<?xml version="1.0"?>
<?xml-stylesheet type="text/css" href="http://edufuture.biz/skins/common/feed.css?270"?>
<feed xmlns="http://www.w3.org/2005/Atom" xml:lang="ru">
		<id>http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0_13._%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%86%D1%96%D1%8F._%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%86%D1%96%D1%97._%28%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F%29%C2%BB</id>
		<title>Конспект уроку «Тема 13. Конкуренція. Види конкуренції. (продовження)» - История изменений</title>
		<link rel="self" type="application/atom+xml" href="http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0_13._%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%86%D1%96%D1%8F._%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%86%D1%96%D1%97._%28%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F%29%C2%BB"/>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0_13._%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%86%D1%96%D1%8F._%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%86%D1%96%D1%97._(%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F)%C2%BB&amp;action=history"/>
		<updated>2026-05-10T19:14:17Z</updated>
		<subtitle>История изменений этой страницы в вики</subtitle>
		<generator>MediaWiki 1.16.0</generator>

	<entry>
		<id>http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0_13._%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%86%D1%96%D1%8F._%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%86%D1%96%D1%97._(%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F)%C2%BB&amp;diff=28715&amp;oldid=prev</id>
		<title>ВикторияМора: Создана новая страница размером &lt;metakeywords&gt;економіка, 4 клас, клас, урок, на тему, Тема 13, Конкуренція, Види конку...</title>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0_13._%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%86%D1%96%D1%8F._%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%86%D1%96%D1%97._(%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F)%C2%BB&amp;diff=28715&amp;oldid=prev"/>
				<updated>2010-01-31T09:41:39Z</updated>
		
