;•&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; «інститут або механізм, який зводить разом покупців (представників попиту) і продавців (постачальників) окремих товарів і послуг» (К.Р. Макконел, С.Л. Брю).&amp;lt;br&amp;gt;•&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; «складний передавальний механізм, що дозволяє якомога повніше і ефективніше використовувати інформацію, розпорошену серед численних індивідуальних суб’єктів» (Ф. Хайєк). &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Як ви вважаєте, яке з цих визначень найповніше відображає сутність ринку? &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Отже, РИНОК — це певна сукупність економічних відносин з приводу купівлі-продажу товарів і послуг відповідно до законів сучасного товарного виробництва&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;2.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Учасники ринку.&amp;lt;br&amp;gt;Як ви гадаєте, що видатний економіст А. Сміт порівнював з «невидимою рукою»? (ринковий механізм) &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;З точки зору мікроекономіки ринок — це механізм взаємодії основних мікроекономічних суб’єктів — споживачів і фірм, завдяки якому відбувається реалізація господарських рішень та їх оптимізація. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Отже, до основних учасників ринку належать:&amp;lt;br&amp;gt;•&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; споживач (фізична особа, представник домогосподарства, який на ринку готової продукції виступає як основний покупець споживчих товарів, що поставляються фірмами, а на ринку ресурсів — як продавець факторів виробництва, якими володіє);&amp;lt;br&amp;gt;•&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; фірма (може бути одночасно виробником товарів та їх продавцем на ринку товарів та послуг, споживачем ресурсів та їх покупцем на ринку факторів виробництва). &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Як ви вважаєте, ринок може існувати за відсутності хоча б одного з учасників ринку?&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;ІV&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Вправа на фокус уваги - (несподіване запитання)&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; “Бджола збирає нектар не для того, щоб запилювати квіти. Вона бажає отримати мед, в кінцевому ж рахунку вона служить інтересам квітів. Те ж саме відбувається і з підприємством”. Поясніть аналогію. (автоматизм регулювання у рин. ек.)&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Яка головна проблема економіки?&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;V&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Завдання для закріплення нової теми (10 хв.)&amp;amp;nbsp; -задіяти всіх учнів&amp;lt;br&amp;gt;1&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Порівняти поняття «ринок» та «ринкова економіка».&amp;lt;br&amp;gt;2&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Виділити групи споживачів на ринку товарів та послуг. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;VI&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Додаткові завдання &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;VII&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Домашнє завдання (з урахуванням трьох рівней) &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Джерела:&amp;lt;br&amp;gt;Підручник стор. 90-91.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;VIII&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Заключна частина уроку (Установчий слоган- “Як я люблю навчатися”; “Розум дає свободу”...) &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Підсумки.&amp;lt;br&amp;gt;“Знання дорожче за багатство”. (італ. нар. Мудрість) &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
''&amp;lt;br&amp;gt;Надіслано вчителями Міжнародного ліцею &amp;quot;Гранд&amp;quot;''&amp;lt;br&amp;gt; &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
[[Category:Тема_2._Економіка._Ринок._Учасники_ринку._Конспект_уроку_і_опорний_каркас]]&lt;/div&gt;</summary>
		<author><name>ВикторияМора</name></author>	</entry>

	</feed>