		<summary type="html">&lt;p&gt;Создана новая страница размером &amp;lt;metakeywords&amp;gt;економіка, 4 клас, клас, урок, на тему, Тема 13, Конкуренція, Види конку...&lt;/p&gt;
&lt;p&gt;&lt;b&gt;Новая страница&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;div&gt;&amp;lt;metakeywords&amp;gt;економіка, 4 клас, клас, урок, на тему, Тема 13, Конкуренція, Види конкуренції продовження, конспект уроку, опорний каркас&amp;lt;/metakeywords&amp;gt;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Конспект уроку з [[Економіка_4_клас|економіки 4 класу]]&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
'''''Тема 13. [[Тема_13._Конкуренція._Види_конкуренції._(продовження)|Конкуренція. Види конкуренції. (продовження)]]'''''&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;''Мета:''&amp;lt;br&amp;gt;1&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; сформувати в учнів поняття про сутність конкуренції;&amp;lt;br&amp;gt;2&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; розвивати пізнавальні інтереси в учнів, логічне мислення, продовжувати формувати вміння працювати з різними джерелами знань, порівнювати, узагальнювати, робити висновки;&amp;lt;br&amp;gt;3&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; виховувати творчу&amp;amp;nbsp; активність, самостійність у формуванні нових знань,сприяти професійній орієнтації учнів;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''Обладнання:'' комп’ютер, підручники, інформація зі списком літератури та адресою сайтів, слайди.&amp;lt;br&amp;gt;''Тип уроку:'' комбінований&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''Хід уроку.''&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;I&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Привітання (настрій на позитив) – 1 хв.&amp;lt;br&amp;gt;“Найкраща витрата часу – це праця”.&amp;lt;br&amp;gt;Я сподіваюсь, що ви&amp;amp;nbsp; отримаєте задоволення від праці і не витратите марно час, а відкриєте для себе багато нового й цікавого.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;ІІ&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Нова тема (25 хв.) – опорний конспект для учнів,використання демонстраційного матеріалу&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Питання з повторення:&amp;lt;br&amp;gt;1&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Що таке пропозиція? &amp;lt;br&amp;gt;2&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Що твердить закон пропозиції? &amp;lt;br&amp;gt;3&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Які є нецінові детермінанти пропозиції? &amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''План.''&amp;lt;br&amp;gt;1.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Сутність конкуренції.&amp;lt;br&amp;gt;Що ж таке КОНКУРЕНЦІЯ?&amp;lt;br&amp;gt;Що вам відомо про неї? (мозкова атака)&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Конкуренція — це суперництво і боротьба між товаровиробниками за найвигідніші умови виробництва і збуту товарів і послуг, за привласнення найбільших прибутків.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Завдяки конкуренції «невидима рука» ринку визначає ту економічну поведінку всіх господарюючих суб’єктів, яка зрештою забезпечує економічну ефективність і максимізацію вигоди для всіх і кожного.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Як ви вважаєте, яким чином конкуренція збільшує ефективність виробництва?&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;2.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Види конкуренції.&amp;lt;br&amp;gt;Виділяють такі види конкуренції:&amp;lt;br&amp;gt;•&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; досконала;&amp;lt;br&amp;gt;•&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; недосконала.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Ринок досконалої конкуренції — це структура, яка має низьку концентрацію продавців та покупців, регулюється виключно автоматичними ринковими механізмами попиту, пропозиції, ціни, без втручання будь-яких державних чи недержавних інституцій.&amp;lt;br&amp;gt;Ринок якої продукції можна віднести до ринку досконалої конкуренції?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Недосконало конкурентними є ринки, на яких або покупці, або продавці у своїх рішеннях враховують власну здатність впливати на ринкову ціну.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;Виділяють такі недосконало конкурентні ринки: чиста монополія (монопсонія), олігополія (олігопсонія), монополістична конкуренція. &amp;lt;br&amp;gt;Які ви знаєте приклади ринків недосконалої конкуренції?&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;3.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Типи ринкових структур.&amp;lt;br&amp;gt;Як ви гадаєте, що всі вищезгадані ринкові структури можна спостерігати в реальному житті?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Оскільки лише окремі ринки можуть приблизно нагадувати досконало конкурентні ринки чи монополії, то досконалу конкуренцію і монополію називають ідеальними ринковими структурами.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Найбільш поширені в сучасній практиці господарювання країн світу є олігополія та монополістична конкуренція. Їх відносять до реальних ринкових структур.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;ІV&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Вправа на фокус уваги - (несподіване запитання)&amp;lt;br&amp;gt;1&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; “Бджола збирає нектар не для того, щоб запилювати квіти. Вона бажає отримати мед, в кінцевому ж рахунку вона служить інтересам квітів. Те ж саме відбувається і з підприємством”. Поясніть аналогію. (автоматизм регулювання у рин. ек.)&amp;lt;br&amp;gt;2&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Яка головна проблема економіки?&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;V&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Завдання для закріплення нової теми (10 хв.)&amp;amp;nbsp; -задіяти всіх учнів&amp;lt;br&amp;gt;1&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Порівняти ринки досконалої та недосконалої конкуренції.&amp;lt;br&amp;gt;2&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Визначити вплив різних видів конкуренції на економічну ефективність виробництва товарів та послуг.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;VI&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Додаткові завдання &amp;lt;br&amp;gt;VII&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Домашнє завдання (з урахуванням трьох рівней)&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Джерела:&amp;lt;br&amp;gt;Підручник стор. 90-91;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;VIII&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Заключна частина уроку (Установчий слоган- “Як я люблю навчатися”; “Розум дає свободу”...)&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Підсумки.&amp;lt;br&amp;gt;“Знання дорожче за багатство”. (італ. нар. Мудрість)&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''Надіслано вчителями Міжнародного ліцею &amp;quot;Гранд&amp;quot;''&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
[[категория: Тема 13. Конкуренція. Види конкуренції. (продовження). Конспект уроку і опорний каркас]]&lt;/div&gt;</summary>
		<author><name>ВикторияМора</name></author>	</entry>

	</feed>